Magda Modra

Magda Modra to polska celebrytka. Popularność zyskała dzięki udziałowi w popularnych programach rozrywkowych typu "Bar" czy "Amazonki" oraz "Gladiatorzy". Próbowała swoich sił jako aktorka, modelka oraz piosenkarka.


Imię i nazwisko: Magdalena Modra
Data urodzenia: 9 września 1980r.
Miejsce urodzenia: Poznań
Zawód: modelka, prezenterka
Instagram: @magdamodra
Facebook: facebook.com/Magda-Modra-472045506139435/

Magda Modra - początki kariery

Magda Modra przyszła na świat w 1980 roku w Poznaniu. Zyskała rozpoznawalność w 2001 roku dzięki udziałowi w programie typu reality-show, pt. "Amazonki". Następnie dołączyła do uczestników programu "Gladiatorzy". Dwa lata później producenci trzeciej edycji programu "Bar" zaprosili Magdę do udziału w programie.
W 2004 roku Magda Modra zadebiutowała jako aktorka. Zagrała w filmie "Trzymajmy się planu", w którym wcieliła się w rolę Kamili. Rok później stworzyła postać Agaty w filmie "Legenda" Mariusza Pujszo. Pujszo ponownie zaprosił Magdę do współpracy rok później i zagrała w filmie "Polisz kicz projekt... kontratakuje". W tym samym roku wystąpiła w filmie "Francuski numer".

Magda Modra - rozwój kariery

W 2005 roku Magda Modra otrzymała propozycję prowadzenia programu "Dj Party", którą przyjęła. Dzięki współpracy z producentem programu, Marcinem Kiljanem, Magda nagrała debiutancką płytę. Nosiła ona tytuł "Ready To Fly". Płyta była utrzymana w klimatach dance, a Magda wyruszyła w krótką trasę koncertową.
W kolejnych latach Magda Modra pracowała w Londynie jako modelka. Reklamowała ubrania znanych projektantów. Po powrocie do kraju zagrała w filmach "Piksele", "Fenomen" i "Jak się pozbyć cellulitu". Pozowała dla magazynu dla mężczyzn CKM. Pracowała również dla stacji TVN Turbo. Przez kilka lat prowadziła własny biznes - sieć sklepów z ekskluzywną konfekcją damską.
Od 2007 roku Magda Modra jest żoną Marka Krupskiego. Para ma dwie córki - Mię oraz Leę.

Zobacz także:

Marek Krupski - Katarzyna Paskuda - Maria Góralczyk

magda modra

Więcej o:

magda modra

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.