Kobiety TVN 24 - jak zmieniły się przez te 10 lat?

Kanał TVN 24 świętował wczoraj swoje 10. urodziny. Jak przez ten czas zmieniły się gwiazdy pierwszej informacyjnej telewizji w Polsce?
Justyna Pochanke. Justyna Pochanke. TVN, www.KAPIF.pl

Justyna Pochanke

W TVN 24 jest od samego początku. Zaczynała jako prezenterka serwisów informacyjnych, obecnie jest szefową prezenterów TVN 24 oraz prowadzącą "Fakty" i "Fakty po faktach". Jest laureatką pięciu Wiktorów i dwóch TeleKamer "TeleTygodnia"! Prywatnie związana z redaktorem naczelnym TVN 24, Adamem Pieczyńskim. Ma córkę Zuzannę z pierwszego małżeństwa.

Ania Werner. Ania Werner. TVN, www.KAPIF.pl

Anita Werner

Z TVN 24 również związana od początku. Prowadziła serwisy i magazyny informacyjne, a obecnie "Fakty", "Fakty po faktach" i "Fakty popołudniu". Miała w TVN 24 swój autorski program "Dama Pik", który zaowocował książką wydaną w tym roku. Jest laureatką dwóch Wiktorów i jednej TeleKamery "TeleTygodnia".

Beata Tadla. Beata Tadla. TVN, www.KAPIF.pl

Beata Tadla

W TVN 24 pracuje od września 2005 roku. Teraz prowadzi "Fakty" i "Fakty po faktach". Jest autorką dwóch książek - " Pokolenie '89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" oraz "Kto pyta nie błądzi - rozmowy wielkich i niewielkich". Prywatnie jest żoną Jarosława Kietlińskiego, szefa... konkurencyjnego Polsat News! Mają syna Jasia.

Marta Kuligowska. Marta Kuligowska. TVN, www.KAPIF.pl

Marta Kuligowska

W TVN 24 od samego początku i od samego początku prowadzi w nim serwisy informacyjne. Mężatka, mama dwójki bliźniaków. Przyjaciółka Sandry Walter, z którą wydała w tym roku książkę o tym jak wychowywać bliźniaki.

Anna Jędrzejowska. Anna Jędrzejowska. TVN, www.KAPIF.pl

Anna Jędrzejowska

Na antenie TVN 24 pojawiła się w 2004 roku. Początkowo prowadziła magazyn "24 godziny", dziś serwisy informacyjne w "Dniu na żywo", a od niedawna także program "15:00 na żywo". Prywatnie jest żoną wydawcy "Faktów", Grzegorza Jędrzejowskiego.

Anna Kalczyńska. Anna Kalczyńska. TVN, www.KAPIF.pl

Anna Kalczyńska-Maciejowska

Od 2003 roku w TVN 24 prowadzi serwisy informacyjne. Przez jakiś czas współprowadziła także program "Polska i Świat". Jej mężem jest Maciej Maciejowski, który był szefem TVN Warszawa. Jest mamą rocznego Jasia. Niedługo po raz drugi zostanie mamą.

Monika Olejnik. Monika Olejnik. TVN, www.KAPIF.pl

Monika Olejnik

Początkowo w TVN, od 2006 roku w TVN 24 prowadzi "Kropkę nad i". Politycy się jej bardzo boją. Ma na swoim koncie dwa Wiktory, SuperWiktora oraz TeleKamerę "TeleTygodnia". Słynie z noszenia ekstrawaganckich szpilek, które w jej telewizyjnym programie zawsze są świetnie wyeksponowane. Są tacy, którzy oglądają ją właśnie dla nich! ;-)

Dagmara Kaczmarek-Szałkow. Dagmara Kaczmarek-Szałkow. TVN

Dagmara Kaczmarek-Szałkow

W TVN 24 pojawiła się w 2007 roku. Początkowo była reporterką, a teraz prowadzi program "Polska i Świat" oraz okazyjnie "Dzień po dniu". Jest żoną operatora TVP, Filipa Szałkowa, z którym spodziewa się dziecka.

Katarzyna Werner. Katarzyna Werner. TVN

Katarzyna Werner

W 2008 roku pojawiła się na antenie TVN 24. Prowadzi serwisy informacyjne w "Poranku".

Joanna Kryńska. Joanna Kryńska. TVN

Joanna Kryńska

Zaczynała jako reporterka, teraz jest prezenterką. Przez trzy lata prowadziła magazyn "Prosto z Polski". Obecnie prowadzi serwisy informacyjne. W pracy znalazła mężczyznę swojego życia. Kryńska w czerwcu wzięła ślub z reporterem TVN 24 Tomaszem Marcem.

Marta Gordziewicz. Marta Gordziewicz. TVN

Marta Gordziewicz

Od 2006 roku jest krakowską reporterką TVN 24.

Więcej o:
Komentarze (39)
Kobiety TVN 24 - jak zmieniły się przez te 10 lat?
Zaloguj się
 • predent

  Oceniono 9 razy 5

  Uwielbiam jak przekrzykuje rozmóców robiąc mądre miny...Taka by się przydała u cioci na imieninach. TVN24 generalnie jest dobrze przylizaną telewizją udającą że ma coś do powiedzenia inteigencji.Prawdą jest że mają dobrą formę i kiepską treść jak cała reszta.

 • essita

  Oceniono 5 razy 5

  Widac, ze pracuja cala dobre, bo sie hajtaja we wlasnym sosie :D

 • instalka

  Oceniono 7 razy 5

  u pani ANity fajna zmiana.
  Natomiast U OLejnik .. wciaz ten sam "urok i czar" ;D
  Nie wiem czemu, ale ona zawsze kojarzy mi sie za czarownica

 • road_66

  Oceniono 7 razy 3

  Katarzyna Werner ma w sobie coś.

 • jogobella15

  Oceniono 2 razy 2

  wyrobiły się ;)

 • Gość: PaniX

  Oceniono 1 raz 1

  Marta Kuligowska coś się z nią dzieje. .Na wizji przekrzykuje gości ,przerywa ,a ostatnio mimika jej twarzy kosmos ,dziwaczne miny,nie raz ma mało do powiedzenia ,a chce być najważniejsza .Po prostu OBRZYDZA oglądanie ,jest to denerwujące i irytujące, zróbcie coś z tą kobietą.

 • rec69

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Aleksandra Janiec jest cudowna uwielbiam Pania Ole

 • k1a2s3k4a

  Oceniono 1 raz 1

  na większości zdjęc nie widać , kótre jest nowe, a które sprzed 10?! lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX