Shakira wystąpi w Polsce!

Shakira 17 maja zagra koncert w Atlas Arenie w Łodzi - poznajcie szczegóły!

Shakira - obecnie jedna z najbardziej ekscytujących i popularnych gwiazd światowej sceny, po sukcesie wyprzedanej w 2010 roku trasie koncertowej, przedłuża trasę na 2011 rok - 17 maja wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas Sun Comes Out tour Shakira obiecuje przekraczać ograniczenia koncertowe, dając fanom pulsujące widowisko, łamiące wszelkie muzyczne granice.

Jej dwugodzinny koncert jest mieszanką szybkiej muzyki tanecznej, płynących z serca ballad (po angielsku i hiszpańsku) i energii rockowej Nowy York zobaczył, dlaczego Shakira jest jedną z prawdziwie światowych gwiazd. - The NY Post
Surrealistyczne, prowokujące do myślenia show. - The Guardian
Pełne życia i tanecznej gorączki przesłanie miłości światowej diwy. - Hollywood Reporter

Shakira - piosenkarka, autorka tekstów, artystka, laureatka nagrody Grammy, producentka muzyczna, orędowniczka powszechnej edukacji. Jest założycielką i prezesem the Barefoot Foundation (Pies Descalzos), członkiem założycielem the ALAS Foundation i ambasadorką 1GOAL oraz UNICEF.

Informacje o biletach na koncert:

Bilety na koncert Shakiry dostępne będą w sprzedaży od 26 lutego od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla członków fan clubu Shakiry potrwa od 23 lutego (środa) od 10.00 do 25 lutego (piątek) do 12.00. Szczegóły dostępne wkrótce na Shakira.com.

Ceny biletów:

154 zł - osoby niepełnosprawne, płyta, trybuny

220 zł - Golden Circle, trybuny

320 zł - Golden Circle Early Entrance

660 zł - VIP

849 zł - Pakiet Hot Ticket

Szczegóły dotyczące biletów Early Entrance, oferty VIP i pakietu Hot Ticket dostępne na LiveNation.pl.

mat.prasowe

Jesteście zainteresowani?

Więcej o: