Anna Lewandowska znowu bryluje na salonach. Tym razem bawiła się nie z Siwiec, ale z...

Anna Lewandowska coraz częściej pokazuje się na salonach. We wtorek pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji La Manii. Nie było z nią męża, ale nie przyszła sama. Zobacz, kto jej towarzyszył.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska WBF

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska błyszczy ostatnio na każdej ważnej modowej imprezie. W zeszłym tygodniu przyszła obejrzeć pokaz Bohoboco i bawiła się z Natalią Siwiec (Zobacz: Anna Lewandowska debiutuje na salonach bez męża i już zawiera interesujące przyjaźnie). Tym razem przyszła w towarzystwie znanej pani. Której?

Anna Lewandowska i Natalia SiwiecWBF

 

Anna Lewandowska i Edyta Pazura Anna Lewandowska i Edyta Pazura WBF

Anna Lewandowska i Edyta Pazura

Lewandowska przyszła na pokaz La Manii w towarzystwie Edyty Pazury. Panie przyjaźnią się już od jakiegoś czasu. Pazurowie byli też zaproszeni na ślub Lewandowskich.

Edyta PazuraWBF

Anna Lewandowska Anna Lewandowska WBF

Anna Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego wystąpiła w kreacji od La Manii. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć ten sam model. Specjalnie dla Anny tren został jednak znacznie skrócony.

La ManiaWBF

Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz WBF

Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz

Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz chyba bardzo się polubiły. Przetakiewicz, która ubrała tego wieczora Lewandowską w jedną z kreacji ze swojej najnowszej kolekcji, przyjęła od niej gratulacje. Panie długie rozmawiały, śmiały się i wymieniały uprzejmości.

Anna Lewandowska i Joanna PrzetakiewiczWBF