Stare maleńkie show-biznesu

Niektóre młode celebrytki chcą bardzo szybko dorosnąć.
Marta Grycan i Wiktoria Grycan. Marta Grycan i Wiktoria Grycan. Kapif

Wiktoria Grycan

Wiktoria Grycan wywołała niedawno spore zamieszanie. Właścicielka domu mody Forget-Me-Not Dorota Wróblewska skrytykowała na swoim blogu styl ubierania młodej Grycanki. Wróblewska napisała:

Czy dziewczyna, która ma 16 lat powinna mieć taki styl? Makijaż, wyzywające buty, pomalowane usta, mocno podkreślone oczy. Miałam wrażenie, że szesnastolatka ma 28 lat.

Za ten post Dorota Wróblewska może mieć kłopoty, bo już otrzymała pismo przedprocesowe od pełnomocnika Marty i Wiktorii Grycan. Jak sprawa się zakończy nie wiemy, ale Wiktoria Grycan nie jest jedyną nastolatką, która pojawia się w show biznesie i wygląda na więcej lat niż ma!

wiktoria grycan

Klaudia Halejcio. Klaudia Halejcio. Kapif

Klaudia Halejcio

Ta młoda aktorka dorastała na oczach widzów. Klaudia ma teraz 21 lat, a występować zaczęła w wieku czterech, jest prawdziwą weteranką. Halejcio miała 13 lat, kiedy zaczęła grać w serialu "Złotopolscy". Grała również w "Pierwszej miłości", a ostatnio w "Rezydencji". Na pierwszych bankietach pojawiała się już w wieku 16 lat, a teraz na całego bryluje na salonach. Została nawet muzą projektanta Bartosza Malewicza.

klaudia halejcio

Will Smith, Jada Pinkett-Smith i Willow Smith. Will Smith, Jada Pinkett-Smith i Willow Smith. AP

Willow Smith

Córka aktorskiego małżeństwa Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith od roku podbija czerwone dywany. Willow Smith będzie miała w tym roku dopiero 12 lat, a zagraniczna prasa ochrzciła ją już nową Lady Gagą, nową Rihanną i wyrocznią mody. Dziewczynka chyba trochę się w tym pogubiła, bo na oficjalne gala zakłada coraz bardziej wymyślne ubrania. Zdecydowanie nie wygląda wtedy jak jej rówieśniczki.

Lourdes Leon i Madonna. Lourdes Leon i Madonna. AP/Agencja Gazeta

Lourdes Leon

Kolejna młoda dama, która nie wygląda na swój wiek to córka Madonny. Lola, jak pieszczotliwie nazywa ją matka, ma zaledwie 15 lat, ale wygląda i zachowuje się jak dorosła. Lourdes już nawet zarabia na swoje utrzymanie - razem z matką ma firmę "Material Girl" produkującą ubrania i dodatki dla młodych kobiet.

Tak Lourdes prezentuję się z mamą na czerwonym dywanie.

madonna, lourdes leon

Miley Cyrus. Miley Cyrus. FORUM

Miley Cyrus

Disneyowska Hannah Montana jest już wprawdzie pełnoletnia, jednak zachowuje się jak dorosła od kiedy skończyła 13 lat. Gwiazdka Disneya na uroczyste gale wybierała stroje dla zdecydowanie dojrzałych kobiet, paparazzi wielokrotnie przyłapali ją z papierosem, a sama Miley nie ukrywała, że zna smak alkoholu i marihuany.

Na zdjęciu Miley, gdy miała 15 lat.

Miley Cyrus

Suri Cruise. Suri Cruise. Forum

Suri Cruise

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a jeszcze nie paraduje po czerwonych dywanach, ale wystarczy, że przechadza się ze znanymi rodzicami po ulicach Nowego Jorku. Ta pięciolatka ma ubrania od najlepszych projektantów, buty na obcasach i pojawiła się już na liście najlepiej ubranych...kobiet świata. Chyba Katie i Tom zapominają ile lat ma ich córeczka...

Suri and Isabella visit to Tom Cruise and Cameron Diaz in Knight and Day set in Seville

Chloe Moretz. Chloe Moretz. East News

Chloe Moretz

Ta mała aktorka ma zaledwie 14 lat , a pozuje do zdjęć jak wytrawna modelka. Chloe Moretz zagrała w takich filmach jak "Kick-Ass" czy "Pozwól mi wejść", dziewczynka polubiła też hollywoodzkie przyjęcia.

Na zdjęciu Chloe jest w sukience Dolce and Gabbana, która z pewnością nie pochodzi z kolekcji dla dzieci.

UNIVERSAL CITY, CA - OCTOBER 15: Chloe Moretz arrives at Spike TV's "Scream Awards 2011" on the Universal Studios Lot on October 15, 2011 in Universal City, California. (Photo by Brian Dowling/PictureGroup)

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. KAPIF.PL/mwegrzyn

Ola Szwed

Jako dziewięciolatka pojawiła się w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Potem oglądaliśmy ją coraz częściej, jeszcze przed maturą Ola Szwed wystąpiła w programie "Jak oni śpiewają", a następnie w "Tańcu z gwiazdami". Po drodze znalazła też czas, żeby zatańczyć w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Przygotowania do egzaminu dojrzałości musiały być bardzo trudne, kiedy jednocześnie brało się udział w muzycznym show jednej z telewizji..

Więcej o: