Który juror show zarobił najwięcej?

Castingi, eliminacje, programy na żywo. Jurorzy "Mam Talent" i "Must Be The Music - Tylko muzyka" na ocenianiu innych dorobili się małych fortun. Kto płaci lepiej - Polsat czy TVN?
Wojciech Łozowski. Wojciech Łozowski. KAPiF

Wojtek Łozowski

Za 10 odcinków (5 castingowych, 5 na żywo) dostał 70 tysięcy.

Wokalista zespołu Afromental jest najniżej opłacanym jurorem w naszym zestawieniu. W drugiej edycji "Must Be the Music. Tylko Muzyka" Polsat wycenił go na "tylko" 7 tysięcy za odcinek. To o tysiąc więcej niż w pierwszej.

Elżbieta Zapendowska. Elżbieta Zapendowska. materiały Polsat

Elżbieta Zapendowska

Zarobiła 90 tysięcy złotych za 10 odcinków.

Naczelna jurorka programów muzycznych Polsatu nie zarabia zbyt dużo. Specjalistka od emisji głosu była już w "Idolu" i "Jak oni śpiewają".

Adam Sztaba, polski kompozytor, pianista i dyrygent, nie wiele się zmieniło w jego wyglądzie niewiele się zmieniło. Adam Sztaba, polski kompozytor, pianista i dyrygent, nie wiele się zmieniło w jego wyglądzie niewiele się zmieniło. Materiały prasowe/Polsat

Adam Sztaba

Zarobił 150 tysięcy złotych za 10 odcinków.

Kompozytor i były "dyrektor" polsatowskiego programu muzycznego "Fabryka Gwiazd" nareszcie sam został jurorem. Dostawał 15 tysięcy za odcinek.

Kora Kora fot. Kapif

Kora

Zarobiła 200 tysięcy złotych za 10 odcinków.

Ikona polskiego rocka jest najlepiej opłacaną jurorką w "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Nie przebiera w słowach, jest bezkompromisowa i szalona. Była wokalistka zespołu Maanam trzyma się świetnie i zupełnie nie wygląda na swoje 60 lat. Właśnie wydała kolejną płytę.

Robert Kozyra. Robert Kozyra. KAPiF

Robert Kozyra

Za 6 odcinków na żywo, 7 castingowych zarobił 195 tysięcy złotych! (15 tys. za odcinek)

Najnowszy nabytek panelu jurorskiego w "Mam Talent". Zastąpił Kubę Wojewódzkiego, który wolał "X Factor". Były dyrektor Radia Zet od zawsze znany był z śmiałych, kontrowersyjnych i bezwzględnych opinii na temat gwiazd polskiego show-biznesu. W "Mam Talent" wydawał się trochę łagodniejszy, no, może rozkręcił się pod koniec. Zarobił sporą sumkę na zakupy w Londynie.

Małgorzata Foremniak Małgorzata Foremniak Kapif

Małgorzata Foremniak

Zarobiła 195 tysięcy złotych. (15 tys. za odcinek)

Jako jurorka, Małgorzata Foremniak w niczym nie przypomina łagodnej doktor Zosi z "Na dobre i na złe". Bywa bezwzględna i najbardziej surowa. Za swoje, często uwznioślone, poetyckie i filozoficzne, opinie inkasuje niezłą sumkę.

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Kapif

Agnieszka Chylińska

Na czwartej edycji "Mam Talent" zarobiła 260 tysięcy złotych!

13 odcinków, 20 tysięcy za jeden. Opłaca się być przewodniczącą jury. Wokalistka jest bezpośrednia, zabawna, otwarta i szczera. Takich jurorów lubimy.

Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra i Agnieszka Chylińska. Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra i Agnieszka Chylińska. www.EASTNEWS.pl

Kto wygrał?

Niespodzianki chyba nie ma. Wygrał show TVN-u "Mam Talent". Jurorzy zarobili w sumie 650 tysięcy złotych. A było ich tylko trzech. Czwórka z "Must Be the Music" dostała łącznie 510 tysięcy złotych. Już wiemy, gdzie najlepiej pracować.

Więcej o:
Copyright © Agora SA