Miley Cyrus już tak nie wygląda! ZMIENIŁA FRYZURĘ i prezentuje się niezwykle elegancko

Kobieta zmienną jest... To prawda, a Miley Cyrus udowodniła to już nie raz. Na sobotniej imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy zorganizowanej w Los Angeles przez Clive'a Davisa, gwiazdka pokazała się w całkowicie odmienionej wersji.
Miley Cyrus Miley Cyrus EastNews

Miley Cyrus

Wygolony bok, rozjaśniona na blond grzywka i irokez - fryzura Miley stała się jej znakiem rozpoznawczym. Wokalistka zdecydowała się na tak radykalną zmianę, by raz na zawsze zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i serialowej Hanny Montanny. Miley znudziła się chyba jednak swoim wyglądem i zafundowała sobie całkiem nową, bardzo elegancką fryzurę. Jak teraz wygląda?

Miley CyrusPr Photos

Miley Cyrus Miley Cyrus DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

Miley Cyrus

Nowa fryzura Cyrus to tzw. "pixie cut". Trzeba przyznać, że gwiazdka wygląda w niej wyjątkowo korzystnie. To miła odmiana widzieć elegancką Miley. Dobrze zrobiło jej także ujednolicenie koloru włosów - teraz stawia na platynowy blond. Podoba Wam się w takim wydaniu?

Miley CyrusREUTERS/PHIL McCARTEN

Miley Cyrus Miley Cyrus DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

Miley Cyrus

Miley zadała szyku. Na ten wieczór wybrała bowiem jedwabną sukienkę od Calvina Kleina, która idealnie pasowała do jasnoróżowego futerka i sandałków od tego samego projektanta. Nie myśleliśmy, że kiedyś doczekamy się jej w tak eleganckiej stylizacji.

Całość uzupełniał "lodowy" makijaż, torebka w kształcie butelki perfum Chanel No.5 i kolczyki marki Repossi.