Piotr Zelt pokazał 2-miesięczną córeczkę! Urocza?

Mała była zdecydowanie najmłodszą gwiazdką na czerwonym dywanie.
Piotr Zelt i Monika Ordowska z córką Piotr Zelt i Monika Ordowska z córką WBF

Zelt i Ordowska z dzieckiem

Para zaprezentowała wczoraj w restauracji Warszawa Wschodnia swoją córeczkę Amelkę, podczas spotkania dla światka show-biznesu. Jesteśmy zaskoczeni, bo nie wystąpili w żadnej sesji dla magazynu ani nie obnosili się z małą. A przed porodem byli bardzo medialni i nie stronili od bywania na salonach, nawet mimo bardzo zaawansowanej ciąży Ordowskiej.

 

Monika Ordowska, Piotr ZeltWBF

 

piotr zelt, monika ordowskaKapif

Romans tej pary wzbudzał kontrowersje. Ewą Bujnowicz-Zelt wniosła pozew o rozwód w 2010 roku i para przez 2 lata nie mogła dojść do kompromisu. Stąd też gdy 44-letni Zelt związał się z 23-letnią modelką i miss Warszawy 2008, Moniką Ordowską mówiono, że będzie to krótka znajomość.

Piotr Zelt i Monika OrdowskaWBF

Wkrótce okazało się, że poważnie myślą o związku, a partnerka aktora zaszła w ciążę.

 

Piotr Zelt, Monika OrdowskaKapif

 

Piotr Zelt, Monika OrdowskaKapif

Monika Ordowska z córką Monika Ordowska z córką WBF

Monika Ordowska z córką

Zelt uchodzi za kobieciarza. W 2008 roku, gdy brał udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" mówiono, że podobno ma romans ze swoją partnerką, Agnieszką Dulej-Urbańską.

 

Piotr Zelt, Agnieszka Dulej-UrbańskaOVI/TVP

 

To była rzekoko bezpośrednia przyczyna rozpadu małżeństwa Zelta. Krótko potem aktor poznał Ordowską, która wspierała go podczas sprawy rozwodowej.

 

Zelt Piotr, Ordowska Monika partnerkaKapif

 

Modelka, w zasadzie wprowadzona do świata show-biznesu przez Zelta, urodziła Amelkę zaledwie 2 miesiące temu, a już zabiera dziecko na salony. Uważacie, że to zbyt wcześnie, aby przynosić takie maleństwo na imprezy czy też nie?

Monika Ordowska, Piotr ZeltKapif

Piotr Zelt z córką Piotr Zelt z córką WBF

Córeczka tatusia

Widać, że mała jest oczkiem w głowie taty i najchętniej nie rozstawałby się z nią nawet na sekundę. Piotr Zelt, prócz Amelki, ma jeszcze drugą córkę, 5-letnią Nadię, która jest owocem małżeństwa z Ewą Bujnowicz, z którą Zelt ożenił się w 1999 roku. Przez lata uchodzili za zgodne i szczęśliwe małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Nadia.

Podsumowanie projektu RE-DEFINICJE, Restauracja Warszawa Wschodnia, 26.03.2013, fot. WBF, Piotr ZeltWBF

W tak dużych dłoniach Amelka może czuć się bezpiecznie.

Piotr ZeltKapif

Piotr Zelt i Monika Ordowska Piotr Zelt i Monika Ordowska kapif

Ślub i chrzciny

Jeżeli planowane są chrzciny, jest szansa że zostaną połączone ze ślubem pary. Otóż Zelt ostatnio oświadczył się swojej młodszej o 21 lat partnerce. Może tym razem aktor dochowa wierności i stworzy długotrwały związek małżeński?

Piotr Zelt, Monika OrdowskaWBF

Para wygląda na szczęśliwych.

Piotr Zelt, Monika OrdowskaKapif