Katie Holmes i Tom Cruise: Historia ich związku

Spekulacje na temat kryzysu w małżeństwie jednej z najsłynniejszych par pojawiły się już dawno. Od jakiegoś czasu małżeństwo unikało wspólnych wyjść i wszystko wskazywało na to, że ich związek przechodzi poważny kryzys. Przez kilka lat byli bohaterami zagadkowej historii miłosnej, która często nie miała nic wspólnego z bajką i właśnie dobiegła końca. Zobacz, jak rozwijała się miłość aktorów.

Casting na żonę

06/22/2009 - Tom Cruise and Katie Holmes - Cameron Diaz is Honored With A Star On The Hollywod Walk Of Fame - 6712 Hollywood Blvd - Hollywood, CA. USA - Keywords: Tom Cruise and Katie Holmes - False - - Photo Credit: Albert L. Ortega / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Tom Cruise i Katie Holmes poznali się w dość niecodziennych okolicznościach. W kwietniu 2005 roku Holmes otrzymała oficjalne zaproszenie od aktora na casting do "Mission Impossible III". Media komentowały, że Cruise, przy okazji castingu do filmu, robi sobie małe wybory, które pomogą mu w znalezieniu żony. Holmes pokonała Scarlett Johansson, Jessicę Albę czy Kate Bosworth. Chociaż ostatecznie nie dostała roli, zdobyła coś ważniejszego - serce swojego idola.

Katie Holmes and Dianne Wiest pose for photos in front of The Capitol building in Washington DC. They are in town to take part in the 20th Anniversary of the National Memorial Day Concert. <P> Pictured: Katie Holmes <B>Ref: SPL102614 230509 </B><BR/> Picture by: Gene Young/Splash News<BR/> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR/> Los Angeles:	310-821-2666<BR/> New York:	212-619-2666<BR/> London:	870-934-2666<BR/> photodesk@splashnews.com<BR/> </P> *** Local Caption *** World Rights

Uwielbienie i platoniczna miłość przerodziły się w prawdziwe uczucie. Młodsza od Toma o 16 lat, zgrabna, piękna, starannie wykształcona w szkole dla dziewcząt Notre Dame Academy. Słowem - żona idealna. Katie deklarowała również, że jest dziewicą i chce poczekać z seksem do ślubu. Wcześniej przez pięć lat związana była z gwiazdorem filmu "American Pie" Chrisem Kleinem. Cruise imponował jej talentem, urodą i charyzmą.

Tom Cruise arrives to the 23rd annual Moving Image Salute gala in New York, Tuesday, Nov., 6, 2007. The gala, which will honor Cruise, raises funds to support the Museum's education programs. ( AP Photo/Stuart Ramson)

Katie Holmes w wywiadach podkreślała, że aktor wydawał jej się najprzystojniejszym mężczyzną na Ziemi i nie wyobrażała sobie życia z innym facetem. Co więcej, podkreślała, że ściany jej pokoju w rodzinnym Ohio obwieszone były jego plakatami:

Od dawna byłam jego fanką. Związek z kimś takim jak on to jak życie we śnie. Spełnienie marzeń. - powiedziała w rozmowie z pismem "Heat".

Tom szybko odpowiedział na słowa Katie, twierdząc, że związek z Holmes można zaliczyć do udanych, wręcz idealnych.

To właśnie kobieta dla mnie - mówił.


Wszystko wskazywało na to, że to miłość na całe życie.

Umowa już przed pierwszą randką?

Zgodnie z doniesieniami informatorów, Katie Holmes już przed pierwszą randką miała podpisać z aktorem umowę dotyczącą ich związku. Papierek zawierał kilka szczegółowych punktów, w których opisano, jakie obowiązki ma Katie wobec swojego sławnego partnera.

