Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 13.11.2009

Notowanie 22: Wzrostów - 4; Spadków - 10; Bez zmian - 1; Nowości - 5.

Oto kolejne dwudzieste drugie notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy 5 nowości , z czego jedna w pierwszej trójce.

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Chociaż pierwsze miejsce pozostało bez zmian, to i tak na liście dużo się działo. Zmieniła się pierwsza trójka, mamy bardzo duże spadki (Mitchel Musso spadek o 10 pozycji, Disney's Friends for Change spadek o 8 pozycji), oraz imponujące awanse (Kesha do góry 9 pozycji!)

Do pierwszej trójki dostała się piosenka Maite Perroni i Reik pt. "Mi Pecado " Utwór awansował z pozycji 5 na 2 i jest już bardzo blisko pokonania piosenki Miley.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska AG W Top 3 mamy też najwyższą nowość w tym tygodniu i jednocześnie pierwszą polską piosenkę , której udało się zająć tak wysoką pozycję na Liście Przebojów Kotek.fm. Mowa o kawałku "Nie mogę Cię zapomnieć " Agnieszki Chylińskiej . Czy jest szansa, żeby w kolejnych tygodniach polska piosenka była numerem jeden?

Agnieszka Chylińska Zaraz za Chylińską mamy kolejną nowość na liście. To również rzecz nie spotykana, ponieważ na 4. miejscu mamy utwór nieżyjącego już artysty - Michaela Jacksona . Piosenka "This Is It " świetnie sobie radzi, więc chyba Jackson ma nadal wielu wiernych fanów na Kotku.

Jeśli chodzi o propozycje do listy, to jak zwykle jest ich wiele, ale na szczególną uwagę zasługuje nowy kawałek świetnego duetu: Alicia Keys i Jay-Z . Ich piosenka "Empire State of Mind " od tego tygodnia w Radiu Kotek.fm, teledysk możecie zobaczyć tutaj , a teraz można także głosować na ten kawałek.

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ . Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o: