Najśmieszniejsze wpadki missek. Wideo

Tak bardzo chcą dobrze wypaść, że często robią głupie rzeczy. Zobaczcie te najzabawniejsze!

Rozalia Mancewicz

Miss Polonia 2010 zaliczyła w TVN24 niezłą wtopę. Piękna Rozalia Mancewicz była gościem programu "Wstajesz i wiesz". Opowiadała o swoich przygotowaniach do wyborów Miss Universe i związanym z konkursem wyjazdem do Brazylii. Szło jej nieźle, ale w pewnym momencie prowadzący spytał o to, czym jest dla "Rosie" Polska i... czarł prysł.

Agata Paskudzka

Zanim Agata Paskudzka została żoną Piotra Rubika, prowadziła zwyczajne życie. Zdała maturę, dostała się na dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jej życie zmieniło się, gdy w 2005 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia. Została II Vicemiss Polonia 2005. Dzięki temu konkursowi, Agata poznała męża Piotra. A dzięki pewnej wpadce - cała Polską poznała ją!

Co Agata wie o AGD?

Gdzie leży Ameryka?

Wybory Miss Nastolatek 2007 na długo zostały zapamiętane przez Amerykanów. Wszystko za sprawą reprezentantki stanu Południowa Karolina i laureatki trzeciego miejsca, która odpowiadając na pytanie: "Jak myślisz, dlaczego jedna piąta Amerykanów nie może zlokalizować USA na mapie?", odpowiedziała:

Uważam, że Amerykanie nie potrafią tego, ponieważ, niektórzy ludzie w naszym kraju nie mają map, i uważam, że edukacja w naszym kraju, tak jak edukacja w Południowej Afryce i Iraku i takich miejscach (...) Sądzę, że powinni, edukacja w naszym kraju powinna pomagać Amerykanom, powinna pomagać Południowej Afryce, powinna pomagać Irakowi i krajom Azji, abyśmy mogli wspólnie budować naszą przyszłość dla naszych.

Hmmm

Wpadka Miss Nastolatek

Co oznacza skrót CBA?

Wybory Miss Polonia 2010. Do mikrofonu podchodzi Zuzanna Brzezińska. Prowadzący, Maciej Miecznikowski czyta pytanie: "Co oznacza skrót CBA?". Uradowania Zuzanna odpowiada na pytanie. Po jej minie widać, że wydaje jej się, że zna poprawną odpowiedź...

 

Wpadka Miss Wenezuela

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.