Nauczyciel publikuje zdjęcia znanych uczniów. Socha, Różczka, Zakościelny... Jak wtedy wyglądali? I kto z kim studiował?

Pomyślelibyście, że oni razem studiowali? Małgorzata Socha, Maciej Zakościelny, Marcin Bosak i inni. Są nie tylko sławni, ale także kończyli tę samą uczelnię: Akademię Teatralną w Warszawie. Dzięki genialnemu projektowi nauczyciela, który stworzył na Facebooku oryginalną galerię, stare szkolne zdjęcia ujrzały światło dzienne. Zobacz, jak gwiazdy wyglądały kilkanaście lat temu!
Ryszard Lenar i Anna Dereszowska Ryszard Lenar i Anna Dereszowska Youtube.com

Anna Dereszowska

Kto by nie chciał mieć takiego zdjęcia z Anną Dereszowską? Ryszard Lenar znany jest głównie jako twórca kultowej marki odzieżowej Lenar Design, cenionej głównie przez hip-hopowców. Na co dzień wykłada gimnastykę na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Na jego zajęciach siódme poty wyciskały dzisiejsze gwiazdy ekranu. Lenar na Facebooku podjął się publikowania starych zdjęć swoich wychowanków. Dzięki temu możemy sobie przypomnieć, kto z kim studiował na roku. Ciekawi jesteśmy, czy ich poznacie? Wszystkie zdjęcia, których publikacja zachwyciła dawnych studentów, znajdziecie tutaj.

Ryszard LenarFacebook.com

Magdalena Różdżka i Maciej Zakościelny Magdalena Różdżka i Maciej Zakościelny Facebook.com

Magda Różczka i Maciej Zakościelny

Magda Różczka i Maciej Zakościelny są parą w kultowym już serialu "Czas honoru". Jednak boso i na sali gimnastycznej jeszcze ich nie widzieliśmy.

Małgorzata Socha i Anna Dereszowska Małgorzata Socha i Anna Dereszowska Facebook.com

Małgorzata Socha i Anna Dereszowska

Zdjęcie zrobiono w Wilkasach. Wiedzieliście, że Małgorzata Socha i Anna Dereszowska kończyły Akademię Teatralną w tym samym, 2003 roku? Jak widać, to był naprawdę dobry rocznik.

Bartosz Głogowski, Michał Żurawski, Wojciech Solarz, Maciej Zakościelny, Marcin Bosak, Robert Jarociński, Tomasz Borkowski Bartosz Głogowski, Michał Żurawski, Wojciech Solarz, Maciej Zakościelny, Marcin Bosak, Robert Jarociński, Tomasz Borkowski Facebook.com

Maciej Zakościelny, Marcin Bosak i inni

Esencją projektu Ryszarda Lenara są zdjęcia grupowe. One najlepiej pokazują, jak bardzo płodny to był rocznik. Możecie sami spróbować odgadnąć, kogo widzicie na tym zdjęciu, my jednak na wszelki wypadek podpowiadamy. W kolejności od lewej, górny rząd: Bartosz Głogowski, Michał Żurawski i Wojciech Solarz. W dolnym rzędzie od lewej: Maciej Zakościelny, Marcin Bosak, Robert Jarociński i Tomasz Borkowski. Panowie również kończyli Akademię Teatralną w 2003 roku lub, jak Zakościelny, w 2004.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Facebook.com

Anna Dereszowska

Tę dumną i uśmiechniętą postać powinniście już rozpoznać. Tak, to Anna Dereszowska w otoczeniu kolegów z roku.

Małgorzata Socha, Bartosz Głogowski, Marcin Bosak, Andżelika Piechowiak, Karolina Gruszka, Dominika Kluźniak, Anna Dereszowska Małgorzata Socha, Bartosz Głogowski, Marcin Bosak, Andżelika Piechowiak, Karolina Gruszka, Dominika Kluźniak, Anna Dereszowska Facebook.com

Karolina Gruszka, Dominika Kluźniak, Anna Dereszowska i inni

A tu kolejna "ekipa gwiazd". Kogo tu nie ma! U góry widzimy Małgorzatę Sochę. Niżej z lewej strony wychyla się głowa Bartosza Głogowskiego, a z prawej strony kawałek głowy Marcina Bosaka. Na środku w czerwonej bluzie uśmiecha się Andżelika Piechowiak. Po lewej stronie bokiem kuca Karolina Gruszka, a obok niej siedzi Dominika Kluźniak. Ostatnią znaną osobą na zdjęciu jest Anna Dereszowska.

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny Facebook.com

Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny... po prostu.

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny Facebook.com

Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny wyjątkowo często wystawiał się przed obiektyw. Wcześniej podziwialiśmy go obciętego na zapałkę, tutaj imponuje bujną czupryną.

Olga Sarzyńska Olga Sarzyńska Facebook.com

Olga Sarzyńska

Olga Sarzyńska Akademię Teatralną ukończyła w 2007 roku, więc nie mogła się załapać do "ekipy gwiazd".

Więcej o:
Komentarze (9)
Nauczyciel publikuje zdjęcia znanych uczniów. Socha, Różczka, Zakościelny... Jak wtedy wyglądali? I kto z kim studiował?
Zaloguj się
 • szczurek_wiurek

  Oceniono 127 razy 121

  piekne te zdjecia 100 twarzy zamazanych i szukaj TEJ JEDYNEJ

 • trzezwy

  Oceniono 74 razy 68

  Ożeż! Jaki to GENIALNY pomysł - obejrzeć stare zdjęcia.
  Wiecie, że realizowany przez ludzi od wielu, wielu lat?

 • lk

  Oceniono 69 razy 67

  A ci którym się nie powiodło mają kwardraty na ryju.

 • dziodzio

  Oceniono 41 razy 39

  i znowu minecraft się wpakował do zdjęć

 • lk

  Oceniono 25 razy 17

  A ci którym sie nie powiodło mają kwadraty na ryju.

 • judas1

  Oceniono 13 razy 5

  A kogo to qwa obchodzi?

 • russel

  Oceniono 37 razy -9

  Socha to było apetyczne dziewczę przed laty. A dziś? Straszne, co ciąża robi z kobietą. Makabra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX