Tak dziś wygląda Nicole Saleta. Pięknych córek polskich sportowców jest więcej! Spójrzcie tylko na Martę Nastulę

Parę tygodni temu w mediach zaistniała nastoletnia córka Adama Małysza. W zeszły weekend w studiu "Dzień Dobry TVN" gościła 19-letnia córka Pawła Nastuli. Jesteście ciekawi, jak wygląda ona i inne córki polskich sportowców?
Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz Instagram Izabeli Małysz i Karoliny Małysz

Karolina Małysz

Córkę Adama i Izy Małysz poznaliśmy  jako kilkuletnią dziewczynkę kibicującą tacie na skoczni. Obecnie Karolina ma 18 lat. Niedawno była gościem w programie "Dzień Dobry TVN".

Marta Nastula Marta Nastula Instagram.com/martanastul

Marta Nastula

Córka byłego judoki ma 19 lat i pomaga ojcu w prowadzeniu fitness clubu Nastula Team. Nastolatka odziedziczyła po tacie zamiłowanie do sportu - trenuje crossfit. Niedawno razem z ojcem odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN".

Marta NastulaInstagram.com/martanastula

Izabella Scorupco, Mariusz Czerkawski, Julia Scorupco Izabella Scorupco, Mariusz Czerkawski, Julia Scorupco East News/Screen z Instagram.com/Julia Scorupco

Julia Scorupco

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli małżeństwem w latach 1996-1998. Z tego związku, w 1997 roku, urodziła się córka Julia. Wychowywała się głównie w Szwecji i w USA, gdzie obecnie mieszka wraz z matką. Julia bardzo intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które śledzi prawie 19 tysięcy osób, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda.

Julia ScorupcoScreen z Instagram.com/Julia Scorupco

Julia ScorupcoScreen z Instagram.com/Julia Scorupco

Roksana Adamek, Tomasz Adamek Roksana Adamek, Tomasz Adamek Instagram.com/roksanaaax/East News

Roksana Adamek

Dziewiętnastolatka to najstarsza córka boksera, Tomasza Adamka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest certyfikowaną ratowniczką medyczną.

The reason I am who I am today ?? Happy Father's Day!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Roksana Adamek (@roksanaaax)

Aleksandra Gołota, Andrzej Gołota, Mariola Gołota Aleksandra Gołota, Andrzej Gołota, Mariola Gołota East News/AKPA

Aleksandra Gołota

Andrzej i Mariola Gołota mają dwójkę dzieci. Starsze, córka Aleksandra, urodziło im się w 1991 roku. Na co dzień mieszka w Chicago, jest studentka prawa.

Alicja, Karolina, Krzysztof Hołowczyc Alicja, Karolina, Krzysztof Hołowczyc East News/KAPIF

Alicja i Karolina Hołowczyc

Kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc ma trzy córki: ośmioletnią Antoninę i już dorosłe Alicję i Karolinę. Dzięki tej ostatniej, od 2014 roku jest dziadkiem - Karolina urodziła córkę Alabamę.

Przemysław Saleta z córką Nicole Przemysław Saleta z córką Nicole Kapif/East News

Nicole Saleta

Nicole to córka Przemysława Salety z pierwszego małżeństwa z Ewą Pacułą. Dziewczynka od wielu lat zmaga się choroba nerek. W 2007 roku były bokser przeszedł zabieg usunięcia nerki, która została przeszczepiona jego córce. Obecnie Nicole ma 23 lata.

 

Przemysław Saleta, Nicole, Ewa PacułaEast News

Andrzej Supron z dziećmi Andrzej Supron z dziećmi East News

Ewa Supron

Były wicemistrz olimpijski ma trójkę dzieci. Na zdjęciu z córką Ewą i synem Pawłem.

Więcej o: