Kotkowy kącik porad

Odpowiadamy na Wasze pytania :) olga_l
Chyba zakochałam się w byłym chłopaku mojej przyjaciółki... jest mi z tym strasznie źle...Nie mam nawet z kim o tym pogadać, nie wiem co robić. Długo szukałam tego jednego i czuje, że to może być właśnie on. Ale nie chcę jej stracić. Jest ważną osobą w moim życiu. Mówi się 'chłopak odejdzie, przyjaciółka zostanie'...wiem, wiem..ale ja już sama nie wiem co mam robić. Pomocy!
embed

kasiunia_1012

wątek na forum

Witaj!

Między prawdziwymi przyjaciółkami powinna obowiązywać zasada, że chłopak tej drugiej jest poza zasięgiem. A były chłopak? Chyba już nie. Porozmawiaj szczerze z przyjaciółką, czy miałaby coś przeciwko Twojej bliższej znajomości z jej byłym. To zależy także od tego, z jakiego powodu i w jakiej atmosferze przebiegło ich rozstanie. Jednak jeśli przyjaciółka nic już do niego nie czuje, to droga wolna;)

Pozdrawiam!

Drogi Kotku! Mój ojciec ma problemy z zastawką w sercu i z nadciśnieniem (190/115) a ma tylko 34 lata! Od jakiegoś czasu dosyć często kręci mi się w głowie, mdli mnie mam czasami problemy z utrzymaniem równowagi, zdaża się nawet, że mam białe plamy przed oczami gdy wykonam zbyt gwałtowny ruch.! Nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem, zresztą mój ojciec również. To zaczęło się w wakacje! Boję się, że mi również to grozi! Czy mam się czego bać już teraz, gdy mam jedynie 13 lat? POMÓŻ!

mrs.krecik

wątek na forum

Witaj!

Objawy które opisałaś mogą świadczyć o bardzo wielu przypadłościach, których niestety nie da się zdiagnozować samemu. Uspokoić Cię może jedynie wizyta u lekarza na którą Cię namawiam. Lekarzowi na pewno uda się rozwiać Twoje wątpliwości, a w razie konieczności zleci odpowiednie badania lub leczenie. Nie zamartwiaj się na zapas, tylko spokojnie porozmawiaj z tatą o swoich niepokojach i poproś, aby umówił Cię na wizytę.

Pozdrawiam!

embed

olga_l

Jeśli coś Cię nurtuje, potrzebujesz pomocy - napisz na forum KLIK

Więcej o: