Anna Guzik niknie w oczach! To wynik diety czy zupek w proszku, które reklamuje?

Znana aktorka z miesiąca na miesiąc jest coraz szczuplejsza.
Anna Guzik Anna Guzik KAPIF

Zwalista blondyna

Oglądając najnowsze zdjęcia aktorki, trudno sobie wyobrazić, ale kilka lat temu Tomasz Jacyków nazwał Annę Guzik "zwalistą, słowiańską blondyną". Jednak patrząc na te fotki, można zrozumieć z czego wynikała ta surowa ocena...

Anna Guzik Kapif

Anna Guzik długo kojarzyła się ze swojską Helą z serialu "Hela w opałach" i prostą Żanetą z "Na Wspólnej".

Anna Guzik Kapif

Anna Guzik Anna Guzik Kapif

Taniec z gwiazdami

Aktorka na poważnie wzięła się za siebie w 2007 roku, przygotowując się do programu "Taniec z gwiazdami". Ciężkie treningi zrobiły swoje, a Ania zaczęła zbierać same pochwały za zgrabną sylwetkę.

 Anna Guzik KAPIF

Anna Guzik Anna Guzik Kapif

Ile schudła?

Po programie aktorka postanowiła porządnie zabrać się za siebie. Zaczęła regularnie ćwiczyć i z dumą prezentować nową figurę. Widzowie nie mogli się nadziwić, jak bardzo zmieniła.

Anna Guzik WBF

Ile mogła schudnąć? Jeszcze kilka miesięcy mówiło się, że 12 kilogramów. Ale naszym zdaniem, liczba ta już dawno jest nieaktualna.

Anna GuzikKAPIF

Dziś Ania chętnie opowiada o tym jak ważny jest dla niej sport i ruch. Zdrowy styl życia stał się podobno jej priorytetem. Ale czy na pewno?

Fot. Katarzyna Bobińska

Anna Guzik Anna Guzik screen YouTube

Dieta w proszku

Anna Guzik została twarzą środków spożywczych o niskiej wartości energetycznej. Zwykłe posiłki zastępuje się zupkami i koktajlami w proszku.

Anna Guzikscreen YouTube

Aktorka zachęca do takich pięciu posiłków dziennie przez dwa tygodnie.

Potem sięgniesz po mniejsze spodnie, faceci zaczną się za tobą oglądać, a koleżanki zazdrościć. Możesz się zmienić jak ja - mówi Guzik.

Czyżby zupki z proszku były dla aktorki synonimem zdrowej diety? No i jak mają się te rady do jej programu "Zdrowie na widelcu" który prowadzi w Polsat Cafe?

Anna Guzik Anna Guzik mat. promocyjne Polsat

Zdrowie na widelcu

W programie Polsat Cafe Anna Guzik radzi jak jeść to co lubimy, ale nie tyć. Sprawdza, co jemy i wskazuje, gdzie znaleźć zdrowe produkty oraz jak skomponować właściwą dietę.

Odwiedzi supermarkety, doradzi widzom, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Obnaży sekrety etykiet i podpowie, co nie powinno się znaleźć na naszym talerzu. Zaprosi nas do swojej kuchni i pokaże smaczne, bogate w witaminy przepisy, które urozmaicą codzienne posiłki - czytamy w zapowiedzi programu.

Czy ten opis programu nie wydaje wam się znajomy?

Anna Guzikmat. promocyjne Polsat

Katarzyna Bosacka Katarzyna Bosacka KAPIF

Plagiat?

O plagiat producentów programu "Zdrowie na widelcu" oskarżyła niedawno Katarzyna Bosacka z TVN Style. Jej zdaniem scenariusze programu Guzki, są łudzące do tego jej autorstwa: "Wiem co jem".

Co ciekawe program Polsat Cafe, tworzy ta sama firma, co ten dla TVN Style. Firma Formacja zrealizowała z Bosacką trzy sezony "Wiem co jem". Cykl emitowany był na antenie TVN Style od września 2010 roku do stycznie 2011 roku. "Zdrowie na widelcu" pojawiło się natomiast w ubiegłorocznej, jesiennej ramówce Polsat Cafe i emitowane jest do tej pory.

Katarzyna BosackaFot. Albert Zawada / Agencja Gazeta

Bosacka w rozmowie z serwisem Press.pl wyznała, że podobieństwo obu programów jest niepokojąco duże i chce, by sprawą zajęły się odpowiednie organy. Chodzi m. in. o bardzo zbliżone do siebie scenariusze kilku odcinków.

Chcę tylko, żeby Formacja TV przyznała się do kopiowania moich pomysłów, przeprosiła i zaprzestała tych praktyk oraz żeby nie rozpowszechniano odcinków opartych na moich scenariuszach ? tj. tych dotyczących żywności "light" i szynki. Nie zamierzam nikogo powstrzymywać przed robieniem programu o żywności i żywieniu. Nie chcę tylko, żeby ktokolwiek wykorzystywał moją pracę i przedstawiał to jako swój program - powiedziała gospodyni programu "Wiem co jem".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.