Weronika Budziło

Weronika Budziło

Weronika Budziło to jedna z uczestniczek programu "Azja Express". Towarzyszyła ona Renacie Kaczoruk. Panie we dwie zmagały się z trudnościami czekającymi uczestników programu na planie. Za dolara dziennie na osobę musiały poradzić sobie w trudnych azjatyckich warunkach.

Imię i nazwisko: Weronika Budziło
Zawód: prawnik

Weronika Budziło i Azja Express

Weronika Budziło wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu "Azja Express". Program został wyprodukowany przez stację TVN na belgijskim formacie pierwowzoru. Uczestnikami programu byli celebryci oraz zaproszone przez nich do duetu znajome im osoby. Głównym zadaniem stawianym przed uczestnikami jest poradzenie sobie w podróży przez Azję przy budżecie jednego dolara dziennie na osobę. Pary miały w ciągu dnia dotrzeć do wyznaczonego celu. Ta, która zrobiła to najszybciej, była chroniona przed eliminacjami.

Weronika Budziło i Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk to polska modelka znana głównie dzięki swojemu związkowi z Kubą Wojewódzkim. Chętnie zdecydowała się na propozycję wystąpienia w programie. Pierwotnie miała jej towarzyszyć jej serdeczna przyjaciółka, jednakże ta z powodu kontuzji musiała zrezygnować z udziału w programie. Renata Kaczoruk zdecydowała, że w podróż zabierze swoją daleką znajomą, czyli Weronikę Budziło. Było to ryzykowne zagranie z jej strony, ponieważ panie widziały się zaledwie parę razy w życiu i dopiero podczas programu miały szansę się lepiej poznać.
Weronika Budziło jest z wykształcenia prawnikiem. W wywiadach podkreślała, że jest osobą zupełnie różną od Renaty. Prawdopodobnie to z tego powodu między paniami często pojawiały się tarcia. Kontrowersyjne zachowania Renaty, która wielokrotnie była za nie krytykowana, były wymierzone również w jej partnerkę. Krążą plotki, że Weronika Budziło nie chce mieć nic wspólnego ze swoją partnerką z programu.

weronika budziło

Więcej o:

weronika budziło

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.