Najgłośniejsze rozstania roku 2011

Coś się kończy, coś się zaczyna!
Doda i Nergal. Doda i Nergal. kapif

Doda i Nergal

Doda i Nergal byli absolutnie najgorętszą parą show-biznesu. On - "książę ciemności", uznany na całym świecie muzyk zespołu metalowego. Ona - skandalizująca królowa polskiej estrady, uwielbiająca szokować. Tę miłość śledziła cała Polska, podobnie jak walkę o życie Darskiego, gdy po powrocie ze wspólnych wakacji zdiagnozowano u niego białaczkę.

Miał być ślub i wielka miłość, para rozstała się jednak w marcu tego roku.

Doda, Nergal

Doda i Nergal

Demi Moore i Ashton Kutcher. Demi Moore i Ashton Kutcher. AP

Demi Moore i Ashton Kutcher

49-letnia aktorka Demi Moore i 33-letni aktor i model Ashton Kutcher pobrali się w 2005 roku. Mimo 15 lat różnicy wieku, przez 6 lat byli zgodnym małżeństwem, wydawali się też nadal szaleńczo w sobie zakochani - chętnie wyznawali sobie miłość np. na... Twitterze.

We wrześniu tego roku wybuchł skandal z Kutcherem w roli głównej. Magazyn "Star" opublikował jego zdjęcia z imprezy w San Diego. Oczywiście w towarzystwie kilku kobiet. Oliwy do ognia dolał fakt, że wydarzenia te miały miejsce w szóstą rocznicę jego ślubu z Demi...

W listopadzie Demi Moore wniosła pozew o rozwód. I drastycznie schudła.

Demi Moore

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska. Kapif

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

To było krótkie małżeństwo. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska pobrali się we wrześniu 2010 roku. W maju 2011 byli już po rozwodzie.

Poznali się w lutym 2008 roku na afterku gali "Viva Najpiękniejsi". Od razu zaiskrzyło! Słynny aktor i nieznana dotąd tłumaczka stali się jedną z najgorętszych par show-biznesu.Szybko stanęli na ślubnym kobiercu. W ich związku zaczęło się coś psuć już kilka tygodni po ceremonii. Jak widać nie były to przejściowe problemy...

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska. Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska. Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska/KAPIF

Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska

Piotr Adamczyk i księżniczka Anna Czartoryska rozstali się wiosną 2011 roku - głosy o zakończeniu ich związku rozbrzmiały pod koniec kwietnia. Wiadomość była o tyle szokująca, że para planowała już wspólną przyszłość i ŚLUB!

Rozstanie Piotra Adamczyka i Anny Czartoryskiej to wzór, jak zakończyć związek z klasą! Nie wylewali oni swoich żali na okładkach magazynów, nie obwiniali się wzajemnie w mediach. Powód rozstania był smutny, lecz niezaprzeczalny - po prostu wypaliło się ich uczucie... Obydwoje skupili się na pracy. W lipcu pojawiły się pogłoski o romansie Anny Czartoryskiej z Kubą Wojewódzkim. W październiku natomiast Adamczyk związał się z aktorką Katarzyna Rozz. Jak widać w ich przypadku, najlepszym lekarstwem na starą miłość jest... nowa miłość!

Piotr Adamczyk Kate Rozz

 anna czartoryska kuba wojewódzki show

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Forum

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko

Rok 2011 okazał się niełaskawy również dla Agnieszki Włodarczyk - pod koniec listopada rozpadł się jej związek z wieloletnim narzeczonym, Jakubem Sićko. Straciła tym samym nie tylko chłopaka, ale i menadżera - Sićko zajmował się jej sprawami w show-biznesie.

