Gwiazdom też zdarza się przeholować z alkoholem!

Jeżeli macie w planach poświąteczną imprezę ze znajomymi, obejrzyjcie - ku przestrodze - zdjęcia gwiazd pod wpływem procentów. Może dzięki temu nikt nie przesadzi z ilością kolorowych drinków? Z drugiej strony, skoro nawet takim gwiazdom zdarza się być na rauszu, dlaczego zwykli śmiertelnicy nie mogliby sobie pozwolić na chwilę zapomnienia?
Lady Gaga. Lady Gaga. Internet

Lady Gaga

Megagwiazda muzyki pop znana jest z perfekcyjnego makijażu i starannie dobieranych, choć często szokujących kreacji. Bycie pod nieustanną obserwacją mediów i fanów może być jednak na dłuższą metę męczące. Nic więc dziwnego, że Lady Gaga lubi czasami wypić kilka kieliszków. Tak dla rozluźnienia.

lady gaga

Drew Barrymore. Drew Barrymore. Internet

Drew Barrymore

Drew Barrymore to jedna z najsympatyczniejszych hollywoodzkich aktorek. Choć nie miała łatwego dzieciństwa, gwieździe udało się wyzwolić ze szponów narkotycznego nałogu. Nie oznacza to jednak, że gwiazda nie lubi od czasu do czasu wyjść na imprezę. Drew podoba nam się nawet, kiedy jest nieco "zmęczona".

Drew Barrymore, Will Kopelman

Kiefer Sutherland. Kiefer Sutherland. Internet/cudacuda.pl

Kiefer Sutherland

Kanadyjski aktor (dobrze znany widzom "24 godzin") uchodzi za przystojnego i eleganckiego mężczyznę. Ale tylko, gdy jest trzeźwy :) Po paru drinkach 46-letni Kiefer zmienia się w prawdziwą bestię. Oczywiście imprezową.

kiefer sutherland

Matthew McConaughey. Matthew McConaughey. Internet/CudaCuda.pl

Matthew McConaughey

Przystojny aktor, znany m.in. z ról w filmach "Powiedz tak" czy "Jaja w tropikach", zazwyczaj prezentuje się nienagannie, wzbudzając tym samym podziw kobiet na całym świecie. Ale kiedy wypije... Trudno nam było w to uwierzyć, ale to naprawdę on!

Matthew McConaughey

Pamela Anderson. Pamela Anderson. Internet/CudaCuda.pl

Pamela Anderson

Pamela Anderson przez wiele lat uchodziła za symbol seksu i obiekt pożądania mężczyzn na całym świecie. Ciekawe, czy jej wielbiciele widzieli ją w wersji "hard party" :)

pamela anderson

David Hasselhoff. David Hasselhoff. Internet/CudaCuda.pl

David Hasselhoff

Kolega Pameli ze "Słonecznego patrolu", David Hasselhoff, też za kołnierz nie wylewa. Aktor po imprezie miewa problemy z grawitacją, co widać na zdjęciach. Niestety, w jego przypadku to nie jest zwykły wybryk. Aktor od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu.

04.MAY.2011 - BLACKPOOL - UK  DAVID HASSELHOFF IS PICTURED ENJOYING THE SUNSHINE AT BLACKPOOL FAIR.  BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM  *THIS IMAGE IS STRICTLY FOR PAPER AND MAGAZINE USE ONLY - NO WEB ALLOWED USAGE UNLESS PREVIOUSLY AGREED. PLEASE TELEPHONE 020 7377 2770*

Christina Aguilera. Christina Aguilera. Internet/CudaCuda.pl

Christina Aguilera

Pięknej Christinie też zdarza się wypić trochę za dużo. Niektórzy łapią po pijaku tzw. "agresora", ale nie Christina! Mina gwiazdy zdaje się mówić za nią: "Weźcie mnie stąd! Ja chcę iść spać".

Christina Aguilera/Forum

Lindsay Lohan. Lindsay Lohan. Internet/CudaCuda.pl

Lindsay Lohan

W tym przypadku nie ma mowy o zaskoczeniu. Lindsay Lohan to znana imprezowiczka, która nie stroni od alkoholu i innych używek. Jej zdjęcia to namacalny dowód na to, że wyskokowe napoje nie służą urodzie!

Lindsay Lohan

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.