Lily z "Jak poznałem waszą matkę" w bikini. Można policzyć wszystkie żebra

Alyson Hannigan to amerykańska aktorka, która popularność zdobyła dzięki serialowi "Buffy, postrach wampirów". Od paru lat gra w bijącym rekordy popularności serialu komediowym "Jak poznałem waszą matkę". Paparazzi przyłapali rudowłosą aktorkę na kalifornijskiej plaży.
Alyson Hannigan Alyson Hannigan East News

Alyson Hannigan

Aktorka wybrała się całą rodziną na plażę w Malibu. Hannigan w bikini pokazała swoją bardzo szczupłą figurę.

Alyson HanniganEast News

Alyson Hannigan Alyson Hannigan East News

Alyson Hannigan

Aktorka urodziła dwie córki. Jej młodsza pociecha ma 1,5 roku. Młoda mama szybko wróciła do formy po ciąży. Niedługo po narodzinach drugiej córeczki pisała na swoim Twitterze:

Myślę, że, według hollywoodzkich standardów, powinnam mieć figurę do bikini już teraz, gdy moje dziecko skończyło 4 tygodnie. Mój cel: zrzucać jedzenie nie na brzuch, ale na bieżni.

Dodała też, że chce dać przykład, jak zrzucać kilogramy rozsądnie.  A może przesadziła z odchudzaniem?

'I think by Hollywood standards I'm supposed to be in bikini shape now that my baby is 4 weeks old,' she tweeted at the time. 'My workout goal: Food drops in lap, not on belly.'
She said that she wanted to set 'a good example' by shedding the pounds sensibly.
'I still haven't lost all the weight from my first daughter. Oh well

Alyson HanniganEast News

Plan serialu Plan serialu "Jak poznałem waszą matkę" Screen Twitter

Alyson Hannigan jako Lily

Hannigan chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z planu serialu "Jak poznałem waszą matkę". Od 2005 roku wciela się w postać Lily - partnerki Marshalla. 39-letnia aktorka zagrała też w kilku filmach komediowych, m.in. "American Pie".

Alyson Hannigan i Jason SegelScreen Twitter

Alyson Hannigan i  Josh Radnor Screen Twitter

Alyson HanniganScreen Twitter

 

"How I Met Your Mother" cast members, from left, Josh Radnor, Cobie Smulders, Jason Segel, Alyson Hannigan and Neil Patrick Harris pose together at a celebration for the 100th episode of the television series, at The Paley Center for Media in Beverly Hills, Calif., Thursday, Jan. 7, 2010. (AP Photo/Chris Pizzello)AP/Chris Pizzello

Alexis Denisof (Byffy - postrach wampirów) i Alyson Hannigan (Jak poznałem waszą matkę) Alexis Denisof (Byffy - postrach wampirów) i Alyson Hannigan (Jak poznałem waszą matkę) AP/Matt Sayles

Rodzina Alyson Hannigan

Od 2003 roku jest żoną Alexisa Denisofa, który również jest aktorem. Poznali się w 1999 roku na planie serialu "Buffy, postrach wampirów". Hannigan ma z nim dwie piękne córki o imionach Satyana Marie oraz Keeva Jane. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, co często okazuje podczas uroczystych gal. Denisof napisał ostatnio na Twitterze, że związek z Hannigan to "prawdziwa miłość".

Alyson Hannigan i Alexis DenisofScreen Twitter

Alyson Hannigan i Alexis DenisofScreen Twitter

Alyson Hannigan i Alexis DenisofScreen Twitter

Alyson Hannigan, left, and Alexis Denisof arrive at the People's Choice Awards on Wednesday, Jan. 11, 2012 in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Alyson Hannigan i Alexis Denisof Alyson Hannigan i Alexis Denisof Screen Twitter

Rodzina Alyson Hannigan

Hannigan podkreśla w wywiadach, że macierzyństwo odmieniło jej życie.

To nieprawdopodobne jak można kochać drugą osobę. Ciągle słyszałam o tym od innych, ale dopiero kiedy zostajesz mamą rozumiesz co mieli na myśli - wyznała w womansday.com po narodzinach pierwszej córki. - Macierzyństwo zmieniło wszystko. Liczy się tylko ona i cały czas za nią tęsknię.

Alyson Hannigan i Alexis DenisofScreen Twitter

Alyson Hannigan i Alexis DenisofScreen Twitter

Więcej o: