Foto 'Tzg': Pyrek najlepsza, Kazadi i Górniak słabo

Gołota dostał 38 punktów od jurorów, Górniak znalazła się w najsłabszej trójce, Kazadi dostała najmniej głosów od widzów! To był bardzo dziwny odcinek 'Tańca z gwiazdami'.
Monika Pyrek Monika Pyrek kapif

"Dla mnie skoczyłaś tym tańcem do nieba!"

Monika Pyrek udowodniła, że jest nie tylko wysportowana, ale też niezwykle muzykalna. Pyrek zatańczyła wczoraj świetną cha-chę i zgarnęła maksymalne noty od jurorów. Tyczkarka cieszy się również wielką sympatią u widzów. Punkty od jurorów: 40, głosy od widzów:19.3%. Pierwsze miejsce w rankingu.
Paweł Staliński Paweł Staliński kapif

"Moim zdaniem jesteś świetnym materiałem na tancerza"

Rumba Pawła Stalińskiego i Izy Janachowskiej do piosenki "Zmysły precz" z filmu "Kingsaj" z była zmysłowa i romantyczna. Model z odcinka na odcinek robi coraz większe postępy. Punkty od jurorów: 40, głosy od widzów:14.15%. Drugie miejsce w rankingu.

Andrzej Gołota Andrzej Gołota kapif

Gołota został ulubieńcem jurorów

Andrzej Gołota uchodził początkowo za maskotkę programu. Ostatnio jednak bokser przyłożył się do treningów i widać efekty. Jurorzy docenili jego quickstepa, a sam Gołota pokazał się jako showman. Punkty od jurorów: 38, głosy od widzów:14.15%. Trzecie miejsce w rankingu.

Maria Niklińska Maria Niklińska kapif

Niklińska znów dostała maksymalne noty

Maria Niklińska zatańczyła zmysłową rumbę. Jurorzy zwrócili uwagę, że Tomasz Barański przygotował bardzo trudną, turniejową choreografię. Maria, udźwignęła ten układ. Punkty od jurorów: 40, głosy od widzów: 11.92%. Czwarte miejsce w rankingu.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi Kapif

Kazadi dostała najmniej głosów od widzów!

Patrycja Kazadi za bardzo uwierzyła w to, że wygraną ma w kieszeni. Jurorzy nadal doceniają jej talent, ale widzom znudziły się już jej perfekcyjne tańce. Ludzie lubią, gdy na ich oczach gwiazda promieniuje i tańczy coraz lepiej. Kazadi od początku tańczy jak zawodowiec, a w niedzielę dostała od widzów najmniej głosów. Punkty od jurorów: 40, głosy od widzów: 8.07%. Piąte miejsce w rankingu.

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Ślub Edyty i Janka

Przed tańcem Górniak byliśmy świadkami jej "ślubu" z Jankiem. Do przysięgi nie doszło, bo tancerz po prostu zwiał. To był dopiero początek złej passy Edyty. Galiński dał jej do zrozumienia, że powinna zakładać bardziej skąpe sukienki. Jurorzy przyznali wysokie noty, ale Edyta sama przyznała, że nie zasłużyła na te punkty. Widzowie nie sięgnęli po komórki i Górniak znalazła się w najgorszej trójce! Punkty od jurorów: 39, głosy od widzów:10.27%. Szóste miejsce w rankingu.

Kapif Kapif kapif

Dorota Zawadzka - Motylem jestem

Dorota Zawadzka zatańczyła cza-czę do piosenki "Motylem jestem". Przed odpadnięciem z programu tradycyjne uratowali ją widzowie. Punkty od jurorów: 24, głosy od widzów:13.17%. Siódme miejsce w rankingu.

Andrzej Młynarczyk Andrzej Młynarczyk kapif

"To był twój najlepszy taniec!"

Paweł Młynarczyk zatańczył trudnego foxtrota. Pavlović podsumowała jego taniec: "W tak trudnym tańcu, jakim jest fokstrot, dałeś radę. To był twój najlepszy taniec!". Wysokie noty jurorów nie pomogły. Gwiazdor "M jak miłość" pożegnał się z programem. Punkty od jurorów: 37, głosy od widzów:9.7%. Ostatnie miejsce w rankingu.

Więcej o:
Komentarze (12)
Foto 'Tzg': Pyrek najlepsza, Kazadi i Górniak słabo
Zaloguj się
 • karolkaxd

  Oceniono 12 razy 6

  Paweł Młynarczyk myślalam że ANDRZEJ OJ PLOCI POLOCI

 • ewelinaa

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo dobrze . Edyta zatańczyła świetni, a Monika stosunkowo dobrze , ale całkiem pozytywnie że tym razem Monika zajęła pierwsze miejsce,i dlatego mam nadzieję, że skończą się tezy o ustawkach w programie :) pozdrawiam .

 • veella

  Oceniono 12 razy 4

  I bardzo dobrze! W końcu coś sprawiedliwego! Ten program powinien wygrać ktoś, kto potrafi tańczyć, a nie gwiazdorzyć się!

 • sumptuastic

  Oceniono 22 razy 4

  Wiadomo bo górniak to porażka taneczna stara nabotoksowana kukła

 • tevez

  Oceniono 22 razy 4

  Ludzie możecie sobie lubic tą zawadzką za inne rzeczy, ale w tańcu jest nie zła, a katasrofalna, nie zaprzeczajcie sami sobie, nie obchodzą mnie oceny, nie okłamujcie samych siebie, zawadzkiej już nie powinno być, ale na szczęscie w niedziele poleci z hukiem bo nie ma już gorszych od niej, również pod względem widzów, to naraaa!
  To hańba by odpadła Blanka z Andrzejem zamiast tej żenującej zawadzkiej!

 • karusia18

  Oceniono 2 razy 2

  Rowinski jest boski, a przy nim pyrek dostaje duzo SMSów:)

 • tevez

  Oceniono 26 razy 2

  Inna sprawa to noty Górniak, nie wiem czy to manipulacja tvnu czy nie, jedno jest pewne nie pokazuje nóg i ciała jest be, pokazuje jest najlepsza, to tylko pokazuje, że ta szm.ata mucha wygrała afiszem cycków a nie głosami widzów, a jeśli nazwiecie to, że głos jest głosem to ja odpowiem jedno - wole nie dostac głosu, niż dostac go za szpanowanie intymnymi częściami ciała, ale oczywiście spodziewam sie minusów, które mnie i tak nie wzruszają.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 5 razy 1

  Edyta mam nadzieje po tym programie zajmie sie nagrywaniem kolejnej płyty,słyszałem że producent jest już wybrany.To powinna robić a nie występować w TZG(skocz.pl/gagaphone )

 • Gość: f1

  0

  Patii pokaz co potrafi mercedes f1...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX