Matka księżnej Kate zachwyca zgrabną sylwetką. Wystarczy spojrzeć na jej nogi. Już wiemy, w kogo wdała się żona księcia Williama

Księżna Kate jest uznawana za kobietę pełną klasy i szyku. Jednak śmiało można stwierdzić, że przykład brała ze swojej mamy. Carole Middleton ma 64 lata, ale w ogóle nie wygląda na swój wiek. Jest w świetnej formie, a podczas ważnych uroczystości królewskich zachwyca swoim stylem i elegancją.
Carole Middleton Carole Middleton Tim Rooke/REX / Rex Features/East News

Ikona elegancji i klasy

Carole Middleton zawsze wie, jak odpowiednio ubrać się do danej okazji. Jej stroje są eleganckie i świetnie skrojone, dzięki czemu wygląda niezwykle dostojnie.

Carole Middleton Carole Middleton Beretta/Sims/REX/Shutterstock / Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Skromnie, ale efektownie

Carole lubi jednokolorowe total looki. Tutaj akurat widzimy jej stylizację ze ślubu Pippy. Sukienka w kolorze pudrowego różu i kapelusz w tym samym odcieniu sprawiły, że wyglądała skromnie, ale efektownie.

Carole Middleton, James Middleton Carole Middleton, James Middleton Eastnews

Zna się na modzie

Carole wie, co w modzie piszczy. Niejedna kobieta nie odważyłaby się założyć komplet w kratę, jednak mama Kate może sobie na to pozwolić i to bez obaw, że będzie niekorzystnie wyglądać. Jej kreacje często wpisują się w najnowsze trendy.

Carole Middleton Carole Middleton Eastnews

Nie zawsze w garsonkach

Mama księżnej Kate nie zawsze nosi garsonki i eleganckie sukienki. W mniej oficjalnych sytuacjach pozwala sobie na bardziej luźne kreacje, ale nawet w nich zadaje szyku. Carole świetnie wygląda w takiej casualowej odsłonie.

Carol i Michael Middleton Carol i Michael Middleton Philip Toscano Eastnews

Świetna sylwetka

Księżna Kate wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że jest bardzo szczupła. Ponieważ nie ma tendencji do tycia, może sporo zjeść, a i tak nie będzie tego po niej widać. Ewidentnie geny odziedziczyła po mamie, która również jest bardzo szczupła.

Carole Middleton Carole Middleton Ian West Eastnews

Kate będzie kopią mamy

Kiedy patrzymy na zdjęcia Carole Middleton, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że księżna Kate właśnie tak będzie wyglądać w przyszłości. Ich podobieństwo jest niesamowite.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.