W serialach wygląda TAK, na co dzień nosi luźne T-shirty. Przyszła na salony i oniemieliśmy. Metamorfoza roku!

Polubiliście sympatyczną Olę z "M jak miłość" albo cichą Alicję z "Galerianek"? Grająca je Anna Karczmarczyk to zupełne przeciwieństwo tych bohaterek, a na premierze swojego najnowszego filmu "Kochanie, chyba cię zabiłem" pojawiła się w sukni z imponującym dekoltem.
Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

Galerianki

Kiedy Anna Karczmarczyk trafiła na plan filmu "Galerianki", miała zaledwie 16 lat. Zanim zdobyła rolę Alicji, 8 razy startowała w castingach, w trakcie których pokonała tysiąc konkurentek.

To wynikało z tego, że reżyserka, Kasia Rosłaniec, chciała mieć wychudzoną dziewczynkę, która wyglądała inaczej, niż ja. Miała jakiś jej tam obraz i mnie tak ciągali po tych castingach - powiedziała Karczmarczyk w rozmowie z portalem Gazetalubuska.pl.

Okazuje się też, że prywatnie Anna Karczmarczyk jest całkowitym zaprzeczeniem cichej i spokojnej Alicji.

Długo przygotowywano mnie do roli. Nie mam słabej psychiki, ale były momenty, że trochę się załamywałam i płakałam jak bóbr. Wiedziałam, że to nie film, że to nie jestem ja, więc potrafiłam oddzielić swoje życie od życia Alicji.

Jako młoda dziewczyna, musiała też zagrać w scenie erotycznej.

Umówiliśmy się z Frankiem, który grał Michała, że przegadamy sobie naszą scenę erotyczną. Umówiliśmy się w McDonald'sie. Gadaliśmy cztery godziny - o wszystkim, tylko nie o filmie.

Anna Karczmarczyk, Franciszek PrzybylskiKapif

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

M jak miłość

Urodziła się 24 września 1991 roku, pochodzi z Otwocka i ma 169 cm wzrostu. Pomimo młodego wieku, ma już na koncie sporo ról. Występowała między innymi w takich serialach jak "Ojciec Mateusz", "Hotel 52", "Na Wspólnej" czy "Na dobre i na złe". Jednak jak dotąd, najbardziej znaną postacią w jaką się wcieliła, była Ola z serialu "M jak miłość". Aktorka zdradziła okoliczności, które sprawiły, że zagrała Olę. W tym przypadku również zaważył casting.

Przyszłam na casting do serialu. Miałam do zagrania trzy sceny. Jedną z nich była scena w samochodzie, gdy widzowie po raz pierwszy poznają moją bohaterkę - Olę. Już na castingu pomyślałam, że fajnie byłoby zagrać taką żywiołową postać - czytamy na portalu Swiatseriali.pl.

Zdradza też, jak wyglądałby jej aktorski ideał.

Mogłabym być taką sklejką humoru Meryl Streep, opanowania Kate Winslet, seksowności Scarlett Johansson, stylu Beaty Tyszkiewicz oraz dykcji Krystyny Jandy! Jakby dało się tak zrobić, to ja bym była zachwycona! Dobra, dorzućmy jeszcze figurę Penelope Cruz.

Anna KarczmarczykKapif

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

Nieokiełznany żywioł

Anna Karczmarczyk to nieokiełznany żywioł, nie daje się łatwo podporządkować i jest gejzerem energii.

Oj, nie należę do cichych dziewczynek, bez własnego zdania - powiedziała w wywiadzie dla portalu Gazetalubuska.pl

Temperament nie pozwala jej usiedzieć na miejscu, doba według niej jest zdecydowanie za krótka, żeby móc w niej zmieścić wszystkie rzeczy, które chciałaby robić.

Ćwiczyłam 5 lat karate, dwa lata taniec towarzyski i nowoczesny. Jeździłam na strzelnicę, miałam chwilową fascynację basenem. Jeździłam konno. Cztery lata malowałam. Trochę rzeźbiłam i śpiewałam od czasu do czasu... Gdyby doba miała 36 godzin, kontynuowałabym wszystko - zdradziła bezmiar swoich fascynacji w rozmowie z portalem Interia.pl.

Oprócz tego jest ogromną fanką motoryzacji.

Jeżdżę zarówno motocyklem, jak i samochodem - powiedziała portalowi Fakt.pl.

Anna KarczmarczykKapif

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

Relaks

Pomimo niezmierzonego temperamentu, Anna Karczmarczyk wydaje się być dojrzałą osobą. Sportowa aktywność - tak, szalone imprezy - nie.

Wolę wypić lampkę wina w dobrym towarzystwie w piątkowy wieczór, niż pisać się na jakieś klubowe eskapady. Taka już jestem. Czasem się śmieję, że jestem starą duszą w młodym ciele - powiedziała w cytowanym wywiadzie.

Aktorka zdradziła też, jaką lubi garderobę.

W mojej szafie można znaleźć luźne, powyciągane T-shirty, wytarte jeansy z wysokim stanem i spodnie typu boyfriend. Jeśli chodzi o bardziej kobiece stylizacje, to zdecydowanie sukienki maxi.

Anna KarczmarczykKapif

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula Anna Karczmarczyk i Kamil Kula Kapif

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula

Kamil Kula to 25-letni aktor, którego znamy z seriali "Hotel 52" i "Lekarze". W marcu ubiegłego roku na premierze spektaklu "Klatka wariatek" pozował, obejmując Annę Karczmarczyk. Para świetnie się czuła w swoim towarzystwie. Żadne z nich nie komentuje doniesień o związku, jednak, jak widać na załączonych zdjęciach, pięknie się ze sobą prezentują. Karczmarczyk i Kula mają ze sobą nawet wspólny występ teatralny - razem zagrali w spektaklu "Ciotka Karola 3.0".

Anna Karczmarczyk, Kamil KulaKapif

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

Anna Karczmarczyk

Gdy zobaczyliśmy ją na środowej premierze czarnej komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem", w której gra postać Wiki, nie mogliśmy uwierzyć, że to ta sama osoba. Aktorka pojawiła się w pięknej sukni z obłędnym dekoltem.

Anna KarczmarczykKAPiF

Anna KarczmarczykKAPiF

Anna KarczmarczykKAPiF

Anna KarczmarczykKapif