Para snuła już poważne plany na przyszłość. A nawet zaczęła wcielać je w życie! W maju tego roku zdecydowali się na sprzedaż domu na Mazurach, by za te pieniądze kupić wspólne mieszkanie w Warszawie. Włodarczyk otwarcie przyznawała też, że chciałaby już zostać matką. Ślub planowali na czerwiec tego roku, nagle jednak wszystko ucichło, a para ostatecznie rozstała się. Sprawa jest świeża - na razie zamiast szukać nowego narzeczonego, aktorka pociesza się w ramionach przyjaciółek. ("Włodarczyk pociesza się w ramionach przyjaciółek").

agnieszka włodarczyk,weronika marczuk,karolina malinowska

Jennifer Lopez, Marc Anthony. Jennifer Lopez, Marc Anthony. AP/Brennan Linsley

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Mark Anthony miał być dla Jennifer Lopez lekiem na rozstanie z Benem Affleckiem. Ich związek okazał się jednak czymś poważnym, pobrali się w 2004 roku. Piosenkarka ustatkowała się, założyła wreszcie rodzinę - w 2008 roku urodziła bliźniaki - córkę Emmę Maribe i synka Maximiliana "Maxa" Davida. Tym bardziej wstrząsające okazały się informacje o rozwodzie z Markiem Anthonym.

Podjęliśmy decyzję, aby zakończyć nasze małżeństwo. Był to dla nas bardzo trudny krok, udało nam się jednak dojść do porozumienia we wszystkich ważnych kwestiach - napisała para we wspólnym oświadczeniu, wydanym w lipcu 2011.

złote globy, natalie portman, colin firth, the social network, Kreacje gwiazd na Złotych Globach, Milla Jovovich , Robert Pattinson, Darren Aronofsky, Jesse Eisenberg, Matt Damon, Robert DeNiro, Tilda Swinton, Al Pacino, Angelina Jolie, Halle Berry, Justin Bieber, Michael Douglas, Claire Danes, Tom Hanks, Christian Bale, Jake Gyllenhaal, Johnny Depp, Jane Fonda, Anne Hathaway, Catherine Zeta Jones, Jennifer Lopez, Julianne Moore, Sandra Bullock, Michael Douglas

Dorota Gardias, Konrad Skóra. Dorota Gardias, Konrad Skóra. KAPIF.PL/KAPIF

Dorota Gardias i Konrad Skóra

W lutym tego roku Dorota Gardias rozwiodła się ze swoim mężem, pilotem Konradem Skórą.

Piękna pogodynka zawsze z dumą i przejęciem opowiadała o silnej, niepowtarzalnej więzi, jaka łączy ją z mężem. Mimo że mieszkali osobno (Skóra w Łodzi, Gardias w Warszawie) i pracowali w zupełnie odmiennych branżach, doskonale rozumieli się i wspierali. Kłopoty w ich związku pojawiły się podczas udziału Gardias w IX edycji "Tańca z gwiazdami". By ratować  małżeństwo, Skóra przeprowadził się nawet do stolicy. Nadaremnie.

Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Pół roku o rozwodzie Gardias miała już nowego chłopaka, Patryka Kalskiego.

 dorota gardias partner

Scarlett Johansson, Ryan Reynolds. Scarlett Johansson, Ryan Reynolds. scarlett johansson, ryan reynolds/prphotos

Scarlett Johansson i Ryan Reynolds

Megagwiazda Scarlett Johannson rozwiodła się na początku roku z mężem Ryanem Reynoldsem. Wytrzymali ze sobą dwa lata, a ich rozstanie było równie zaskakujące, co poprzedzające je sakramentalne "tak"...

Kanadyjski aktor i producent Ryan Reynolds jest równie silnie podziwiany przez płeć przeciwną, co jego była żona - w 2007 roku zajął trzecie miejsce w rankingu People na najseksowniejszego mężczyznę. Oboje byli też bardzo zapracowani, większość czasu spędzali na planach filmowych i w podróży. Związki na odległość nie zawsze zdają egzamin...

68. ceremonia wręczenia Złotych Globów, Złote Globy 2011, gwiazdy, scarlett johannson