ROZEBRANA Anna Piszczałka na pokazie mody. Ale ona ma ciało!

Anna Piszczałka robi karierę. Modelka wystąpiła w kolejnym pokazie znanej marki.

W bieliźnie na wybiegu

Piszczalka Ania Anna moda

Finalistka 'Top model' wzięła udział we wczorajszym pokazie bielizny marki "Triumph". Piszczałka pokazała swoje szczupłe ciało. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie.

Piszczalka Ania Anna

Co za kształty!

ania piszczałka

Mierząca 178 cm modelka może się pochwalić niebotycznie długimi nogami. W skąpym kostiumie wyglądała naprawdę olśniewająco. Nic dziwnego, że zgodziła się na pokaz bielizny - z taką figurą Piszczałka powinna rozbierać się częściej!

Piszczalka Ania Anna

Piszczalka Ania Anna

Gwiazda wybiegu

ania piszczałka

Od czasów programu "Top model. Zostań modelką" Piszczałka bardzo się zmieniła. Kiedyś nieśmiała dziewczyna z prowincji, dziś - prawdziwa gwiazda wybiegu. Ania nie może narzekać na brak propozycji - pojawia się na pokazach wszystkich liczących się rodzimych marek. Wczorajszy pokaz to dla niej nie pierwszyzna, jeśli chodzi o prezentowanie bielizny. Modelka już wcześniej zdecydowała się na podobny występ. Tak się prezentowała na pokazie we wrześniu zeszłego roku.

moda triumph

Kariera

Piszczalka Ania Anna moda

Piszczałka robi karierę w modelingu jako jedna z nielicznych uczestniczek TVN-owskiego show. Udowadnia tym samym, że po programie "Top Model. Zostań modelką" można zaistnieć w branży.  Jej 5 minut trwa i modelka umiejętnie z tego korzysta. Życzymy Ani kolejnych sukcesów!