Znamy jury "The VOICE of Poland"!

"The VOICE of Poland. Najlepszy głos!" szykuje się na telewizyjny hit najbliższej jesieni! Od kilku tygodni w mediach trwały gorące spekulacje na temat tego kto zasiądzie na fotelach jury tego programu. My już wiemy!
Adam Adam "Nergal" Darski. www.KAPIF.pl

Adam "Nergal" Darski

Ostry wokalista Behemotha dotychczas stronił od udziału w podobnych programach. Dla "The VOICE of Poland" zrobił wyjątek! Zdecydowanie jest "czarnym koniem" jury. Ponadto dzięki niemu program ma szansę zdobyć widzów, którzy słuchają trochę cięższej muzyki.

Kayah. Kayah. www.KAPIF.pl

Kayah

Od wielu lat uwielbia słuchać i wspierać młode talenty. Z pewnością niejeden młody artysta skradnie jej ucho i serce. Zapewne będzie w jury takim "dobrym duszkiem".

Andrzej Andrzej "Piasek" Piaseczny. www.KAPIF.pl

Andrzej "Piasek" Piaseczny

Najpopularniejszy wokalista w Polsce dotychczas zawsze odmawiał udziału w programach telewizyjnych typu talent show. Formuła "The VOICE of Poland" tak bardzo mu się spodobała, że nie miał oporów, zgodził się być jurorem natychmiast! Z pewnością świetnie sobie poradzi!

Anna Dąbrowska. Anna Dąbrowska. www.KAPIF.pl

Anna Dąbrowska

Historia zatacza koło. Dziewięć lat temu sama brała udział w pierwszej polskiej edycji "Idola". Dziś ma na koncie cztery albumy, mnóstwo przebojów i nagród. Od września to ona będzie oceniała młode talenty. To świetny wybór producentów!