Sylvester Stallone jest na wakacjach we Francji. Chce zapomnieć o problemach

Gwiazdor postanowił odciąć się od przeszłości i kłopotów - wraz z żoną i trzema córkami odpoczywa we Francji. Rodzina spędza wakacje na wynajętym jachcie w okolicach Nicei. Czy wczasy pomogą mu się pozbierać po stracie syna?

Sylvester Stallone z rodziną na wakacjach

150325 NO CREDIT 2012-08-07  France  Sylvester Stallone, Jennifer Flavin et leurs filles Sophia Rose, Sistine Rose et Scarlet Rose

Stallone w towarzystwie swoich trzech córek: Scarlet, Sophii i Sistine zażywa kąpieli słonecznych na jachcie we Francji.

Aktor postanowił wybrać się na urlop, by odpocząć i odciąć się od plotek - o śmierci jego syna Sage'a zrobiło się w mediach bardzo głośno. Filmowy Rocky został nawet obwiniony przez swojego siostrzeńca o doprowadzenie do tragedii. Nastolatek stwierdził, że przez Stallone'a Sage borykał się z depresją i w rezultacie odebrał sobie życie.

Po pogrzebie syna Sly wydał oficjalne oświadczenie i nie krył rozpaczy. Siostrzeniec Stallone'a ma swoją teorię. Zarzuca wujkowi hipokryzję i obnaża prawdę:

Wiem, że macie [Sylvester i Jennifer] to gdzieś, ale może jak napisze to publicznie, wreszcie przejmiecie się swoim beznadziejnym zachowaniem. Robi się niedobrze, jak na was patrzę.

Frustrację nastolatka opisuje New York Post.

Może aktorowi udało się znaleźć święty spokój w Nicei.

Sylvester Stallone na wakacjach

150325 NO CREDIT 2012-08-07  France  Sylvester Stallone

Stallone chyba powoli zaczyna zapominać o troskach i dochodzi do siebie po traumatycznych wydarzeniach z ostatniego miesiąca.

150325 NO CREDIT 2012-08-07  France  Sylvester Stallone

Szczęśliwa rodzinka

150391 Visiopix/Starface 2012-08-08  Cagnes sur mer France  Sylvester Stallone, Jennifer Flavin et leurs filles      Stallone, Sylvester; Flavin, Jennifer; Stallone, Scarlet Rose

Aktor przechadzał się po wybrzeżu z ukochanymi kobietami. Nie odstępował ich na krok!

Sylvester Stallone z córkami

sylvester stallone

Zmiana środowiska pewnie pozwoli gwiazdorowi odciąć się od medialnego szumu związanego z tajemniczą śmiercią jego 36-letniego syna Sage'a i oskarżeń kierowanych pod adresem starszego Stallone'a. Pytanie tylko, czy na długo?

Więcej o: