Wiktoria Omyła

Wiktoria Omyła

Wiktoria Omyła jest polską tancerką. Stała się znana za sprawą udziału w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tancerka tańczyła z Adamem Zdrójkowskim, w edycji od marca 2017 roku występowała z Marcinem Korczem. Według plotek Wiktoria Omyła była związana z tancerzem Jackiem Jeschke.

Imię i nazwisko: Wiktoria Omyła
Wiek: 20 lat
Zawód: tancerka
Facebook: facebook.com/WiktoriaOmyla97
Instagram: @wiktoriaomyła

Kim jest Wiktoria Omyła?

Wiktoria Omyła jest młodą tancerką. Stała się znana w 2016 roku za sprawą udziału w programie rozrywkowym emitowanym na antenie stacji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Razem z Wiktorią Omyłą w programie zadebiutowały Natalia Głębocka i Magdalena Zapała. W swojej pierwszej edycji piękna tancerka uczyła tańczyć i występowała z aktorem znanym z serialu „Rodzinka.pl” Adamem Zdrójkowskim. W następnej edycji programu Wiktoria Omyła tańczyła z aktorem młodego pokolenia Marcinem Korczem, znanym między innymi z „Rodziny zastępczej”, „Miasta 44”, „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość”.

Wiktoria Omyła – rzekomy romans i wpadka w programie

Jakiś czas temu w mediach zaczęły się pojawiać plotki, że Wiktoria Omyła jest w związku z tancerzem „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Jackiem Jeschke. Para pojawiała się razem na oficjalnych imprezach. W wywiadzie dla jednego z serwisów internetowych piękna tancerka powiedziała, że przyszła na imprezę razem z Jackiem Jeschke i innymi znajomymi. Przyznała również, że spotykają się, ale nie jako para i zobaczą jak rozwinie się ich znajomość.
Oprócz plotek o romansie Omyły z Jeschke duże emocje wywołał występ tancerki w jednym z odcinków „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wiktoria tańczyła wtedy z Adamem Zdrójkowskim, a tancerka wybrała na występ sukienkę z głęboko wyciętym dekoltem. W trakcie tańca sukienka nieco się osunęła i tancerka pokazała trochę za dużo. Na szczęście jej partner taneczny nie speszył się i para dokończyła występ.

wiktoria omyła

Więcej o:

wiktoria omyła

Copyright © Agora SA