Pamiętacie słodką dziewczynkę z "Pomocy domowej"? Wyrosła na ponętną kobietę!

Madeline Zima zasłynęła rolą Gracie Sheffield w popularnym serialu "Pomoc domowa", w którym grała przez kilka lat. Propozycji filmowych nie brakowało, ale prawdziwą sławę zyskała występując w serialu "Californication", gdzie zagrała w kilku odważnych scenach u boku Davida Duchovnego. Zobaczcie, jak zmieniała się młoda aktorka z polskimi korzeniami!
Madeline Zima Madeline Zima TNT Network

Początki

Urodzona w 1985 roku Madeline Zima, ma nazwisko po dziadku, który był Polakiem. Aktorka szybko zaczęła karierę w telewizji. Już jako 2-latka wystąpiła w reklamie płynu do zmiękczania tkanin. Dostrzegli ją producenci filmowi, którzy zaangażowali ją do debiutanckiej produkcji "Ręka nad kołyską" z 1992 roku.

Madeline Zima Madeline Zima Mat. promocyjne

Pomoc domowa

Pierwsze świadome kroki na ekranie stawiała w niesamowicie popularnym serialu "Pomoc domowa". Występowała w nim przez ponad 6 lat i dorastała na oczach widzów. Ta rola przyniosła jej kilka nominacji do nagrody YoungStar Award, którą przyznaje się najlepszym aktorom młodego pokolenia.

Pomoc domowa Nanny, The serial komediowy, USA 1993 scena z: Benjamin Salisbury, Charles Shaughnessy, Fran Drescher, Madeline Zima, Nicholle Tom fot. AKPAMat. promocyjne

Madeline Zima w "Pomocy domowej"Mat. promocyjne

Rozwój kariery

Po zakończeniu "Pomocy domowej" Madeline Zima otrzymała role w wielu serialach, m.in. takich jak: "Siódme niebo", "Kochane kłopoty" czy "Chirurdzy". Propozycji filmowych również nie brakowało. Z nastolatki powoli wyrastała młoda kobieta, która do tej pory grywała tylko w filmach i serialach przeznaczonych dla widzów w każdym wieku. Do czasu...

Madeline Zima w filmie "Cinderella Story"Mat. promocyjne

Californication Californication Mat. promocyjne

Przełom

W 2007 roku o Madeline usłyszał cały świat i zdecydowanie przestano ją postrzegać w kategoriach dziecka. Aktorka zagrała postać Mii Lewis w bijącym rekordy popularności serialu "Californication". Wystąpiła tam również w kilku odważnych scenach miłosnych z Davidem Duchovnym, które zapewniły jej rozgłos. Pokazując swoje wdzięki przed milionami widzów, aktorka ze słodkiej nastolatki przemieniła się w dorosłą, ponętną kobietę.

Madeline ZimaMat. promocyjne
Widzowie długo nie mogli uwierzyć, że serialowa Gracie tak wydoroślała i pokazuje się nago w telewizji. Od czasu "Californication" Madeline Zimę można zobaczyć częściej na dużym ekranie, jednak nie ma jeszcze na koncie filmu, który okazałby się światowym megahitem.

 

Madeline ZimaMat. promocyjne

Madeline Zima Madeline Zima TINA KAAWALOA/INFEVENTS.COM/infusla-182

Dorosła kobieta

Madeline Zima nie ma aktorskiego wykształcenia, ale nadrabia to imponującym doświadczeniem w branży filmowej. 28-letnia gwiazda ma na swoim koncie udział w prawie pięćdziesięciu produkcjach. Swoją odważną rolą w "Californication" udowodniła, że niestraszne jej wyzwania i nowe doświadczenia.

 

Madeline ZimaScreen Twitter.com

Madeline Zima Madeline Zima GILBERT FLORES/BROADIMAGE/Gilbert Flores/Broadimage

Piękne siostry

Dwie młodsze siostry Zimy - Vanessa i Yvonne - również są aktorkami. Możliwe, że zobaczymy je kiedyś razem na ekranie.

Madeline ZimaScreen Twitter.com

Madeline Zima Madeline Zima FHM Magazine

Madeline Zima

Madeline Zima na dobre skończyła z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Aktorka może pochwalić się pięknym ciałem, które zdecydowanie należy do dorosłej kobiety. Jak Wam się podoba jej przemiana? Oglądaliście jakąś produkcję z jej udziałem, poza "Pomocą domową"?

Madeline ZimaFHM Magazine