Wybieramy najseksowniejszą klatę show-biznesu

Masz się czym pochwalić, to robisz sobie sesje z gołą klatą. Tą zasadą kierują się najprzystojniejsi mężczyźni w show-biznesie. Przedstawiamy Wam zestawienie gorących zagranicznych klat.
Justin Timberlake. Justin Timberlake. Screen z The Rolling Stones

Justin Timberlake

Justin Timberlake rozgrzewa wyobraźnię kobiet na całym świecie. Aktor i piosenkarz utrzymuje się na szczycie w od wielu lat i jest najlepszym przykładem, że z dziecięcej gwiazdki można stać się poważną gwiazdą, która ma wpływ na przebieg własnej kariery. Nie przeszedł załamania nerwowego jak Britney Spears, nie wpadł w nałogi jak Lindsay Lohan. Za to wciąż odnoście spektakularne sukcesy i w filmie, i w muzyce. Nie unika także pokazywania nagiego torsu na okładkach czasopism. Dzięki temu możemy podziwiać

Justin Bieber. Justin Bieber. DAVE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Dave / Splash News

Justin Bieber

Justin Bieber za wszelką cenę chce udowodnić, że jest już dorosły. Chociaż jego klata nie nadąża za tymi deklaracjami. Nie przeszkadza to jednak nastolatkom na całym świecie, które śledzą najmniejszy ruch młodego gwiazdora. Wysilmy jednak wyobraźnię i zastanówmy się, jak ta klata może wyglądać za, powiedzmy, 10 lat.

I jak? Będzie seksowna?
Taylor Lautner. Taylor Lautner. The Rolling Stones

Taylor Lautner

Fanki "Zmierzchu" mdleją, gdy Taylor Lautner ściąga koszulkę. Aktor ma się czym pochwalić, więc chętnie to robi. W mokrej podkoszulce pozował na okładce magazynu "Rolling Stone".

 

Christiano Ronaldo. Christiano Ronaldo. Armani

Christiano Ronaldo

Christiano Ronaldo to mega ciacho. Jego klatę rzeźbił chyba sam Michał Anioł. Jesteśmy przekonani, ze mecze piłkarskie z jego udziałem ściągałyby jeszcze większą widownię, gdyby Ronaldo grał bez koszulki.

David Beckham. David Beckham. Armani

David Beckham

David Beckham chętnie pokazuje swój nagi tors. Piłkarz, podobnie jak jego młodszy kolega, zdecydowanie ma się czym pochwalić.

Zac Efron. Zac Efron. People

Zac Efron

Zac Efron ma ładnie wyrzeźbioną i modnie owłosioną klatę. Aktor chętnie się nią chwali - na przykład podczas spaceru nad morzem.

Carol Channing. Carol Channing. GQ

Channing Tatum

Czy tutaj w ogóle potrzebny jest jakikolwiek komentarz? Carol Channing bez koszulki to chodzący seks. Testosteron aż po nim spływa.

Ryan Reynolds. Ryan Reynolds. Entertainment

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds został nazwany przez magazyn "People" najseksowniejszym mężczyzną.

A według Was, który gwiazdor ma najseksowniejszą klatę? Zagłosuj w naszej sondzie.

(Men's Health)