Wnuczka Grace Kelly pochodzi z książęcej rodziny i wywołuje skandale. Wkrótce bierze ślub

Jest wnuczką legendy kina, dziennikarką i sportsmenką.

Charlotte Casiraghi

Ta nieokiełznana piękność w indiańskim stroju to Charlotte Casiraghi, członkini monakijskiej rodziny książęcej. Jej babką była legendarna Grace Kelly, księżniczka i jednocześnie znana aktorka. Casiraghi ma 27 lat, jest dziennikarką, a także czynnie uprawia skoki przez przeszkody. Ukończyła filozofię i biegle mówi po angielsku, francusku i włosku. Zajmuje czwarte miejsce w kolejce do tronu. Ma narzeczonego, 15 lat starszego od siebie francuskiego aktora komediowego o marokańskich korzeniach, Gada Elmaleha. Magazyn "People" informuje, że para spodziewa się dziecka.

To piękna miłosna historia, a do tego w drodze jest jeszcze dziecko - zdradził magazynowi przyjaciel pary.

Charlotte Casiraghi, Gad ElmalehEast News

Gad Elmaleh. Gad Elmaleh. Facebook.com

Gad Elmaleh

Gad Elmaleh to niezły oryginał. Magazyn "Hello" tak go charakteryzuje:

Nieskończenie pomysłowy, znany ze swoich skeczy, skacze po scenie z gitarą i dzieli się swoimi uwagami o życiu. Dostał się również do Hollywood, gdzie wystąpił w filmie Stevena Spielberga "Przygody Tintina". Kto raz go zobaczy na ekranie, od razu go pokocha. Dowcipny, wyrafinowany, obyty w świecie i majętny dzięki swojej karierze, może być idealnym partnerem dla Charlotty.

Karl Lagerfeld, Gad ElmalehFacebook.com

Księżniczka Charlotte Casiraghi Księżniczka Charlotte Casiraghi EastNews

Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh

Gad Elmaleh i Charlotte Casiraghi poznali się pod koniec 2011 roku w Paryżu na imprezie wspólnego przyjaciela. 42-letni Elmaleh ma już jedno dziecko, 13-letniego syna Noego ze związku z francuską aktorką Anne Brochet. Dla Charlotte Casiraghi będzie to pierwsze dziecko.

Co najmniej trzy osoby w maleńkim księstwie powiedziały mi, że Charlotte rzeczywiście spodziewa się dziecka Gada - pochwalił się redaktor "Bohomotha".

Gad ElmalehFacebook.com

Gad Elmaleh, Charlotte Casiraghi. Gad Elmaleh, Charlotte Casiraghi. East News

Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh

Na początku sierpnia parę widziano na Capri we Włoszech, gdzie spędzała wakacje. Zwraca uwagę luźna sukienka Casiraghi, która bez problemu jest w stanie zamaskować pierwsze miesiące ciąży.

Królewską piękność zaobserwowano w niedzielę na zakupach w Capri i wyraźnie widać, że jest w drugim trymestrze ciąży - spekuluje portal Examiner.com.

Wolno się spodziewać, że narodziny dziecka staną się w księstwie dużym wydarzeniem.

Narodzinom dziecka w Monako towarzyszą zwykle jakieś fanfary: w chrzcie księżniczki Karoliny w 1957 roku brało udział 4 biskupów i 15 kapłanów. Ceremonia odbyła się w pełnej przepychu katedrze księstwa, którą na tę okazję wypełniono 10 tysiącami lilii i tulipanów - odnotowuje "Hello!".

Na najnowszych zdjęcia widać zdecydowanie zaokrąglony brzuch Charlotte Casiraghi.

Charlotte CasiraghiEast News

Charlotte CasiraghiEast News

Charlotte Casiraghi

Tradycją monakijskiej rodziny książęcej jest uprawianie sportu i Charlotte Casiraghi z gracją się w nią wpisuje. W 2012 roku wzięła udział w konkursie skoków w Villepinte pod Paryżem. Konkurs został ustanowiony na rzecz stowarzyszenia pomagającego dzieciom z całego świata.

Charlotte Casiraghi, second child of Caroline, Princess of Hanover, participates in the Gucci Paris Masters International Jumping competition in Villepinte near Paris December 1, 2012. The competition was set up for the benefit of AMADE (World Association of Children's Friends), a Monaco based association which helps children from all around the world. REUTERS/Benoit Tessier (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT SPORT EQUESTRIANISM ROYALS)REUTERS/BENOIT TESSIER

Charlotte Casiraghi, second child of Caroline, Princess of Hanover,  participates during the Gucci Paris Masters International Jumping competition in Villepinte near Paris December 1, 2012. The competition was set up for the benefit of AMADE (World Association of Children's Friends), a Monaco based association which helps children from all around the world. REUTERS/Benoit Tessier (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT SPORT EQUESTRIANISM ROYALS)REUTERS/BENOIT TESSIER

Charlotte Casiraghi. Charlotte Casiraghi. Reuters

Charlotte Casiraghi

Charlotte Casiraghi wywołała wtedy mały skandal, występując w stroju indiańskim. Był on potem powodem oskarżenia jej o rasizm i ignorancję. Za kostium odpowiedzialna była firma Gucci, której Casiraghi jest ambasadorką i która zapewne nie spodziewała się takiej fali krytyki.

Charlotte CasiraghiReuters

Charlotte Casiraghi. Charlotte Casiraghi. East News

Charlotte Casiraghi

Para może spłatać psikusa dziennikarzom, ponieważ ślub planują wziąć po cichu i dyskretnie.

W wywiadach mówi do niej "ma copine" (moja dziewczyna) albo "ma cherie", a nie po imieniu - odnotowuje jako ciekawostkę "Hello".

Charlotte Casiraghi (L), Princess Caroline of Hanover's daughter, arrives with French actor Gad Elmaleh (R) for the annual Rose Ball at the Monte-Carlo Sporting Club in Monte Carlo March 23, 2013. The Rose Ball is a traditional annual charity event in aid of Foundation Princess Grace. REUTERS/Valery Hache/Pool (MONACO - Tags: ENTERTAINMENT ROYALS)REUTERS/POOL

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.