Doda pokazała swój pokój w rodzinnym domu! Opuściła go jako nastolatka!

Doda zamiast na słoneczne wakacje na Święta wybrała się w podróż sentymentalną do swojego rodzinnego miasta, Ciechanowa. Na swoim profilu na Webstagramie zamieściła fotki swojego dziecięcego pokoju. Mnóstwo przytulanek, plakaty rozwieszone na ścianach, ogromna ilość różowych papilotów i... pieszczoch! Tak wyglądał pokój Dody, gdy gwiazda miała 15lat!
Doda. Doda. Webstagram

Doda

Piosenkarka dodała na swój profil na Webstagramie zdjęcie swojego pokoju z rodzinnego Ciechanowa. Na fotce siedzi w towarzystwie dziewczynki i świętego Mikołaja, który łudząco przypomina nam jej ojca. ;) Doda zapowiadała wcześniej, że na Święta wybierze się do jakiegoś ciepłego kraju. Czyżby więc zmieniła zdanie?

Doda. Doda. Webstagram.com

Doda

Doda umieściła na profilu fotkę swojego pokoju. Piosenkarka zapewnia, że nic w nim się nie zmieniło, odkąd opuściła rodzinny dom. Fotkę podpisała:

 

DodaWebstagram.com

Na fotce widzimy różnej maści bibeloty, głównie różowe, ale też pieszczochy czyli skórzane bransolety z ćwiekami. Na biurku znajdziemy także: szczotkę do włosów, małą poduszkę w kształcie serca, mnóstwo muszelek i najróżniejszych pamiątek, które dla nastolatki miały zapewne wartość bezcenną. ;) Doda nie byłaby sobą, gdybyśmy w lustrze nie mogli dostrzec jej seksownego odbicia.

DodaWebstagram.com

Doda. Doda. Webstagram.com

Doda

Doda podzieliła się też z fanami wnętrzem swojego młodzieńczego pokoju. Jak mogliśmy się domyślić, jego ściany były soczysto różowe. W pokoju znajdziemy mnóstwo maskotek, w tym jedną w kształcie króliczka Playboya, trochę przerażającą lalkę oraz mnóstwo plakatów Virgin z początków kariery Dody. W pokoju młodej Dody znalazło się też miejsce na pianino! Widać rodzice piosenkarki od najmłodszych lat dbali o jej muzyczny rozwój. Zdjęcie Doda podpisała:

 

DodaWebstagram.com

 

Jak Wam się podoba jej pokój? Czy myślicie, że dziecięcy pokój Dody bardzo różni się wyglądem od tego aktualnego? :)