Sławni ludzie w słusznej sprawie GALERIA

Aktorzy po raz kolejny pomagają zwierzętom

Łódzka Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt zaingurowała nową odsłonę akcji "Wielcy Małym". W tym roku, już po raz drugi, zaprezentowano wyjątkowy kalendarz, stworzony ze zdjęć aktorów ze zwierzętami. Zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka z koniem Nagym, Piotra Machalicę z psem Bolkiem oraz Agatę Buzek z Brysią i Mambo. Są również Paweł Królikowski z Gwizdkiem i Marcin Dorociński z Sukienką. W sumie 13 artystów na cały przyszły rok: dwanaścioro z nich na 12 miesięcy i Jolanta Fraszyńska na okładce. Aktorzy pozowali ze swoimi zwierzętami, większość z nich to przybłędy, bidy po przejściach.

Pieniądze ze sprzedaży wszystkich kalendarzy zostaną przekazane na pomoc sześciu schroniskom dla zwierząt w całej Polsce.

Ale w odróżnieniu od innych podobnych inicjatyw, nie zamierzamy przekazywać tym ośrodkom pieniędzy. Zamiast tego, w oparciu o listę zamówień poszczególnych schronisk, kupimy potrzebne rzeczy i to one powędrują do tych miejsc - tłumaczy Jarosław Miszczak, z Fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS Dla Zwierząt

Kalendarz dostępny jest w sieci sklepów Kakadu i na Allegro. Cena kalendarza bez autografu - 29,90.

Kotek popiera działanie w słusznej sprawie!

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

Więcej o:
Copyright © Agora SA