Co miała dostać w zamian? Za pomoc w karierze i uzyskaniu rozgłosu, Holmes miała otrzymywać coroczne wynagrodzenie w wysokości 5 mln dolarów. Stawka miała wzrosnąć dwukrotnie, kiedy na świecie pojawi się dziecko. Przez długi czas powtarzano te informacje, podkreślając jednocześnie, że związek Toma i Katie jest zwykłą umową, na którą zgodziły się obie strony.

Paparazzi chętnie rozpowszechniali zdjęcia, na których para wyglądała na nieszczęśliwych, zniechęconych sobą albo skłóconych. Atmosferę podsycali nie tylko dziennikarze, ale też przyjaciele pary, którzy twierdzili, że Tom i Kate przechodzą poważny kryzys, a rozstanie jest jedynie kwestią czasu.

Rzeczywiście wyglądali na ludzi, którzy tylko się umówili?

Rodzina mówi "tak"!

04/29/2005 - Katie Holmes - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: Tom Cruise - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

Chociaż Tom pojawił się w życiu Katie niespodziewanie, bo niedługo po zakończeniu związku z Chrisem Kleinem, aktorka nie ukrywała radości z nowej znajomości. Para po raz pierwszy pojawiła się publicznie razem 29 kwietnia 2005 w Rzymie, na rozdaniu nagród Davida di Donatello.

04/29/2005 - Tom Cruise - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: Katie Holmes - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

Media szybko zainteresowały się nowym związkiem w show-biznesie i zaczęły angażować się w życie pary. Podkreślano, że istnieje między nimi dość duża różnica wieku, Tom jest bożyszczem kobiet i szybko znudzi się swoją partnerką, a ich związek uznawano za bajkę, która niebawem się skończy.

04/29/2005 - Tom Cruise - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: Katie Holmes - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

Poparcie dla związku wyraził ojciec Katie Holmes, który stwierdził, że ma ogromne zaufanie do wyboru córki i jest zachwycony nowym partnerem Katie:

Katie jest bardzo dojrzałą młodą kobietą, z głową na karku. Z tego co słyszeliśmy i czytaliśmy o Tomie, jest on humanitarystą i ma naprawdę wielką klasę. Z perspektywy rodziców, jesteśmy bardzo podekscytowani ich związkiem.

Hollywood star Tom Cruise takes pictures with his South Korean fans upon his arrival at Kimpo International Airport in Seoul, South Korea, Friday, Jan. 16, 2009. Cruise came to Seoul on Friday to promote his new movie

Aprobaty dla tej relacji nie kryła również siostra aktorki, Tamara:

Oboje są cudownymi ludźmi.

06/22/2009 - Tom Cruise and Katie Holmes - Cameron Diaz is Honored With A Star On The Hollywod Walk Of Fame - 6712 Hollywood Blvd - Hollywood, CA. USA - Keywords: Tom Cruise and Katie Holmes - False - - Photo Credit: Albert L. Ortega / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Oświadczyny

04/29/2005 - Tom Cruise - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

Aktor zazwyczaj niechętnie odpowiadał na pytania dotyczące prywatnego życia. Pytany o swoje związki, relacje z kobietami i przyszłość, odpowiadał:

Bez komentarza!

Wokół związku z Holmes od samego początku to właśnie Tom starał się o zainteresowanie i robił szum medialny.

04/29/2005 - Tom Cruise - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

W maju pojawił się z Katie w największych talk show w Ameryce, między innymi u Oprah Winfrey i u Jaya Leno.

Oprah Winfrey and actor Tom Cruise at Cruise's home in Telluride, Colorado.

Kiedy Winfrey powiedziała, że wątpi w miłość Toma, ten wskoczył na kanapę, zaczął skakać i krzyczeć, że kocha Katie.

Z oświadczynami również nie czekał długo. Sześć tygodniu po pierwszej randce, para wybiera się na romantyczną wycieczkę do Paryża. 17 czerwca o świcie Tom poprosił Katie o rękę. Aktorka zgodziła się i przyjęła pierścionek zaręczynowy z pięciokaratowym brylantem osadzonym w różowym złocie i platynie, wart milion dolarów. Można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego niż zaręczyny pod wieżą Eiffla i pierścionek w stylu art déco?

01/09/2008 - Tom Cruise and Katie Holmes -

Aktorka podkreśliła, że uwielbi, kiedy jej partner okazuje jej uczucia w bardzo ostentacyjny sposób:

Uwielbiam to. Cieszę się, że nie jest skryty. Jesteśmy szczęśliwi, więc czemu się tym nie podzielić. Szczerze mówiąc, tęsknię za nim nawet wtedy, gdy wyjdzie z pokoju.

Po pewnym czasie nie było już tak kolorowo...

02/25/2007 - Tom Cruise and Katie Holmes - 2007 Vanity Fair Oscar Party - Morton's - West Hollywood, CA, USA - Keywords: Oscars, Academy Awards - - - Photo Credit: Albert L. Ortega / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Uwikłani w sektę

02/25/2007 - Tom Cruise and Katie Holmes - 2007 Vanity Fair Oscar Party - Morton's - West Hollywood, CA, USA - Keywords: Oscars, The Academy Awards - - - Photo Credit: Albert L. Ortega / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Z biegiem czasu Cruise coraz częściej doradzał swojej partnerce. Mówił, gdzie powinna się pojawiać, co mówić, jak rozwijać swoją karierę, a nawet... w co wierzyć. Zaczął wypowiadać się w mediach na temat żony i pod jego wpływem Katie zwolniła swojego managera i agentkę.

Po dziewięciu latach współpracy ze specjalistami Holmes została na lodzie. Wszystko za sprawą scjentologii, która zdominowała życie pary. Pod nieobecność Toma nieodłączną towarzyszką Katie stała się Jessica Rodriguez, członkini kościoła scjentologicznego. Jessica towarzyszyła Katie nawet podczas wywiadów. Podobno przyjaciółka aktorki była jej scjentologiczną opiekunką, która doradzała nie tylko, jak żyć, ale również, co mówić w rozmowach z mediami. Wkrótce Tom Cruise powiedział, że on i Holmes są "wyłącznie scjentologami" i że ich dziecko nie zostanie ochrzczone w Kościele katolickim.

Victoria Beckham, the wife of Real Madrid's David Beckham, holds their son Cruz in her arms, as she stands with U.S. actor Tom Cruise and his wife Katie Holmes, from left to right, as they watch the Spanish soccer match between Real Madrid and Mallorca at 'Santiago Bernabeu' stadium in Madrid, Sunday June 17, 2007. Real Madrid won 3-1 and became the winner of the Spanish League. (AP Photo/Juan Carlos Hidalgo, EFE) ** LATIN AMERICA, CARIBBEAN AND SPAIN OUT **

W tym czasie każdy wywiad, którego udzielała Holmes, był niemal wyłącznie peanem pochwalnym na cześć męża.

Znalazłam mężczyznę moich snów. To najcudowniejszy człowiek na świecie - mówiła.

Po trzech dniach od oficjalnego pojawienia się wywiadu, w którym Holmes stwierdziła, że nie jest jeszcze członkinią kościoła scjentologicznego, jej rzeczniczka potwierdziła wstąpienie aktorki do sekty.


Amerykanie byli zbulwersowani zaangażowaniem Toma w sektę i zaczęli go bojkotować. Nie chodzili na filmy z jego udziałem, przez co stracił pozycję pierwszoligowego aktora Hollywood. Również Katie spotkała się z licznymi obelgami rzucanymi pod jej adresem. Cruise nie dał jednak za wygraną i po głośnym sprzeciwie internautów wypowiedział się na temat swojej wiary.


Media jednogłośnie twierdziły, że największy wpływ sekta ma na aktorkę, która według informacji nie miała swobody w związku. W gazetach pojawiały się ostre słowa:

On [Cruise - przyp. red.] zmusza ją do praktyk scjentologicznych.
Katie jest ubezwłasnowolniona.

A Katie wyglądała coraz gorzej...

Narodziny córki

Actor Tom Cruise arrives at the premiere of

Na początku października 2005 roku Holmes i Cruise ogłosili, że spodziewają się dziecka. Aby zainteresować media swoim życiem, odbyli spacer po Los Angeles i zadowoleni pozowali do zdjęć. Katie, z okazałym brzuszkiem, wydawała się szczęśliwa. Grający wtedy z aktorką w jednym z filmów Oliver Hudson, powiedział:

Katie wydaje się stworzona do macierzyństwa. Jest bardzo opiekuńcza. Ma zdolności macierzyńskie, jakich większość dziewczyn w jej wieku nie posiada.

18 kwietnia 2006 w Saint John's Health Center w Santa Monica na świat przyszła Suri Cruise. Para podała jedynie miejsce porodu i imię dziecka, twierdząc, że na razie planują cieszyć się swoim szczęściem i nie dopuszczać prasy do ich prywatnego życia. Imię Suri ma korzenie hebrajskie i perskie - po hebrajsku oznacza "księżniczka", po persku "czerwona róża".

Katie Holmes arrives to the New York premiere of the film

Najlepszym przyjaciołom odmówiono odwiedzin, sesja zdjęciowa dziecka odwołana, ślub przełożony, Katie w odosobnieniu.

- takie informacje pojawiały się w prasie. Dopiero w październiku opublikowano pierwsze zdjęcia dziewczynki, które wykonała Annie Leibovitz. Rodzice stwierdzili w wywiadzie dla "Vanity Fair" towarzyszącym sesji, że nie próbowali niczego ukrywać.

FILE- This undated photo of a Vanity Fair cover, which was originally released by Vanity Fair on Sept. 6, 2006, shows the Oct. 2006 issue featuring Tom Cruise and Katie Holmes with their baby Suri Cruise. The photographer who made the cover photo, Annie Leibovitz, who has photographed musicians, presidents and Hollywood glitterati, is in danger of losing the copyright to her vast body of work if she doesn't pay back a $24 million loan by Tuesday, Sept. 8, 2009. (AP Photo/Vanity Fair. Annie Leibovitz, File) **MANDATORY CREDIT; ONLINE OUT; NO SALES; PHOTO MUST BE PUBLISHED IN ITS ENTIRETY**

Holmes podkreśliła:

Wiem, co się wypisuje w prasie. Ale to jest moja przyszłość. To moja rodzina i bardzo się o nią troszczę. Te teksty nie są w porządku. Gryzie mnie to, ponieważ to nie jest OK.

Przez 10 lat małżeństwa z Nicole Kidman Tom nie mógł mieć biologicznych dzieci. Najwięcej komentarzy wzbudził sam poród Holmes. Aktorka miała urodzić dziecko "na sposób scjentologiczny" - nie wolno jej głośniej krzyknąć i nie mogła przyjąć środków znieczulających. Tom wszystkiemu jednak zaprzeczył:

Pojawiły się sugestie, że zgodnie z naszymi wierzeniami rodząca kobieta nie może wydać żadnego dźwięku. To absurd. Chcę, aby Katie czuła się komfortowo, na ile to możliwe. Powinna być spokojna, ale to nie znaczy, że nie może wydać żadnego dźwięku. Będzie robić, co ma robić. Jeśli będzie potrzebować leków w czasie porodu, dostanie je. Wszystko zależy od niej.

RIO DE JANEIRO, BRAZIL 02-01-2009 - Tom Cruise, Katie Holmes and Suri take a helicopter ride from Rio de Janeiro to the island of Angra Do Reis in Brazil. Photo by Cityfiles-Globe Photos, inc..K60957.(Credit Image: ? City Files/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)

Para i Suri wyglądali na szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Tom zaproponował Katie wychowanie dziecka w duchu kościoła scjentystów, na co żona początkowo się zgodziła.

