Dorota Gardias jest chudsza niż przed ciążą? Ma szczuplejszą twarz i nogi

Dorota Gardias, która niecałe 3 miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię, bardzo szybko wraca do formy. Pogodynka od paru tygodni pojawia się na salonach i na każdej imprezie wydaje się być coraz szczuplejsza. Ostatnio przyszła na otwarcie 100. sklepu "Smyk" i wyglądała jakby znowu schudła. Jak ona to robi? Zobaczcie.
Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias

Dorota Gardias pojawiła się na otwarciu 100. sklepu "Smyk" 28 listopada. Pogodynka wydawała się jeszcze szczuplejsza niż jeszcze przed zajściem w ciążę. Chociaż został jej jeszcze mały brzuszek, który maskuje ubraniami,  bardzo zeszczuplała na twarzy, a jej nogi wydają się chudsze niż kiedyś. Jaki jest jej sekret?

Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias

Pogodynka przyznała się w wywiadzie dla Plotek.pl co robi, żeby wrócić do formy.

Trochę geny, trochę ćwiczenia, trochę zabiegi kosmetyczne, delikatna dieta, ale naprawdę delikatna. Ja myślę, że po ciąży trzeba sobie przede wszystkim dać trochę czasu, żeby się ten organizm ponaprawiał, doszedł do siebie - powiedziała. - Ja zaczęłam ćwiczyć zaraz po porodzie, to były takie delikatne ćwiczenia, żeby rozruszać mięśnie brzucha, a potem zaczęłam się gimnastykować w domu, jakiś jogging, no i trochę zabiegów kosmetycznych.

Efekty są widoczne, spójrzcie, jaką ma szczupłą buzię.

Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Kapif

Dorota Gardias

Pogodynka przyznaje się do tego, że jej ciało jeszcze nie jest idealne. Podczas rozdania "Róż Gali" przyznała się do mankamentów w swojej figurze i do maskowania ich różnymi sposobami.

Wiem, że oglądają mnie mamy 3-mięsiecznego czy półrocznego dziecka i mogą zazdrościć. Ale są gorsety, specjalna bielizna i muszę się przyznać: ja też mam tu i ówdzie - przyznała się w "Dzień dobry TVN".

Dorota GardiasWBF

Dorota Gardias. Dorota Gardias. East News

Dorota Gardias

Mama małej Hani jest zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. To miłość do córki daje jej siłę do działania.

No i jak to jest być mamą? Często ostatnio mnie o to pytają . Ten, kto nie jest, nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje. Nie będę się o tym rozpisywać, powiem tylko, że nigdy nie byłam tak szczęśliwa i nigdy nie miałam w sobie tyle siły, co teraz. Wszystko dla tej miłości - napisała na swoim blogu.
Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias

W ciąży pogodynka również wyglądała kwitnąco.

Dorota GardiasKAPIF

Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias

Prezenterka zawsze była szczupła. Jak sama wyznała, ma bardzo dobre geny i nie musiała walczyć o nienaganną sylwetkę. Zawsze dbała jednak o siebie, ponieważ występowała w konkursach piękności i była fotomodelką.

Dorota GardiasKapif