To ona śpiewała "Total Eclipse of the Heart", a dziś... Bonnie Tyler powraca! Niestety, nie ma śladu po NATURALNYM pięknie

Bonnie Tyler, gwiazda światowego formatu powraca na scenę. Będziemy mogli ją zobaczyć już w sobotę w konkursie Eurowizji. Zobacz jak się zmieniała!
Bonnie Tyler Bonnie Tyler EastNews

Bonnie Tyler

Pamiętacie Bonnie Tyler? To ona zaśpiewała takie przeboje jak "Total Eclipse Of The Heart"czy "Holding Out For A Hero". Okazuje się, że 61-letnia piosenkarka nie powiedziała ostatniego słowa! Gwiazda sprzed lat reprezentować będzie Wielką Brytanię w konkursie Eurowizji już w najbliższą sobotę, 18 maja w Malmo w Szwecji.

Jestem naprawdę zaszczycona i szczęśliwa, że mogę reprezentować mój kraj na Eurowizji, a szczególnie z taką wspaniałą piosenką . Obiecuję dać z siebie to wszystko, co dała mi Wielka Brytania - czytamy w TheSun.
Bonnie Tyler Bonnie Tyler SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Bonnie Tyler

Podczas konkursu gwiazda wystąpi z utworem "Belive in Me", w którym czaruje swoim charakterystycznym głosem. Jednak pewnie uwagę publiczności bardziej niż jej głos przyciągnie jej twarz. Śmiemy podejrzewać, że doskonały wygląd nie jest jedynie zasługą natury...

Bonnie Tyler Bonnie Tyler (C)ELIOT PRESS/BULLS/? Eliot Press

Bonnie Tyler

Widać, że Bonnie Tyler bardzo chce ukryć upływ czasu. Na niemalże idealnie naciągniętej twarzy nie widać bowiem żadnych zmarszczek. Nawet gdy gwiazda się uśmiecha! Dobrze nie wyglądają też dziwnie opuchnięte policzki.

Bonnie TylerREUTERS/SCANPIX SWEDEN

Choć, jak widać, twarzy piosenkarka poświęciła dużo starań, to jednak czasu nie da się tak łatwo oszukać... Metrykę zdradza kilka szczegółów. Przyjrzyjmy się bliżej.

Bonnie Tyler Bonnie Tyler AP

Bonnie Tyler

Wiek piosenkarki mogą zdradzać z pewnością dłonie, na których widoczne są przebarwienia i zmarszczki.

Bonnie Tyler Bonnie Tyler (C)ELIOT PRESS/BULLS/? Eliot Press

Bonnie Tyler

Kolejnym szczegółem są zmarszczki na szyi, których nie da się ukryć. One niestety zawsze zdradzają prawdziwy wiek kobiety.

Bonnie TylerAP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.