Idole lat 80. przyjeżdżają na TOP Of The TOP w Sopocie. Jak teraz wyglądają

Koncert TOP Of The TOP w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się 23 sierpnia, a poprowadzą ją Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Zobacz, jak wyglądają gwiazdy lat 80., które na festiwalu przypomną swoje największe hity!
Helena Vondrackova Helena Vondrackova mat. prasowe

Helena Vondrackova

Na sopockiej scenie pojawi się Helena Vondrackova! Dawno niewidziana w Polsce gwiazda, zaśpiewa swoje największe hity m.in. "Malovany dzbanku". Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda. Bardzo się zmieniła?

Helena Vondrackovamat. prasowe

Helena Vondrackovamat. prasowe

Helena Vondrackovamat. prasowe

 

Rick Astley Rick Astley mat. prasowe

Rick Astley

Astley to angielski piosenkarz popowy i gwiazda lat 80. i 90. Gwiazdor znany z takich hitów jak "Never gonna give you up", "Take me to your heart" czy "She wants to dance with me" wystąpi ze swoimi największymi hitami w Sopocie. Po słodkim rudzielcu nie pozostał już nawet ślad, prawda?

Rick Astleymat. prasowe

Belinda Carlisle Belinda Carlisle mat. prasowe

Belinda Carlisle

23 sierpnia w Operze leśnej wystąpi także prześliczna Belinda Carlisle, znana z takich hitów jak "La Luna" czy "Heaven Is A Place On Earth". Piosenkarka nie postarzała się ani o jeden dzień. Nadal zachwyca!

Opus Opus mat. prasowe

Opus

Legendarna grupa Opus wystąpi oczywiście ze swoim największym hitem ?Live is life?. Zobaczcie tylko, jak panowie zmienili się od 1986 roku.

Budka Suflera Budka Suflera mat. prasowe

Budka Suflera

Jedną z gwiazd wieczoru będzie także rodzima legenda rocka - Budka Suflera. Być może ich twarze pokryte są teraz zmarszczkami, ale serca wciąż płoną młodzieńczą miłością do muzyki.

Budka Sufleramat. prasowe

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.