Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Aneta Todorczuk-Perchuć

Oceniamy styl Anety Todorczuk-Perchuć.
Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć kapif/forum

Aneta Todorczuk-Perchuć na konferencji serialu

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anety Todorczuk-Perchuć z konferencji stacji TVN. Pięikna aktorka jest nową twarzą stacji. Aneta zagra jedną z głównych ról w serialu "Wszyscy kochają Romana". Będzie to adaptacja amerykańskiego serialu stacji CBS zatytułowanego "Everybody Loves Raymond". Jak aktorka prezentowała się na konferencji?

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć forum

Fryzura - plus

Anetę pamiętamy w krótkim cięciu z prostą grzywką. Po urlopie macierzyńskim powraca z nową, bardziej kobiecą fryzurą. Niedbałe loczki są zdecydowanie bardziej sexy. Dzięki tej metamorfozie media zachwycają się urodą aktorki.

Porównajcie sami:

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć forum

Makijaż - plus

Makijaż jest bardzo naturalny, wręcz niewidoczny, ale świetnie podkreśla młodzieńczą urodę aktorki.

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć kapif.forum

Sukienka - minus

W ogóle nie możemy się do niej przekonać. To takie Etro, ale nieudane. Prosty fason z amerykańskim dekoltem zniekształca figurę aktorki. W dodatku sukienka została uszyta z błyszczącej, bardzo łatwo gniotącej się tkaniny (uwaga, nie wolno siadać!).

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć kapif.forum

Buty - plus/minus

Czółenka nude rozpanoszyły się na salonach jako uniwersalne rozwiązanie na wszystkie problemy stylizacyjne. Zawsze jednak opłaca się pomyśleć czy jakiś bardziej zdecydowany kolor nie dodałby kreacji odrobiny "pazura". W tym przypadku sprawdziłby się turkus albo zgaszony oranż.

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć kapif.forum

Dodatki - plus

Kolorowa, geometryczna bransoleta ożywia nieco mdły efekt i sprawia, że stylizacja jest bardziej oryginalna.

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć kapif.forum

Podsumowanie - 70% stylu, 30% kiczu

Ostateczna ocena jest może trochę na wyrost, biorąc pod uwagę nasze poważne zastrzeżenia co do sukienki. Aneta Todorczuk-Perchuć jest jednak z zawodu aktorką, a nie celebrytką. Zrozumiałe, że więcej czasu spędza na próbach, niż na zakupach z personal shopperem. Stylizację ratuje wizaż - dzięki niemu Aneta wygląda kwitnąco.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.