Wielki powrót NIANI! Dygant znowu w centrum uwagi

Po półtorarocznej przerwie aktorka wraca do show-biznesu.
Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. fot. Gala

Okładka i sesja w Gali

Agnieszka Dygant wraca do pracy aktorskiej po przerwie związanej z porodem i wychowaniem synka. Wydarzenie to nie umknęło "Gali", która dla Dygant zarezerwowała okładkę najnowszego numeru.

Agnieszka Dygant

Wewnątrz dwutygodnika znajdziemy obszerny wywiad z aktorką. Jest również świetna sesja zdjęciowa.

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. fot. TVN

Prawo Agaty

Powrót Dygant wiąże się z jej główną rolą w nowej produkcji TVN- "Prawo Agaty." Aktorka wciela się w tytułową Agatę Przybysz, dyrektorkę działu prawnego w wielkiej korporacji. Życie trzydziestoparoletniej bohaterki wywraca się do góry nogami.

Agnieszka Dygant

Agata próbuje jak najdłużej utrzymać się na powierzchni, stawić czoła tej koszmarnej sytuacji. Nie poddaje się łatwo - mówi o swojej roli Dygant w wywiadzie dla Gali. - Jest dzielna,  nie daje sobie pozwolenia na płacz.

Łzy w końcu jednak się pojawiają, a prawniczka musi zbudować swoje życie od nowa. W "Prawie Agaty" Dygant chce pokazać cały swój aktorski warsztat.

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. fot. kapif

Powrót na salony

Aktorka wróciła więc przed kamery, ale też przed obiektywy fotoreporterów. Na niedawnym pokazie Natalii Jaroszewskiej prezentowała się wspaniale. Projektantka zarezerwowała dla niej nawet miejsce w pierwszym rzędzie.

Dygant Agnieszka

Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. TVN/Wojciech Sternak/FabrykaObra

Niania i mama

Poprzednią rolą Agnieszki Dygant była przebojowa "Niania." Zarówno postać, jak i aktorka stały się ulubienicami telewidzów.

Agnieszka Dygant

Agnieszka, chociaż długo zaprzeczała pogłoskom o swojej ciąży, w końcu zamieniła "Nianię" na rolę mamy. Zdecydowała się na przerwę w pracy, aby poświęcić się całkowicie opiece nad nowo narodzonym synkiem. Xavier skończył niedawno dwa lata. Ponownym debiutem Dygant były kinowe "Listy do M."

Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. fot. TVP

Wcześniejsze role

Przed "Nianią" Dygant kojarzono głównie z charakterystycznej roli salowej Mariolki z "Na dobre i na złe."

Agnieszka Dygant.

Wcześniej była również ważną członkinią obsady polsatowskiej "Fali zbrodni."

Agnieszka Dygant