Dziewczyny z reality-show: Wczoraj i dziś

Poznajecie je?
Doda Doda Kapif

Doda

Doda wbrew pogłoskom nie zaczynała w programie "Bar". Choć tam rozwinęła skrzydła. Wystąpiła w kilku edycjach popularnego reality-show i w każdym nieźle namieszała. Pierwszy raz pojawiła się w drugiej edycji jako 18-latka. Podczas programów na żywo potrafiła oznajmić, że "była bzykać się w toalecie" albo "jestem fajną dupą". Dziś Doda ma 27 lat. Jak się zmieniła? Chyba nie musimy tłumaczyć :)

Magda Modra Magda Modra Kapif

Magda Modra

Magda Modra to weteranka programów reality-show. Zaczynała w 2001 roku w słynnych "Gladiatorach", potem pojawiła się w "Amazonkach" oraz w dwóch edycjach "Baru". Miała wtedy 22 lata. Piękna dziewczyna od razu zjednała sobie widzów. Dziś ma 32 lata i jest dziennikarką Polsat Cafe.

10 lat temu, dzięki udziałowi w I polskiej edycji 10 lat temu, dzięki udziałowi w I polskiej edycji "Big Brother" cała Polska poznała Alicję Walczak. Jak wygląda dziś? TVN, www.KAPIF.pl, PLOTEK EXCLUSIVE

Alicja Walczak

Alicja Walczak - gwiazda pierwszej edycji Big Brothera w Polsce. To ona jako jedyna potrafiła poskromić Gulczasa i całą resztę. W konflikcie była z panami, bo wiedziała, gdzie są granicę i gdzie należy powiedzieć nie. Była modelką i nadal wygląda jak gwiazda wybiegów. Alicja Walczak nie zmieniła się w ogóle.

Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska Kapif

Iwona Węgrowska

Mało kto pamięta, że Iwona Węgrowska zanim stała się TĄ Iwoną Węgrowską, była wokalistką zespołu disco-polo "Abra". Żeby odciąć się od tego nurtu muzycznego wystąpiła w reality-show "Bar", promując swój zespół jako nowość na rynku. Miała wtedy 22 lata i był to rok 2004. Na wiele lat zniknęła z pola widzenia, aby wrócić w 2008 roku z piosenką "Pokonaj Siebie" śpiewaną z Piotrem Kupichą. Od tamtej pory jest nieodłącznym elementem show-biznesu. Dziś Węgrowska ma 29 lat.

Monika Sewioło Monika Sewioło Kapif

Monika Sewioło

Moniki Sewioło nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To gwiazda pierwszej, polskiej edycji "Big Brothera.  Był wtedy rok 2001 i nikt nie przypuszczał, że show zmieni ich życie na kolejne 10 lat. Sewioło próbowała swoich sił w branży muzycznej, nagrała album z grupą Nietykalni i... cisza. Monika Sewioło nie znika jednak z show-biznesu i ponoć jest jego szarą eminencją. Gdy zaczynała przygodę z Wielkim Bratem miała 24 lata. Dziś ma 34 i wygląda tak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.