Kobiety TVN 24 - jak zmieniły się przez te 10 lat?

Kanał TVN 24 świętował wczoraj swoje 10. urodziny. Jak przez ten czas zmieniły się gwiazdy pierwszej informacyjnej telewizji w Polsce?
Justyna Pochanke. Justyna Pochanke. TVN, www.KAPIF.pl

Justyna Pochanke

W TVN 24 jest od samego początku. Zaczynała jako prezenterka serwisów informacyjnych, obecnie jest szefową prezenterów TVN 24 oraz prowadzącą "Fakty" i "Fakty po faktach". Jest laureatką pięciu Wiktorów i dwóch TeleKamer "TeleTygodnia"! Prywatnie związana z redaktorem naczelnym TVN 24, Adamem Pieczyńskim. Ma córkę Zuzannę z pierwszego małżeństwa.

Ania Werner. Ania Werner. TVN, www.KAPIF.pl

Anita Werner

Z TVN 24 również związana od początku. Prowadziła serwisy i magazyny informacyjne, a obecnie "Fakty", "Fakty po faktach" i "Fakty popołudniu". Miała w TVN 24 swój autorski program "Dama Pik", który zaowocował książką wydaną w tym roku. Jest laureatką dwóch Wiktorów i jednej TeleKamery "TeleTygodnia".

Beata Tadla. Beata Tadla. TVN, www.KAPIF.pl

Beata Tadla

W TVN 24 pracuje od września 2005 roku. Teraz prowadzi "Fakty" i "Fakty po faktach". Jest autorką dwóch książek - " Pokolenie '89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" oraz "Kto pyta nie błądzi - rozmowy wielkich i niewielkich". Prywatnie jest żoną Jarosława Kietlińskiego, szefa... konkurencyjnego Polsat News! Mają syna Jasia.

Marta Kuligowska. Marta Kuligowska. TVN, www.KAPIF.pl

Marta Kuligowska

W TVN 24 od samego początku i od samego początku prowadzi w nim serwisy informacyjne. Mężatka, mama dwójki bliźniaków. Przyjaciółka Sandry Walter, z którą wydała w tym roku książkę o tym jak wychowywać bliźniaki.

Anna Jędrzejowska. Anna Jędrzejowska. TVN, www.KAPIF.pl

Anna Jędrzejowska

Na antenie TVN 24 pojawiła się w 2004 roku. Początkowo prowadziła magazyn "24 godziny", dziś serwisy informacyjne w "Dniu na żywo", a od niedawna także program "15:00 na żywo". Prywatnie jest żoną wydawcy "Faktów", Grzegorza Jędrzejowskiego.

Anna Kalczyńska. Anna Kalczyńska. TVN, www.KAPIF.pl

Anna Kalczyńska-Maciejowska

Od 2003 roku w TVN 24 prowadzi serwisy informacyjne. Przez jakiś czas współprowadziła także program "Polska i Świat". Jej mężem jest Maciej Maciejowski, który był szefem TVN Warszawa. Jest mamą rocznego Jasia. Niedługo po raz drugi zostanie mamą.

Monika Olejnik. Monika Olejnik. TVN, www.KAPIF.pl

Monika Olejnik

Początkowo w TVN, od 2006 roku w TVN 24 prowadzi "Kropkę nad i". Politycy się jej bardzo boją. Ma na swoim koncie dwa Wiktory, SuperWiktora oraz TeleKamerę "TeleTygodnia". Słynie z noszenia ekstrawaganckich szpilek, które w jej telewizyjnym programie zawsze są świetnie wyeksponowane. Są tacy, którzy oglądają ją właśnie dla nich! ;-)

Dagmara Kaczmarek-Szałkow. Dagmara Kaczmarek-Szałkow. TVN

Dagmara Kaczmarek-Szałkow

W TVN 24 pojawiła się w 2007 roku. Początkowo była reporterką, a teraz prowadzi program "Polska i Świat" oraz okazyjnie "Dzień po dniu". Jest żoną operatora TVP, Filipa Szałkowa, z którym spodziewa się dziecka.

Katarzyna Werner. Katarzyna Werner. TVN

Katarzyna Werner

W 2008 roku pojawiła się na antenie TVN 24. Prowadzi serwisy informacyjne w "Poranku".

Joanna Kryńska. Joanna Kryńska. TVN

Joanna Kryńska

Zaczynała jako reporterka, teraz jest prezenterką. Przez trzy lata prowadziła magazyn "Prosto z Polski". Obecnie prowadzi serwisy informacyjne. W pracy znalazła mężczyznę swojego życia. Kryńska w czerwcu wzięła ślub z reporterem TVN 24 Tomaszem Marcem.

Marta Gordziewicz. Marta Gordziewicz. TVN

Marta Gordziewicz

Od 2006 roku jest krakowską reporterką TVN 24.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.