To ona śpiewała 'Total Eclipse of the Heart', a dziś... Bonnie Tyler powraca! Niestety, nie ma śladu po NATURALNYM pięknie

Bonnie Tyler, gwiazda światowego formatu powraca na scenę. Będziemy mogli ją zobaczyć już w sobotę w konkursie Eurowizji. Zobacz jak się zmieniała!
Bonnie Tyler Bonnie Tyler EastNews

Bonnie Tyler

Pamiętacie Bonnie Tyler? To ona zaśpiewała takie przeboje jak "Total Eclipse Of The Heart"czy "Holding Out For A Hero". Okazuje się, że 61-letnia piosenkarka nie powiedziała ostatniego słowa! Gwiazda sprzed lat reprezentować będzie Wielką Brytanię w konkursie Eurowizji już w najbliższą sobotę, 18 maja w Malmo w Szwecji.

Jestem naprawdę zaszczycona i szczęśliwa, że mogę reprezentować mój kraj na Eurowizji, a szczególnie z taką wspaniałą piosenką . Obiecuję dać z siebie to wszystko, co dała mi Wielka Brytania - czytamy w TheSun.
Bonnie Tyler Bonnie Tyler SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Bonnie Tyler

Podczas konkursu gwiazda wystąpi z utworem "Belive in Me", w którym czaruje swoim charakterystycznym głosem. Jednak pewnie uwagę publiczności bardziej niż jej głos przyciągnie jej twarz. Śmiemy podejrzewać, że doskonały wygląd nie jest jedynie zasługą natury...

Bonnie Tyler Bonnie Tyler (C)ELIOT PRESS/BULLS/? Eliot Press

Bonnie Tyler

Widać, że Bonnie Tyler bardzo chce ukryć upływ czasu. Na niemalże idealnie naciągniętej twarzy nie widać bowiem żadnych zmarszczek. Nawet gdy gwiazda się uśmiecha! Dobrze nie wyglądają też dziwnie opuchnięte policzki.

Bonnie TylerREUTERS/SCANPIX SWEDEN

Choć, jak widać, twarzy piosenkarka poświęciła dużo starań, to jednak czasu nie da się tak łatwo oszukać... Metrykę zdradza kilka szczegółów. Przyjrzyjmy się bliżej.

Bonnie Tyler Bonnie Tyler AP

Bonnie Tyler

Wiek piosenkarki mogą zdradzać z pewnością dłonie, na których widoczne są przebarwienia i zmarszczki.

Bonnie Tyler Bonnie Tyler (C)ELIOT PRESS/BULLS/? Eliot Press

Bonnie Tyler

Kolejnym szczegółem są zmarszczki na szyi, których nie da się ukryć. One niestety zawsze zdradzają prawdziwy wiek kobiety.

Bonnie TylerAP

Więcej o:
Komentarze (17)
To ona śpiewała 'Total Eclipse of the Heart', a dziś... Bonnie Tyler powraca! Niestety, nie ma śladu po NATURALNYM pięknie
Zaloguj się
 • jotembi

  Oceniono 199 razy 189

  taa... a gdyby wyglądała na swoje lata to tutejsze pańcie "redaktorki" podniosłyby lament "jak ona mogła się tak zaniedbać"

  miła gazeto, ta podstronka jest wyjątkowo durna :D

 • evoonya

  Oceniono 146 razy 140

  Co za ulga, że bezlitosny obiektyw nie zajrzał w majtki i nie zarejestrował obwisłych warg sromowych.
  A autorzy tej durnoty, wielbiciele wszelkich płaskich powierzchni, mózgi też pewnie mają idealnie gładkie.

 • martini9

  Oceniono 93 razy 91

  O proszę cieszymy się z powrotu, a co do naturalności to nie wymagajmy zbyt wiele, w końcu wiek mówi sam za siebie. Dla nikogo czas nie będzie stał w miejscu, liczy się osobowość a na pewno będzie ta sama.

 • naczelna_red.

  Oceniono 74 razy 68

  Uwielbiam tę kobietę.Była piękna,jest i będzie zawsze.
  To jest GWIAZDA ,gwiazda światowego formatu.Potrafi żyć i zachwycać swoją charakterystyczną chrypką bez afer,wyuzdanej golizny i innych marnych sztuczek żeby za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę.Bardzo lubię taką barwę głosu zarówno u wokalistek jak i wokalistów.
  Plotku,swoją uszczypliwą uwagę na temat jej piękna możesz sobie wsadzić...

 • rudawydra

  Oceniono 48 razy 46

  głos się nie zmienił a to najważniejsze :)

 • kocica1

  Oceniono 29 razy 29

  Gwiazdy mają trudne życie!!! Nie mogą się starzeć i życie w ciągłym obiektywie gdzie są wytykane za każdą małą wadę!!! Media doszukują się najmniejszej wady że wszystko robią w powiększeniu szukając najmniejszej zmarszczki!!! Media, paparazzi itp to czyste psychole!!! Właśnie Plotek do psycholi się zalicza!!!

 • sensacja

  Oceniono 23 razy 23

  Bez przesady, wcale nie wygląda aż tak źle, widziałam gorsze mumie nie podobne do nikogo.

 • trzezwy

  Oceniono 47 razy 21

  1.
  „Niestety nie ma śladu po NATURALNYM pięknie”

  Po niestety, głąby, stawia się przecinek.
  ;>>>

  2.
  „Niestety nie ma śladu po NATURALNYM pięknie”

  A kiedyś to niby było jakieś?
  ;>>>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX