Gwiazdy w bikini chwalą się CIAŁAMI na Facebooku i Twitterze!

Lato trwa a gwiazdy wykorzystują go najlepiej, jak tylko mogą. W wakacje odpoczywają i dzielą się z fanami zdjęciami, na których prężą się w seksownym bikini.

Rihanna

rihanna

Rihanna pochwaliła się na swoim Twitterze zdjęciami, na których pręży się w skąpym bikini. Wokalistka odpoczywa nad Morzem Śródziemnym. Na krótkie wakacje wybrała się ze swoimi przyjaciółkami. To kolejne zdjęcia boskiej Riri w skąpym stroju kąpielowym.

rihanna

Trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić. Jak wam się podoba?

rihanna

Kim Kardashian

Kim Kardashian uwielbia dzielić się z fanami szczegółami ze swojego życia i... gorącymi zdjęciami. Tym razem zamieściła na swoim Twitterze zdjęcia w seksownym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że w klimatycznej sesji Kim wygląda naprawdę gorąco. Prężąca się na jachcie w Miami gwiazda wygląda fantastycznie.

Kim ubrana jedynie w bardzo wycięty kostium eksponujący jej piersi i czarno białe szpilki. Widać, że włożyła wiele wysiłku, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Pamela Anderson

pamela anderson

Pamela Anderson wciąż zachwyca. Ikona seksu podzieliła się na Twitterze swoim seksownym zdjęciem w białym bikini. Ciemne okulary, duża biżuteria i seksowne ciało - czego chcieć więcej? Wszystko wskazuje na to, że chociaż Anderson ubywa lat, nadal stara się błyszczeć i utrzymać doskonałą sylwetkę. Co sądzicie o Pameli Anderson w bikini? Czasy "Słonecznego patrolu" jeszcze się nie skończyły?

pamela anderson

Solange Knowles

Solange Knowles

Beyonce uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej siostra również nie ma się czego wstydzić. Solange Knowles pochwaliła się na Twitterze zdjęciami z wakacji. Chociaż nie odsłania tak wiele, jak zwykły robić to inne gwiazdy. Na zdjęciu siostra boskiej Beyonce pozuje w górze od kostiumu i szortach. Podoba wam się?

Honorata Skarbek

Honorat Skarbek

Honorata Skarbek niedawno uraczyła nas fotkami z Barcelony. Teraz przyszedł czas na zdjęcia z Polski. Na swoim Facebooku Honey pozuje w zielonym kostiumie. Zdjęcie podpisała:

Wedlug niektorych ostatnio opalalam sie na dachu jednego z blokow w stolicy, a teraz dla Was zdjecie znad Wisly, z legendarnym hotelem W w tle, poza kadrem nawet palmy wyrosly.

Honorat Skarbek

Jessica Alba

Honorat Skarbek

Jessica Alba również postanowiła skorzystać z wakacji. Gwiazda wrzuciła na Twittera zdjęcia z jachtu. W kwiecistym stroju i z chustką na głowie z uśmiechem pozuje do zdjęć. Niewiele nam pokazała. Zapewne niektóre gwiazdy powiedziałyby, że Alba ma coś do ukrycia. Wielokrotnie pozowała w skąpych strojach. Może tym razem chciała być grzeczniejsza. Tak czy inaczej - wygląda świetnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.