Joanna Liszowska ODCHUDZONA na okładce Pani!

Kiedy Joanna Liszowska była w ciąży, zniknęła z życia publicznego i bardzo rzadko pokazywała się na salonach. Zajmowała ją tylko rodzina. Teraz powraca. Została jurorką show "Tylko taniec". Zaczyna więc intensywne celebryckie życie. Pojawiła się już na kilku imprezach, a także na okładce magazynu "Pani".
Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. Pani

Okładka magazynu Pani

Czy Joanna Liszowska przypomina siebie na tej okładce? Świetnie prezentuje się w nowej fryzurze, ale jest jeszcze coś! Gwiazda jest dużo szczuplejsza niż w rzeczywistości. Na pierwszy rzut oka widać, że "pomysłowi" graficy odchudzili Joannę!

 

joanna liszowska, pani

To pierwsza ważna okładka Liszowskiej po powrocie, a tu od razu taka wpadka. Aktorka zupełnie nie jest do siebie podobna. Zobaczcie, jak prezentowała się na niedawnych imprezach i porównajcie jej rzeczywisty wygląd z tą okładką.

 

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. kapif

Prezentacja wiosennej ramówki w Polsacie

Aktorka na konferencji Polsatu założyła krótką, czarną sukienkę. Po urodzeniu dziecka wygląda dobrze i szybko wróciła do formy, jednak nigdy nie można było powiedzieć, że jest za chuda.

Liszowska Joanna Asia

Nina Terentiew. Nina Terentiew. kapif

Konferencja telewizji Polsat

Na konferencji Polsatu Joanna Liszowska chętnie pozowała do zdjęć. Fotografowała się m.in. z dyrektor programową telewizji Niną Terentiew.

Terentiew Nina, Liszowska Joanna Asia

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. kapif

"Tylko taniec"

Joanna Liszowska została jurorem nowego show Polsatu "Tylko taniec". Aktorka prezentuje się bardzo dobrze, a przede wszystkim wygląda na bardzo szczęśliwą! Małżeństwo i macierzyństwo zdecydowanie jej służą.

Warszawa, 03.02.2012. Konferencja prasowa - nowy talent show telewizji POLSAT pt. "Tylko taniec. Got to dance". N.z Joanna Liszowska - aktorka, juror programu. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. kapif

Joanna w ciąży

Aktorka w czasie ciąży nie bywała na bankietach. Rzadko można było ją spotkać na oficjalnych imprezach.

Liszowska Joanna Asia

Więcej o:
Copyright © Agora SA