Tom Cruise and Katie Holmes took Suri to the Berlin Zoo. They shared a few intimate moments before the affair turned into a media frenzy/photo opportunity. <P> Picture by: Dean Chapple <br> <B>Ref: DCUK 120807 A <B/> <P> <B>Splash News and Pictures</B><br> Los Angeles:	310-821-2666<br> New York:	212-619-2666<br> London:	207-107-2666<br> photodesk@splashnews.com<br> www.splashnews.com

Ślub

FILE - In this Nov. 18, 2006 file photo released by Rogers and Cowan, actor Tom Cruise and actress Katie Holmes pose in their wedding attire at the 15th-century Odescalchi Castle overlooking Lake Bracciano outside of Rome. Cruise and Homes are calling it quits after five years of marriage. Holmes' attorney Jonathan Wolfe said Friday June 29, 2012 that the couple is divorcing, but called it a private matter for the family. (AP Photo/Robert Evans, File)

18 listopada 2006 roku Cruise i Holmes wzięli ślub w XV-wiecznym zamku Odescalchi nad jeziorem Bracciano we Włoszech. Ceremonia odbyła się zgodnie z założeniami kościoła scjentologiczego. Para złożyła więc sobie przysięgę przed urzędnikiem kościoła, którego wyznawcą była para, i śmietanką towarzyską Hollywoodu. Ksiądz parafii Bracciano ślub nazwał happeningiem. Ślub uznano za... nieważny, ponieważ nie został podpisany żaden papier.

Actor Tom Cruise poses with his wife and cast member Katie Holmes at the premiere of the television series

Burmistrz Bracciano, Patrizia Riccioni, powiedziała brytyjskiemu "Sunday Mirror":

Żadna cywilna ceremonia nie miała miejsca i nie otrzymaliśmy żadnych dokumentów. Pod względem prawnym to małżeństwo nie istnieje.

Jak twierdził rzecznik pary, aktorzy zalegalizowali swój związek wcześniej w Los Angeles.

Zabytkowe komnaty udekorowano tysiącami kwiatów i świec. Holmes miała na sobie suknię od Armaniego, a na uroczystości pojawiło się 150 osób, m.in: Jennifer Lopez z Markiem Anthonym, Will Smith i Jada Pinkett Smith, Victoria i David Beckhamowie.

Media podkreślały, że ślub pary jest nielegalny i fikcyjny. W taki sposób Tom i Katie nie rozwiali wątpliwości i nie sprawili, że plotki na temat ich niejasnej relacji stały się przeszłością.  Ślub jeszcze bardziej podsycił spekulacje na temat najbardziej tajemniczego związku w Hollywood.

U.S. actor Tom Cruise (R) poses with his wife, actress Katie Holmes, during the world premiere of his film

Przed ślubem ojcu Katie, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych, udało się wynegocjować dobre warunki ewentualnego rozwodu. Gdyby Tom nagle postanowił zostawić żonę, Katie dostanie 25,7 miliona dolarów. Każdy skok w bok miał natomiast kosztować aktora 5 milionów. Co ciekawe, w dokumentach nie było mowy o tym, co może się stać, jeśli to Katie zechce odejść.

EXCLUSIVE: Katie Holmes is spotted getting a coffee at Starbucks after a gym workout in Vancouver. Spotted without make-up the star is dressed casually in all grey, and a simple necklace with the letter

Podobno Katie przed ceremonią ślubną chciała się wycofać i... zostawić przyszłego męża na lodzie. Wbrew pogłoskom, pojawiła się na ślubie i została żoną aktora.

Anoreksja?

MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT - Katie Holmes shows off her incredibly slim figure in a black bikini as she relaxed poolside with her daughter Suri. Miami Beach, FL. 7/17/11. Fees must be agreed for image use. Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM. Failure to byline correctly will incur double the agreed fee. .

W ciągu 1,5 roku od urodzenia Suri, Holmes schudła kilkanaście kilogramów. Media podejrzewały, że aktorka boryka się z anoreksją. Zdjęcia mówiły same za siebie - Katie chudła w zastraszającym tempie. Holmes twierdziła jednak, że mimo utraty kilogramów, wciąż czuje się gruba i nieatrakcyjna. Zdradziła w jednym z wywiadów, że głównie odżywia się marchewką i brokułami, a w ciągu dnia zjada najwyżej 1000 kalorii. Na obiad natomiast przygotowywała tofu lub kawałek ryby przyrządzonej na parze.

MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT -Suri Holmes and her mother Katie played lots of games with a little friend in their hotel pool. The three girls danced like ballerinas in the water. Miami Beach, Fl. 07/17/11 Fees must be agreed for image use. Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM. Failure to byline correctly will incur double the agreed fee. .

Biorąc pod uwagę, że Holmes prowadziła bardzo aktywny tryb życia i zajmowała się córką, niektórych nie dziwił fakt, że straciła sporo na wadze. Kiedy jednak wyglądała naprawdę strasznie, media spekulowały, że forma aktorki jest skutkiem problemów małżeńskich. Obwiniano despotycznego i nadopiekuńczego Cruise'a oraz spekulowano, że Katie wykańcza sekta. Codzienne wycieczki na siłownię, jogging i praca zawodowa sprawiły, że aktorka znikała w oczach.

katie holmes

Idealna rodzina?

RIO DE JANEIRO, BRAZIL 02-01-2009 - Tom Cruise, Katie Holmes and daughter Suri relaxing on a private island called Angra dos Reis. Photo by Cityfiles-Globe Photos, inc..K60957.(Credit Image: ? City Files/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)

Mimo wielu zawirowań w związku aktorskiej pary, jeszcze niedawno Holmes podkreślała, że są idealną rodziną. Zdecydowali, ze Suri sama wybierze, do którego kościoła zdecyduje się w przyszłości przystąpić. Rodzice postanowili spędzać z córką jak najwięcej czasu.

WORLD RIGHTS EXCEPT AUSTRALIA, NEW ZELAND ,USA, SPAIN, LATIN AMERICAN MARKET, BRAZIL AND PORTUGAL.  Suri Cruise along with her parents Tom Cruise and Katie Holmes enjoy a family Valentines day out as they stroll through the world famous Magic Kingdom located at the Walt Disney World Resort in Lake Buena Vista, Florida, USA. 14/02/2009  BYLINE BIGPICTURESPHOTO.COM: 330 ( ) USAGE OF THIS IMAGE IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES, TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  *** Local Caption ***

We wrześniu 2010 roku w wywiadzie dla "Marie Claire" Katie zdementowała plotki na temat rzekomego kryzysu w związku:

Mój mąż jest wiecznym optymistą. Wciąż się uśmiecha, ale umie też poważnie podchodzić do życia. Jeżeli się za coś bierze, zawsze robi to najlepiej, jak umie. Tak jest z rodzicielstwem. Suri oraz starsze dzieci Toma: Bella i Connor, zawsze mogą na niego liczyć. Jest świetnym ojcem.

Podkreśliła również, że starają się spędzać czas jak zwyczajne rodziny:

Wieczory zazwyczaj spędzamy w domu. Albo oglądamy filmy, albo gramy w scrabble. Mimo że uwielbiam tworzyć słówka, Tom kilka razy mnie pokonał.

