Jared Leto w Polsce. "Nakarmcie mnie polskim jedzeniem". Chyba był zadowolony. "Zjadł 40 pierogów" [ZDJĘCIA]

4 maja zespół 30 Seconds to Mars zagrał w Ergo Arenie. Lider grupy, Jared Leto, do Polski przyleciał już dzień przed koncertem. Zobaczcie, co robił.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

To nie pierwsza wizyta Jareda Leto w Polsce. Muzyk bardzo serdecznie wypowiadał się o naszym kraju, a ten pobyt będzie chyba wspomniał szczególnie miło. Czuł się wyjątkowo swobodnie.

Polsko!!! Thirty Seconds to Mars - ja, Shannon i Tomo - przybywamy, aby zobaczyć się z Wami. Dlaczego? Bo Was kochamy. Już nie mogę się doczekać. Tęsknimy za Wami. Wracamy i damy czadu. Proszę, nakarmcie mnie polskim jedzeniem, zróbcie ze mnie wielkiego, silnego Polaka! Przyjdziecie nas zobaczyć? Lepiej tam bądźcie! - tymi słowy Leto zapraszał na koncert w lutym tego roku.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Wieczorem przed koncertem Leto z hotelu wychodził tylnym wyjściem, jednak nawet tam znalazło się kilku fanów, czekających na muzyka. Ich obecność nie krępowała jednak lidera Thirty Seconds to Mars. Znalazł nawet chwilę, aby z każdym zamienić kilka słów i rozdać autografy. Według relacji świadków był bardzo serdeczny.

Nie spiesząc się, znalazł chwilę na rozmowę i odpowiadał na pytania fanów. Zachowywał się totalnie na luzie i w niczym nie przypomniał gwiazdy z Oscarem na koncie - mówi nasze źródło.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

W niedzielę Jared Leto swoją obecnością uświetnił pokaz filmu "Artifact", którego jest reżyserem i współproducentem. Po seansie wybrał się z kilkuosobową grupą znajomych do jednej z gdańskich browarni. Nie zabawił tam jednak długo i szybko opuścił lokal.

Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Zamiast siedzieć w knajpie, Leto wybrał się na spacer po gdańskim Starym Mieście. Było z nim tylko kilka osób. Choć nie towarzyszyła mu ochrona, bez skrępowania rozmawiał z fanami, a - jak się okazało - wieczorem w Gdańsku jest ich całkiem sporo.

Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Fani zaczepiali Leto, prosili o autografy i zdjęcia. Muzyk raczej nie pozował do selfie, ale za to był otwarty na rozmowę. Zaczepiali go wielbiciele z całego świata - Niemiec, USA, Hiszpanii, jednak gwiazdor w ogóle nie czuł się ich obecnością skrępowany, a sądząc ze zdjęć, zwłaszcza fanki bywały dość natarczywe.

Jared Leto w Polsce Jared Leto w Polsce Plotek Exclusive

Jared Leto

Po krótkim spacerze ulicą Długą, Leto z przyjaciółmi dotarli do kameralnej knajpki nad Mołtawą, gdzie spędzili razem kilka godzin. Do hotelu wrócił dopiero około 1 w nocy.

W trakcie spaceru dużo się rozglądał. Przyglądał się zabytkom, przy niektórych budynkach przystawał i coś pokazywał. Widać było, że bardzo podoba mu się Gdańsk - mówi nasz informator.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Jared Leto jest zadeklarowanym fanem pierogów. Ba, znalazły się one nawet na liście wymagań przed poprzednim koncertem.

Polubili je podczas ostatniego pobytu w Polsce i naprawdę są ich wielkimi fanami, chyba wszystkich rodzajów - czytamy słowa Janusza Stefańskiego z agencji koncertowej Prestige MJM, która była organizatorem występu amerykańskiej grupy w Trójmieście, na stronie TVN24.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Miłość do pierogów zagościła w sercu Leto na długo i - sądząc z tego, jak spędził swój wolny czas w Trójmieście - nie zniknie z niego jeszcze na długo. Jak podał portal Gdansk.naszemiasto.pl dzień przed koncertem muzyk wybrał się z dziewczyną do gdańskiej pierogarni Mandu, gdzie zjedli na spółkę 40 pierogów!

Ten sam lokal szykował dla zespołu posiłki na dzień koncertu - w sumie 35 rodzajów pierogów z różnych stron świata - koreańskich, gruzińskich, galicyjskich czy ukraińskich. Oczywiście, nie zabrakło również tych polskich, z tradycyjnym farszem - czytamy na tym samym portalu.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Zespół Leto słynie z naprawdę świetnych koncertów. To fani mają wyjść z show zadowoleni, a w Gdańsku z pewnością tak było. Muzyk zgodnie ze swoim zwyczajem zapraszał na scenę widzów i dał wspaniałe show.

Byłbym tutaj szczęśliwy. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i pierogi. Pewnie zastanawiacie się, co się kryje pod moją czapką. Jakieś zielone włosy... Dodam, że włosy na każdej części mojego ciała są tego koloru - relacjonowała słowa Leto Katarzyna Gawęska z Muzyka.onet.pl.
Jared Leto Jared Leto Plotek Exclusive

Jared Leto

Sporo emocji wywołała także... czapka Leto. Pod nią gwiazdor ukrywa zielone włosy - element charakteryzacji do roli Jokera w najnowszej części przygód Batmana. O mały włos jednak Leto nie wróciłby z nią do domu. Na ulicy kilka zaaferowanych fanek próbowało mu ją zerwać z głowy, na szczęście udało się ją utrzymać na miejscu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.