Jennifer Aniston ma wreszcie swoją GWIAZDĘ w hollywoodzkiej Alei Sław

Znana aktorka odsłoniła pamiątkową tablicę.
Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. REUTERS/MARIO ANZUONI

Nowa gwiazda

Jennifer Aniston odsłoniła swoją gwiazdę w hollywoodzkim Walk of Fame. Aktorka, która zaczęła karierę w latach 90. od roli Rachel Green w super popularnym serialu "Przyjaciele", może się wreszcie pochwalić własnym miejscem w Alei Sław.

Actress Jennifer Aniston poses with a replica of her new star on the Hollywood Walk of Fame in Los Angeles, Wednesday, Feb. 22, 2012. (AP Photo/Chris Pizzello)

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. REUTERS/MARIO ANZUONI

Mężczyźni jej życia

Podczas uroczystości Aniston towarzyszył ojciec John oraz partner aktorki Justin Theroux. Dumni panowie siedzieli w pierwszym rzędzie i dokładnie śledzili całą uroczystość. Gwiazda Jennifer Aniston jest już 2462 w Alei Sław.

 

Actress Jennifer Aniston, left, poses with her father, actor John Aniston, after she received a star on the Hollywood Walk of Fame in Los Angeles, Wednesday, Feb. 23, 2012. (AP Photo/Chris Pizzello)

Jennifer Aniston i Adam Sandler. Jennifer Aniston i Adam Sandler. REUTERS/MARIO ANZUONI

Pomoc przyjaciela

Jennifer Aniston może liczyć na przyjaciół, jeden z nich aktor Adam Sandler towarzyszył jej w LA podczas odsłaniania gwiazdy. Aniston i Sandler stworzyli świetny komediowy duet w "Żonie na niby". Podczas uroczystości Sandler bardzo ciepło mówił o Jennifer:

Kocham tę dziewczynę, moja żona kocha tę dziewczynę, cały świat kocha tę dziewczynę.

Actress Jennifer Aniston greets actor Adam Sandler before unveiling her star on the Walk of Fame in Hollywood, California February 22, 2012. REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT)

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. REUTERS/MARIO ANZUONI

Ulubiona

"Przyjaciele" przynieśli Aniston sławę, pieniądze i nagrody. Aktorka dostała prestiżowego Złotego Globa i Emmy. Nagradzana była również przez fanów. Pięć razy dostała People's Choice Award dla ulubionej aktorki telewizyjnej i Teen Choice Award.

Jennifer Aniston wygrywa co roku w rankingach ulubionych, najpiękniejszych i najseksowniejszych, a filmy, w których gra, przynoszą krociowe zyski.

Actress Jennifer Aniston signs autographs for fans after she received a star on the Hollywood Walk of Fame in Los Angeles, Wednesday, Feb. 23, 2012. (AP Photo/Chris Pizzello)

Paul Rudd i Jennifer Aniston. Paul Rudd i Jennifer Aniston. AP/Gemma La Mana

Jak w raju

Najnowszy film Jennifer Aniston to "Jak w raju". Zagrała w nim zapracowaną Lindę, która wraz z mężem musi wyprowadzić się z Nowego Jorku. Filmowego męża Aniston gra aktor Paul Rudd. Para spotkała się już na planie - Rudd grał w "Przyjaciołach" męża Phoebe. Para wystąpiła razem w gorącej sesji dla magazynu "GQ", a Jennifer pokazała, że mimo 43 lat ma figurę nastolatki.

Jennifer Aniston, Paul Rudd

Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP/Peter Kramer

Przedsiębiorcza kobieta

Aniston ma głowę do interesów. Jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Nie ogranicza się jedynie do grania w filmach, jest również producentką. Jeszcze kiedy była żoną Brada Pitta, założyli razem firmę Plan B, która współprodukowała takie hity jak "Troja" i "Infiltracja". Po rozwodzie w 2005 roku aktorka pozbyła się wszystkiego, co łączyło ją z byłym mężem i sprzedała udziały, a sama założyła nową firmę. Aniston rok temu wypuściła na rynek perfumy "Lolavie" sygnowane swoim nazwiskiem.

Cast member Jennifer Aniston poses at the premiere of "Wanderlust" at the Mann Village theatre in Los Angeles, California February 16, 2012. The movie opens in the U.S. on February 24. REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT)

Jennifer Aniston

Więcej o:
Komentarze (8)
Jennifer Aniston ma wreszcie swoją GWIAZDĘ w hollywoodzkiej Alei Sław
Zaloguj się
 • ewkaa27

  Oceniono 18 razy 14

  Baardzo ją lubię. ;-)

 • lenore

  Oceniono 14 razy 10

  Swietna kobitka, bardzo sie ciesze, ze dostala swoja gwiazde.

 • oneandonly

  Oceniono 12 razy 10

  z adamem sandlerem grała tylko w żonie na niby. nadchodzi polly było z benem stillerem. moglibyście sprawdzić informacje nim napiszenie ( bardzo często zapominacie ). a swoja drogą to gratuluje jenn. jest niewątpliwie jedna z najsympatyczniejszych osób w całym tym show biznesie.

 • andrea

  Oceniono 11 razy 7

  Bardzo sympatyczna osóbka ! I nawet jak nie jest gwiazdą pierwszej wielkości, to jednak Amerykanie umieją kochać swoje gwiazdki, doceniać i adorować, to trzeba im przyznać !

 • iza111

  Oceniono 2 razy 2

  Amerykanie to dziwny naród, wszystko promują, patentują, dbają i doceniają. Polacy to dopiero naród na każdego z wiadrem pomyj. Obsobaczą, oplują i nasrają do własnego gniazda. Ot co.

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy -5

  WHITNEY R.I.P.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 32 razy -14

  Już nawet takie aktorzyny dostają tam gwiazdy swoje...

 • blacke

  Oceniono 25 razy -19

  Gwiazdą jak widać może zostać każdy, nie potrzeba urody ani talentu, wystarczy parcie na szkło i robienie szopki z prywatnego życia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX