Polskie nastolatki gotowe na PIERWSZY RAZ?

Dziś na ekranach kin debiutuje pierwsza tak odważna komedia młodzieżowa o... pierwszym razie! Jej główny bohater ma wyjątkowo wiele wspólnego z polskimi nastolatkami! Wybieracie się?

" Pierwszy raz " klimatem przypomina kinowe hity "American Pie", "Cała ona" i "Wredne dziewczyny". I jak tsam tytuł wskazuje, jest o... wymarzonym pierwszym razie! Odważnie?

Jak zdobyć serce najładniejszej dziewczyny w szkole, jeśli jest się totalnym nowicjuszem w temacie miłosnych podbojów? Potrzebny będzie plan. Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w starszej koleżance ze szkoły. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. Czy ambitny nowicjusz w miłosnych podbojach zaliczy wymarzony pierwszy raz?

Twórcy filmu w kampanii powołują się na badania socjologów, z których wynika, że obecnie, to właśnie miłość jest dla nastolatków najważniejszym powodem rozpoczęcia współżycia . Co ciekawe, młodzi Polacy uchodzą w statystykach za jedną z najbardziej uczuciowych nacji świata (przy seksualnej inicjacji miłość jest niezbędnym warunkiem w aż 80% przypadków). Przy okazji badań odkryto inną ciekawą zależność. Okazało się, że krajowe nastolatki swój PIERWSZY RAZ zaliczają najczęściej w... rodzinnym domu .

Co o tym sądzicie? To film, na który czekaliście? A może zbyt odważny?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.