Pamiętacie rezolutną dziewczynę z "Bill Cosby Show"? Zobaczcie jak teraz wygląda Raven-Symoné i co u niej słychać

Raven-Symoné Pearman ma teraz 28 lat. Aktora przeszła niesamowitą metamorfozę i zrzuciła wiele zbędnych kilogramów. Co słuchać u tej wszechstronnie utalentowanej dziewczyny? Zobaczcie.
Raven-Symone i Bill Cosby Raven-Symone i Bill Cosby East News

Kariera

Swoją przygodę z aktorstwem Raven-Symoné rozpoczęła bardzo wcześnie. Już jako 4-letnia dziewczynka występowała obok Billa Cosby'ego w popularnym na przełomie lat '80 i '90, "Bill Cosby Show". Jej kariera nabrała tempa, kiedy jako nastolatka zaczęła grać w komediowym serialu "Świat Raven", który nominowany był do nagrody Teen Choice czy prestiżowej Emmy. Raven-Symoné pojawiała się też w filmach jak "Dziewczyny Cheetah" czy "Dr Dolittle". Na swoim koncie ma również występ na Broadwayu. Jest na liście 10 najbogatszych ciemnoskórych aktorek przed 40-tką.

Raven-SymoneEast News

Przez jakiś czas prowadziła też wideo bloga.

Raven-Symone Raven-Symone East News

Piosenkarka

Raven-Symoné jest również utalentowaną piosenkarką. Śpiewać zaczęła już w wieku 7 lat, a korepetycje wokalne dawała jej sama Missy Elliott. Raven pierwszy album wydała już w 1993 roku, jednak nie przyniósł on oczekiwanego sukcesu. Dopiero następne krążki zdobyły popularność. Na swoim koncie ma cztery płyty, a ostatnia pochodzi z 2008 roku. Teraz fani czekają na na następny krążek swojej idolki, który Raven ma w planach.

Niestety brak czasu dla siebie i ciągły stres powodowały, że Raven tyła. Jeszcze kilka lat temu aktorka miała dużą nadwagę.

Raven-Symone Raven-Symone East News

Metamorfoza

W 2011 roku aktorka zrzuciła zbędne kilogramy, a zapytana w jednym z talk show o to jak to zrobiła, odpowiedziała:

Przestałam się stresować. Jak miałam 15 lat byłam obarczona serialem, w którym pracowało wiele osób ["Świat Raven" przyp.red]. Jeżeli byłam chora jeden dzień, ludzie tracili pieniądze. Normalna 15-latka martwi się tym kto zaprosi ją na bal, a ja martwiłam się podatkami - wyznała. - Ludzie mają różne reakcje na stres. Niektórzy mają depresję, innym wypadają włosy, jeszcze inni nic nie jedzą, a inni odwrotnie.

Chociaż Raven powiedziała, że nie lubi ćwiczyć, bo "nie znosi się pocić", regularnie chodzi na zajęcia pilatesu. Tak Raven zmieniła się na przestrzeni paru lat.

Raven-SymoneScreen z You Tube.com

Raven-SymoneScreen z You tube.com

Raven-SymoneScreen z You Tube.com

Raven-SymoneScreen z You Tube.com

Aktualnie Raven ma 28 lat i wygląda tak:

Raven-SymoneScreen z Instagram.com

Raven-Symone Raven-Symone Screen z Instagram.com

Orientacja seksualna

Raven-Symoné nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Pytana o związki, albo szybko zmienia temat, albo zaczyna żartować. Długo szeptano na temat związku Raven i modelki AzMarie Livingston. W maju 2012 roku aktorka napisała na Twitterze:

Moja orientacja seksualna, to moja sprawa i osoby z którą się spotykam.

Natomiast w sierpniu 2013 roku aktorka tak skomentowała przejście ustawy o legalizacji par homoseksualnych:

Wreszcie mogę wziąć ślub!

Później dodała:

Byłam podekscytowana, kiedy usłyszałam, że więcej stanów legalizuje związki homoseksualne. Ja na razie nie przymierzam się do małżeństwa, ale wspaniale jest wiedzieć, że teraz mogę.

Media komentują posty aktorki jednoznacznie. Podobno z modelką AzMarie Livingston, Raven jest już ponad 2 lata. Ostatnio panie spędzały razem 28. urodziny aktorki.

Raven-Symone i AzMarie LivingstonScreen z Instagram.com

AzMarie LivingstonScreen z Instagram.com

 

Raven-Symone z mamą Raven-Symone z mamą Screen z Instagram.com

Rodzina

Raven uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, z którą jest bardzo zżyta. To mama i tata kierowali jej karierą i nie pozwalali, żeby woda sodowa uderzyła Raven to głowy. Aktorka ma również brata o imieniu Blaize.

Raven-Symone z mamąScreen z Instagram.com

Obraz Raven-Symone Obraz Raven-Symone Screen z Instagram.com

Sztuka

Raven-Symone ma nie tylko wybitny talent aktorski i muzyczny, ale również plastyczny. Studiuje kierunek związany ze sztuką i publikuje czasami swoje prace, które oddaje na zaliczenie. Często chwali się również wysokimi ocenami.

Raven-SymoneScreen z Instagram.com

Dziewczyna dużo podróżuje. Ostatnio zwiedzała Europę.

Raven-SymoneScreen z Facebook.com