Anderson i Duchovny znowu razem! Jak wyglądają i co robią gwiazdy "Z archiwum X" po 20 latach?

Gillian Anderson i David Duchovny, gwiazdy telewizyjnego hitu lat 90. "Z archiwum X" i jego dwóch filmowych sequeli, spotkały się w czwartek na Comic-Con w San Diego.
Gillian Anderson i David Duchovny Gillian Anderson i David Duchovny AP

Spotkanie po 20. latach!

Gillian Anderson i David Duchovny spotkali się z fanami z okazji 20. rocznicy serialu "Z archiwum X" na Comic-Con. Nie zaprzeczyli, gdy fani pytali, czy ich pojawienie się na imprezie oznacza kolejny film o niezwykłych przygodach agentki Dany Scully i agenta Foxa Muldera.

Gillian Anderson i David DuchovnyAP

Anderson wyznała jednak zachwyconym fanom, że nie byłaby zainteresowana rolą w sequelu lub remake'u serialu, ale zapewniła, że chętnie nagrałaby jeszcze jeden film. To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich serialowych maniaków.

Gillian AndersonAP

David DuchovnyAP

Gillian Anderson i David Duchovny Gillian Anderson i David Duchovny AP

Świetnie się dogadują

Może to tylko wrażenie, ale wydawało się, że między aktorami jest prawdziwa chemia, czytamy na People.com. Czyżby nie tylko na ekranie między tą dwójką iskrzyło? Duchovny zastanawiał się głośno, czy bohaterowie, których grali, kiedykolwiek uprawiali seks.

No, coś się stało. Mamy przecież dziecko - żartowała Anderson.

Gillian AndersonAP

Potem, gdy fan zapytał, co Mulder i Scully robiliby, gdyby poszli na randkę, Anderson odpowiedziała bez namysłu:

Uprawialiby seks!
A może zjedliby obiad? - trochę bardziej wstydliwie odpowiedział Duchovny.

Gillian Anderson i David DuchovnyAP

Gillian Anderson i David DuchovnyAP

"Z Archiwum X" AP

Z archiwum lat 90.

"Z archiwum X" był jednym z największych serialowych hitów lat 90. Widzowie uwielbiali zagadki rozwiązywane przez Muldera i Scully, agentów FBI z jednostki zajmującej się sprawami, których nie dało się wyjaśnić w konwencjonalny sposób. Mulder wierzył w UFO i wszelkie zjawiska paranormalne. Scully była naukowcem twardo stąpającym po ziemi i podważającym jego opnie. Chyba każdy uwielbiał tę parę!

Z archiwum XAP

Z archiwum XAP

Fot. mat. prasowe

Californication Californication David Duchovny - kiedyś agent Fox Mulder, dziś pisarz w ''Californication''.

David Duchovny

Kariera Duchovnego po serii "Z archiwum X" nabrała niesłychanego rozpędu. Aktor dostawał rolę za rolą., jednak ciężko było mu powtórzyć aktorski sukces. Żył w cieniu Muldera. Tak było aż do 2007 roku, gdy na małe ekrany powrócił jako uzależniony od seksu pisarz Hank Moody w serialu "Californication". Za tę rolę otrzymał Złoty Glob. Kilkakrotnie był także nominowany do innych nagród, m.in. nazywanej "telewizyjnym Oscarem" nagrody Emmy.

Californication

Giulana Rancic announces David Duchovny as the winner for Best Actor TV Series, Musical or Comedy for his work on Fot. Mark J. Terrill AP

"Californication" cieszy się niesamowitym powodzeniem, a w styczniu 2014 roku ruszy kolejny, 7. już sezon serialu.

david duchovny, californicationDavid Duchovny /Showtime

Hank Moody - CalifornicationDavid Duchovny - Californication

David Duchovny David Duchovny REUTERS/Gus RuelasHIDE THUMBNAILS

David Duchovny

Żona Duchvnego, Téa Leoni, także jest aktorką. Mają dwoje dzieci - 14-letnią córkę Madelaine West  i 11-letniego syna Kyda Millera. Para dwa razy ogłaszała już separację. Ostatni raz w 2011 roku. David leczył się wtedy z uzależnienia od seksu, a jego żona miała podobno romans z kolegą z planu.

David Duchovny (Californication) i jego żona Tea LeoniAP

Gillian Anderson - zdjęcie z 2012 roku. Gillian Anderson - zdjęcie z 2012 roku. Fot. on Furniss/Invision/AP/FOTOLINK

Gillian Anderson

"Z archiwum X" i przed nią otworzyło drzwi do kariery. Anderson może się pochwalić dwoma Złotymi Globami i jedną nagrodą Emmy. Jednak podobnie jak Duchovny, długo nie mogła przebić roli Scully, która przyniosła jej międzynarodową sławę. To jednak może się zmienić już wkrótce.

Gillian AndersonScreen Youtube.com

Aktorka dostała bowiem główną rolę w serialu "The Fall", który powoli podbija serca amerykańskich fanów. Anderson gra w nim inspektor Gibson. Stella Gibson poluje na seryjnego mordercę, który zbiera krwawe żniwo w okolicach Belfastu. Psychologiczny miniserial trzyma w napięciu i dostaje znakomite recenzje od krytyków.

Gillian Andersonmat. prasowe

Gillian Andersonmat. prasowe

Gillian Anderson Gillian Anderson EastNews

Gillian Anderson

Gillian dwukrotnie wychodziła za mąż. W 1994 roku poślubiła Clyde'a Klotza, a niedługo po ślubie zaszła w ciążę. Producenci "Z archiwum X" wymyślili w związku z tym historię porwania przez kosmitów. Jej córka, Piper Maru, urodziła się 25 września 1994 roku.

Gillian AndersonAP

W grudniu 2004 roku Anderson ponownie wyszła za mąż za Juliana Ozanne'a. Para ogłosiła separację już po 16 miesiącach małżeństwa. 1 listopada 2006 roku Anderson urodziła syna Oscara, który jest owocem związku z Markiem Griffithsem. Niecałe dwa lata później, 15 października 2008 roku, przyszedł na świat ich drugi syn - Felix. Ten związek również nie przetrwał. Para rozstała się w sierpniu 2012 roku.

Gillian AndersonAP

Gillian AndersonAP

Gillian Anderson Gillian Anderson Fot. Chris Pizzello AP

Byli parą nie tylko na ekranie?!

W 2012 roku mediach roiło się od plotek, że Gillian zaczęła spotykać się Duchovnym. Podobno nawet zamieszkali ze sobą. Duchovny zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

Gillian Anderson i David DuchovnyAP Photo/Chris Pizzello/AG

Gillian Anderson, left, and David Duchovny, cast members in Fot. Chris Pizzello AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.