WORLD RIGHTS EXCEPT AUSTRALIA, NEW ZELAND ,USA, SPAIN, LATIN AMERICAN MARKET, BRAZIL AND PORTUGAL.  Suri Cruise along with her parents Tom Cruise and Katie Holmes enjoy a family Valentines day out as they stroll through the world famous Magic Kingdom located at the Walt Disney World Resort in Lake Buena Vista, Florida, USA. 14/02/2009  BYLINE BIGPICTURESPHOTO.COM: 330 ( ) USAGE OF THIS IMAGE IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES, TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  *** Local Caption ***

Tym wywiadem ucięła wszelkie spekulacje na temat tajemniczych praktyk scjentologicznych odbywających się w domu pary. Jak się jednak okazuje, nie było do końca tak wspaniale...

RIO DE JANEIRO, BRAZIL 02-01-2009 - Tom Cruise, Katie Holmes and daughter Suri relaxing on a private island called Angra dos Reis. Photo by Cityfiles-Globe Photos, inc..K60957.(Credit Image: ? City Files/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)

Rozstanie

08/23/2008 - Katie Holmes and Tom Cruise - Tom Cruise and Katie Holmes Attend

Po pięciu latach małżeństwa Tom Cruise i Katie Holmes postanowili się rozwieść. Magazyn People.com jako pierwszy poinformował, że związek aktorskiej pary dobiegł końca. Dziennikarzom udało się uzyskać oświadczenie prawnika aktorki w sprawie rzekomego rozstania.

To jest osobista i prywatna sprawa Katie i jej rodziny - powiedział Jonathan Wolfe. - To, o co przede wszystkim troszczy się Katie, to dobro jej córki. Zawsze tak było i tak pozostaje i w tym przypadku.

05/05/2011 - Tom Cruise and Katie Holmes - Simon Wiesenthal Center's 2011 Humanitarian Award National Tribute Dinner - Arrivals - Beverly Wilshire Hotel, 9500 Wilshire Boulevard - Beverly Hills, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Przedstawiciel Toma Cruise'a jednoznacznie potwierdził wieści o rozwodzie.

Katie złożyła papiery rozwodowe. Tom jest tym głęboko dotknięty i zasmucony. Koncentruje się na losie trójki swoich dzieci. Proszę pozwolić im przeżyć to w samotności.

08/15/2008 - Tom Cruise, Katie Holmes and Suri Cruise - Tom Cruise, Katie Holmes and Suri Cruise in Manhattan on August 15, 2008 - Manhattan - New York City, NY, USA - Keywords: Tom Cruise, Katie Holmes and Suri Cruise - False - - Photo Credit: Janet Mayer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Jak wynika z informacji, decyzję podjęła Katie. Czyżby miała dość kontrolowania życia przez męża? Wielokrotnie można było zaobserwować kryzysy w związku pary, ale ten wydaje się decydujący. Parze zależy przede wszystkim na tym, aby przez ich rozstanie nie ucierpiała 6-letnia Suri.

EXCLUSIVE June 12, 2012 - Actor Tom Cruise received the fourth ever Friars Club Entertainment Icon Award. The evening was a toast, not a roast. Alec Baldwin hosted at the Waldorf-Astoria, where speakers included such former co-stars as Cuba Gooding Jr. and Kevin Pollak. Cruise brought along his 6-year-old daughter, Suri, who not only got to stay up late, but to take in an R-rated tribute. A few f-bombs were dropped, including some on film by Cruise during a highlight reel of his career. A birthday cake was also presented to the actor to celebrate his 50th birthday. (David Kogut/POLARIS)

Związek z Holmes jest trzecim małżeństwem 49-letniego Cruise'a. Wcześniej sakramentalne "tak" powiedział Nicole Kidman i Mimi Rogers. Dla 33-letniej Holmes to pierwsze małżeństwo.

A jeszcze niedawno Cruise planował powiększenie rodziny i deklarował:

Nie pozwolę tej kobiecie odejść.

12/19/2011 - Katie Holmes and Tom Cruise -

Jak sądzicie? To już koniec?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.