Uznali ją za 2. najseksowniejszą kobietę świata. To chyba jednak błąd

Magazyn "FHM" uznał, że najseksowniejszą kobietą na Ziemi jest w 2014 roku Jennifer Lawrence. Zgodzilibyśmy się z werdyktem, gdyby nie istniała angielska aktorka Michelle Keegan, lepiej znana jako Tina McIntyre z opery mydlanej "Coronation Street". Coś nam się wydaje, że to raczej ona powinna być numerem jeden! Sami oceńcie.
Michelle Keegan Michelle Keegan Pr Photos

Michelle Keegan

Magazyn "FHM" opublikował swoją listę 100 najseksowniejszych kobiet na Ziemi w roku 2014. Pierwsze miejsce zajęła Jennifer Lawrence, co by nas specjalnie nie dziwiło, gdybyśmy nie rzucili okiem na miejsce drugie. Zajęła je angielska aktorka Michelle Keegan, której zdjęcia pozwalają sądzić, że być może redaktorzy magazynu powinni obie panie zamienić miejscami w rankingu.

Jennifer Lawrence, Michelle KeeganReuters/Pr Photos


Michelle Keegan Michelle Keegan East News

W bikini

Tak wygląda w bikini druga najseksowniejsza kobieta na świecie. Nie wiemy, czym się sugerowali redaktorzy podczas sporządzania swojego zestawienia, ale możliwe, że nie widzieli tych zdjęć.

Michelle KeeganEast News

Michelle KeeganEast News

Michelle KeeganEast News


Michelle Keegan Michelle Keegan Pr Photos

Aktorka jednej roli

Michelle Keegan to w gruncie rzeczy gwiazda jednej roli. Aktorka urodziła się 3 czerwca 1987 roku w Stockport, w Greater Manchester w Anglii. Jej ojciec był Anglikiem, a matka Hiszpanką. Przyszła aktorka i druga najseksowniejsza kobieta na świecie uczyła się najpierw w liceum w Salford, a potem w Manchester w szkole aktorskiej. Na życie zarabiała pracując w centrum handlowym oraz przy odprawie celnej na lotnisku w Manchester. Jej życie diametralnie odmieniło się w roku 2007, kiedy pomyślnie przeszła casting i zaproponowano jej rolę Tiny McIntyre w serialu-tasiemcu "Coronation Street".

Michelle KeeganPr Photos

Michelle KeeganPr Photos


Michelle Keegan i Brad Howard Michelle Keegan i Brad Howard East News

Michelle Keegan i Brad Howard

W życiu prywatnym gwiazdki sporo się dzieje. Do 2010 roku jej chłopakiem był Brad Howard, model i początkujący aktor.

Brad pracuje w sobotnie wieczory i w niedziele zawsze jest zmęczony. Lubimy się za to przytulać w nocy - zdradziła Keegan w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Brad był także wyrozumiały wobec szalonej popularności swojej dziewczyny, zwłaszcza wśród płci męskiej.

Zawsze, kiedy męscy fani podchodzą do mnie na ulicy, robi krok do tyłu. Myślę, że denerwuje się tylko wtedy, kiedy idziemy na romantyczną kolację, a ludzie do nas podchodzą.

Michelle Keegan, Brad HowardISLANDPAPS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Islandpaps / Splash News


Michelle Keegan i Max George Michelle Keegan i Max George East News

Michelle Keegan i Max George

W grudniu tego samego roku w którym Michelle Keegan zerwała z Bradem Howardem, poznała kolejnego chłopaka, Maxa George'a. Spotkali się na koncercie zespołu The Wanted w którym występuje Max George. Para spędziła razem dwa lata, byli nawet zaręczeni, jednak aktorka miała dość wiecznego pijaństwa swojego narzeczonego.

Miał poważny problem z piciem i to było powodem zakończenia naszego związku - przyznała Keegan w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Michelle Keegan zerwała z narzeczonym w połowie 2012 roku.

Michelle Keegan, Max GeorgeEast News


Michelle Keegan i Mark Wright Michelle Keegan i Mark Wright Pr Photos

Michelle Keegan i Mark Wright

Pół roku później Michelle Keegan poznała swojego obecnego narzeczonego, prezentera telewizyjnego i byłą gwiazdę skrzyżowania reality show z operą mydlaną "The Only Way Is Essex", Marka Wrighta. Para wydaje się być ze sobą szczęśliwa. 9 września ubiegłego roku Keegan potwierdziła, że Wright poprosił ją o rękę. Stało się to podczas romantycznej kolacji w hotelu. Kiedy go zobaczyła na klęczkach, myślała, że żartuje.

Na początku myślałam, że to żarty, ale powiedział, żeby poszła z nim. Rozpłakałam się, powiedziałam "tak", a on się strasznie ucieszył. Poszliśmy w stronę plaży, zobaczyłam tam stół z lampionami, płatkami i dwa kieliszki szampana - opowiadała Keegan dla Hellomagazine.com.

Która dziewczyna nie chciałaby właśnie w takiej scenerii przyjąć oświadczyn?

Michelle Keegan, Mark WrightPr Photos

Michelle Keegan, Mark WrightPr Photos


Michelle Keegan Michelle Keegan Pr Photos

Michelle Keegan

Michelle KeeganPr Photos

Michelle KeeganPr Photos

 

Rihanna Rihanna Vogue Brasil

Dlaczego nie numer 1?

Nie wiemy, doprawdy, jakie intencje przyświecały redaktorom magazynu "FHM", kiedy przyznawali Michelle Keegan "zaledwie" drugie miejsce. Dla porządku jednak przypomnijmy, jak wyglądała pierwsza dziesiątka.

1. Jennifer Lawrence, 2. Michelle Keegan, 3. Rihanna, 4. Emily Ratajskowki, 5. Kaley Cuoco, 6. Mila Kunis, 7. Beyonce, 8. Lucy Mecklenburgh, 9. Nicole Scherzinger, 10. Scarlett Johansson.

Scarlett JohanssonREUTERS/MARIO ANZUONI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.