Paparazzi przyłapali syna Megan Fox w drodze na imprezę. Ma na sobie błękitną sukienkę. Chyba chciał wyglądać jak Elza z 'Krainy lodu'

Syn Meghan Fox bawił się ostatnio na imprezie z rówieśnikami. Karnawałowa zabawa wymagała od Noaha sporo kreatywności. Chłopiec przybył na miejsce w błękitnej sukience, niczym Elza z 'Krainy lodu'.
Megan Fox z dziećmi Megan Fox z dziećmi Jacson / Splash News / Jacson / Splash News/EAST NEWS

Megan Fox

Megan Fox jest szczęśliwą mamą trzech synów: 8-letniego Noaha, 6-letniego Bodhiego i 4-letniego Journeya. Każdy z nich to owoc miłości aktorki z Brianem Austinem Greenem, z którym pobrała się w czerwcu 2010 roku. Ceremonię udało im się ukryć przed mediami. 

Megan Fox and Brian Austin Green take their kids to play at the park in Malibu, California. Pictured: Bodhi Green, Megan Fox, Journey Green, Brian Austin Green
Jacson / Splash News / Jacson / Splash News/EAST NEWS

Noah Shannon Green - syn Megan Fox Noah Shannon Green - syn Megan Fox Forum

Noah Shannon Green

Megan jako znana gwiazda liczy się z tym, że jej rodzina niemalże ciągle śledzona jest przez paparazzi. Nie dziwi więc, że w agencjach fotograficznych pojawiły się nowe zdjęcia jej najstarszego syna, Noaha Shannona. Chłopiec przyjechał na karnawałową imprezę. 

Noah Shannon Green - syn Megan Fox Noah Shannon Green - syn Megan Fox Forum

Szykowana kreacja

Noah miał na sobie błękitną sukienkę, którą z przejęciem poprawiał. Dopasował do niej wysokie trampki, a włosy związał z tyłu gumką. W tej kreacji nieco przypomina nam Elzę z popularnego dziecięcego filmu, "Kraina lodu". 

Brian Austin i Megan Fox z dziećmi Brian Austin i Megan Fox z dziećmi ROMA / MEGA / The Mega Agency

Megan wspiera syna

Aktorka od zawsze powtarzała, że szczęście jej dzieci jest dla niej najważniejsze. Kocha je ponad wszystko i nie ogranicza ich w odkrywaniu siebie. Zdaje sobie sprawę, że zachowania i wybory Noaha mogą budzić sporo emocji. 

Czasami sam się ubiera, a czasem lubi nosić sukienki - zdradziła w The Talk jakiś czas temu.

Megan dała jednak wyraz rozpaczy, że nawet w Kalifornii, syn doświadcza przykrych sytuacji ze strony rówieśników. 

Wysyłam go do naprawdę liberalnej, hipisowskiej szkoły, ale nawet tam wciąż chodzi z małymi chłopcami i ciągle słyszy od nich, że chłopcy nie noszą sukienek lub nie noszą różu - dodała. 
Brian Austin Green i Megan Fox Brian Austin Green i Megan Fox Instagram.com/arent_you_that_guy/ Screen

Małżeństwo

Prywatnym życiem Fox media interesują się wyjątkowo. Śledzą dorastanie nie tylko jej dzieci, ale i prawie dziesięcioletnie małżeństwo, w którym od kilku lat nie działo się najlepiej. W sierpnia 2015 roku Megan złożyła do sądu papiery rozwodowe, a po kilku dniach para ogłosiła separację. W kwietniu 2019 roku media podały jednak, że aktorka wycofała wniosek, co nie zostało przez nią skomentowane. 

Megan Fox Megan Fox East News

Megan Fox

Myślicie, że aktorka - wiele razy uznawana za najpiękniejszą kobietę świata - poradziła sobie z prywatnymi problemami? 

Więcej o:
Komentarze (23)
Paparazzi przyłapali syna Megan Fox w drodze na imprezę. Ma na sobie błękitną sukienkę. Chyba chciał wyglądać jak Elza z "Krainy lodu"
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 29 razy 11

  Chłopak ma jaja - i mądrych rodziców - , więc żadna kiecka mu ich nie odbierze. A jak szczekacze mają jakieś przepiórcze zbuki, to wszystkiemu się dziwują, i każda czynność, nawet pranie własnych gaci, pozbawia ich męskości...
  ...ze niby ją macie?!

 • angie39

  Oceniono 3 razy 1

  Oj tam , oj tam , mój brat jako dziecko też czasem zakładał sukienkę, i czasami bawił się lalkami . Ale z wiekiem mu przeszło , dzięki Bogu

 • kaminmal

  Oceniono 5 razy 1

  A ile razy dziewczynki przebierają się na zabawy karnawałowe za chłopców!

 • cerrie35

  Oceniono 4 razy 0

  Przypuszczalnie będzie miał inną orientację. Córka Angeliny Jolie też lubi ubierać się jak chłopak. Przypuszczam, że to tylko kwestia czasu, aż będzie to wiadome na 100% od samych zainteresowanych, że płeć inna. Nie mówią póki co oficjalnie, bo zaraz zostali by zeżarci przez opinię publiczną, że pewnie narzucają płeć własnym dzieciom i nie robią nic, aby wychować dzieci na heteroseksualne. Dla wielu ludzi orientacja seksualna u dzieci, to wciąż drażliwy temat.

 • brak.slow

  Oceniono 10 razy 0

  Ja pi.erd.ole....

 • klamtusek

  Oceniono 5 razy -1

  Ale się katolska kołtuneria zapluła.

 • bezzebnykloszard

  Oceniono 8 razy -2

  Pedaliada

 • 162tony

  Oceniono 6 razy -2

  Adasia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX