Tak Natalia Lesz wyglądała w szkole baletowej. Bardzo się zmieniła?

Tańczyła w tej samej grupie, co aktorka Dorota Czaja oraz dziewczyna Mateusza Damięckiego, Paulina Andrzejewska. Do Szkoły Baletowej w Warszawie uczęszczała 6 lat. Naukę tańca kontynuowała później w Royal Academy of Dance, Alvin Ailey American Dance Theater i Broadway Dance w Londynie. Chociaż od momentu zrobienia tego zdjęcia minęło już sporo czasu, Lesz wcale się mocno nie zmieniła. Zobacz!
Natalia Lesz, Dorota Czaja i Paulina Andrzejewska Natalia Lesz, Dorota Czaja i Paulina Andrzejewska Screen z Facebook.com

Natalia Lesz, Dorota Czaja i Paulina Andrzejewska

Natalia Lesz, Dorota Czaja i Paulina Andrzejewska przez 6 lat tańczyły w tej samej grupie w Szkole Baletowej w Warszawie. Andrzejewska, prywatnie partnerka Mateusza Damięckiego, jest obecnie zawodową tancerką i choreografką, Czaja aktorką, a zdolności taneczne wykorzystała w serialu "Tancerze". Lesz postawiła na karierę wokalną, ale nadal chętnie tańczy na koncertach i planach teledysków.

Natalia Lesz, Dorota Czaja, Paulina AndrzejewskaScreen z Facebook.com

Natalia Lesz Natalia Lesz Youtube

Natalia Lesz

Jakiś czas temu Lesz umieściła na Facebooku archiwalny film z 1995 roku, na którym widać, jak tańczy w spektaklu "Córka źle strzeżona" w Teatrze Wielkim w Warszawie. Miała wtedy 14 lat. Właśnie kończyła 7-letni etap nauki w szkole baletowej i szykowała się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Natalia Lesz. Natalia Lesz. fot. archiwum artysty

Natalia Lesz

Natalia Lesz lubi wracać do czasów dzieciństwa. Chętnie chwali się zdjęciami z tego okresu. Już wtedy przed obiektywem aparatu czuła się jak ryba w wodzie!

Natalia LeszWBF