Angelina Jolie jest POTWORNIE chuda! Waży tylko 41 kilogramów!

Angelina Jolie zwiedzała ostatnio zalesione tereny Honolulu. Aktorka zapoznawała się z miejscem, w którym kręcone będą sceny do najnowszego filmu z jej udziałem. Jednak to nie cudowny krajobraz Hawajów zwrócił naszą uwagę. Jolie jest coraz szczuplejsza! Wygląda jak cień kobiety, którą była.
Angelina Jolie w 2013 roku Angelina Jolie w 2013 roku Forum

Angelina Jolie

Angelina Jolie jest coraz szczuplejsza. Gwiazda chudnie w zaskakującym tempie. O stan jej zdrowia martwi się jej partner, Brad Pitt.

To największy koszmar Brada. Angelina bez przerwy pracuje nad nowym projektem filmowym oraz bierze udział w licznych akacjach humanitarnych ONZ. Taki wysiłek bardzo się na niej odbija - donosi źródło "National Enquirer".

Angelina JolieForum

Jolie przeszła niedawno podwójną mastektomię. Teraz, czeka ją kolejna operacja, usunięcia jajników. Tabloid podaje także inne sensacyjne informacje o stanie Angeliny.

Waży mniej, niż kiedy miała 16 lat! Brad boi się, że kiedy przyjdzie czas na operację usunięcia jajników, Angelina nie będzie wystarczająco silna. Obawia się nawet, że może umrzeć!

Angelina JolieForum

Angelina Jolie Angelina Jolie EastNews

Angelina Jolie

w 2011 roku "National Enquirer" podał fałszywe informacje na temat, uzależnienia Angeliny Jolie od tabletek odchudzających. Zaraz po tym sugerował, że Jolie ma symptomy zapalenia wątroby typu C, co też okazało się nieprawdą.

W kwietniu, przed operacją podwójnej mastektomią, dziennikarze "NE" stwierdzili, że przerażająco chuda Jolie rzekomo "upadła" w Afryce i że Pitt martwi się, że umrze. Wszystko okazało się bzdurą.  Czy możemy w takim razie wierzyć najnowszym doniesieniom pisma?

Angelina JolieEastNews

Angelina JolieEastNews

Według portalu Gossipcop.com, to tylko szukanie kolejnej taniej sensacji. Źródło, do którego dotarli, komentuje wszystko jednym słowem:

Fałsz.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że wygląd Jolie przeraża. Jest bardzo szczupła. Porównajcie tylko, jak aktorka wyglądała przed laty.

Angelina Jolie Angelina Jolie kolaż lula.pl

Angelina Jolie

Tak wyglądała Angelina, gdy była młodą dziewczyną.

Mandatory Credit: Photo by ARALDO DI CROLLALANZA / Rex Features (227306b)    ANGELINA JOLIE - 1994ARALDO DI CROLLALANZA / REX FEAT/EAST NEWS/ARALDO DI CROLLALANZA / Rex Feat

Angelina Jolie w 2002 roku Angelina Jolie w 2002 roku Vouge

Angelina Jolie

2002 rok.

Angelina JolieVouge

Angelina JolieVouge

Angelina JolieVouge

Angelina Jolie w 2003 roku Angelina Jolie w 2003 roku mat. prasowe

Angelina Jolie

2003 rok.

Angelina Jolie, Esquire Angelina Jolie, Esquire Esquire

Angelina Jolie

2004 rok.

Angelina JolieVouge

Angelina JolieVouge

Angelina Jolie, Esquire w 2007 roku Angelina Jolie, Esquire w 2007 roku Esquire

Angelina Jolie

2007 rok.

Angelina JolieEsquire

Angelina JolieVouge