Paparazzi przyłapali syna Megan Fox w drodze na imprezę. Ma na sobie błękitną sukienkę. Chyba chciał wyglądać jak Elza z "Krainy lodu"

Syn Meghan Fox bawił się ostatnio na imprezie z rówieśnikami. Karnawałowa zabawa wymagała od Noaha sporo kreatywności. Chłopiec przybył na miejsce w błękitnej sukience, niczym Elza z "Krainy lodu".
Megan Fox z dziećmi Megan Fox z dziećmi Jacson / Splash News / Jacson / Splash News/EAST NEWS

Megan Fox

Megan Fox jest szczęśliwą mamą trzech synów: 8-letniego Noaha, 6-letniego Bodhiego i 4-letniego Journeya. Każdy z nich to owoc miłości aktorki z Brianem Austinem Greenem, z którym pobrała się w czerwcu 2010 roku. Ceremonię udało im się ukryć przed mediami. 

Megan Fox and Brian Austin Green take their kids to play at the park in Malibu, California.  Pictured: Bodhi Green, Megan Fox, Journey Green, Brian Austin Green
Jacson / Splash News / Jacson / Splash News/EAST NEWS

Noah Shannon Green - syn Megan Fox Noah Shannon Green - syn Megan Fox Forum

Noah Shannon Green

Megan jako znana gwiazda liczy się z tym, że jej rodzina niemalże ciągle śledzona jest przez paparazzi. Nie dziwi więc, że w agencjach fotograficznych pojawiły się nowe zdjęcia jej najstarszego syna, Noaha Shannona. Chłopiec przyjechał na karnawałową imprezę. 

Noah Shannon Green - syn Megan Fox Noah Shannon Green - syn Megan Fox Forum

Szykowana kreacja

Noah miał na sobie błękitną sukienkę, którą z przejęciem poprawiał. Dopasował do niej wysokie trampki, a włosy związał z tyłu gumką. W tej kreacji nieco przypomina nam Elzę z popularnego dziecięcego filmu, "Kraina lodu". 

Brian Austin i Megan Fox z dziećmi Brian Austin i Megan Fox z dziećmi ROMA / MEGA / The Mega Agency

Megan wspiera syna

Aktorka od zawsze powtarzała, że szczęście jej dzieci jest dla niej najważniejsze. Kocha je ponad wszystko i nie ogranicza ich w odkrywaniu siebie. Zdaje sobie sprawę, że zachowania i wybory Noaha mogą budzić sporo emocji. 

Czasami sam się ubiera, a czasem lubi nosić sukienki - zdradziła w The Talk jakiś czas temu.

Megan dała jednak wyraz rozpaczy, że nawet w Kalifornii, syn doświadcza przykrych sytuacji ze strony rówieśników. 

Wysyłam go do naprawdę liberalnej, hipisowskiej szkoły, ale nawet tam wciąż chodzi z małymi chłopcami i ciągle słyszy od nich, że chłopcy nie noszą sukienek lub nie noszą różu - dodała. 
Brian Austin Green i Megan Fox Brian Austin Green i Megan Fox Instagram.com/arent_you_that_guy/ Screen

Małżeństwo

Prywatnym życiem Fox media interesują się wyjątkowo. Śledzą dorastanie nie tylko jej dzieci, ale i prawie dziesięcioletnie małżeństwo, w którym od kilku lat nie działo się najlepiej. W sierpnia 2015 roku Megan złożyła do sądu papiery rozwodowe, a po kilku dniach para ogłosiła separację. W kwietniu 2019 roku media podały jednak, że aktorka wycofała wniosek, co nie zostało przez nią skomentowane. 

Megan Fox Megan Fox East News

Megan Fox

Myślicie, że aktorka - wiele razy uznawana za najpiękniejszą kobietę świata - poradziła sobie z prywatnymi problemami?