Poznajcie bohaterów "90210"

Jeszcze tylko 2 dni dzielą nas od premiery odświeżonej wersji "Beverly Hills 90210". Czy bohaterowie "90210" będą podobni do swoich poprzedników? Zaprzyjaźniony serwis Popcorner.pl wziął ich pod lupę. Poznajcie bliżej ekipę "90210" !

Przypominamy, że produkcja stacji CW nie ma być nową wersją starego "Beverly Hills", ale jego luźną kontynuacją, z całkiem nowymi postaciami. Twórcy serii zadbali jednak, żeby nowi bohaterowie mieli przynajmniej część cech, które charakteryzowały starą ekipę "90210" . Panie i panowie - poznajcie nowe gwiazdy serialu o Beverly High.

Shenae Grimes jako Annie Wilson

9021090210 AnnaLynne McCord

Anne to alter ego Brendy Walsh. W serialu przeprowadza się do Beverly Hills z Kansas. Jej ojciec zostaje dyrektorem West Beverly High, szkoły do której będą chodzić ona i jej brat Dixon (adoptowany, grany przez czarnoskórego Tristana Wildsa). Rodzeństwo trafia ze spokojnego miasteczka do słonecznej Kalifornii... Więcej o Annie pisaliśmy tutaj.

Tristan Wilds jako Dixon Wilson

dixon wilsondixon wilson Tristan Wilds

ego postać najbardziej przypomina Brandona. Adoptowany brat głównej bohaterki. Jak piszą o nim twórcy serialu - zabawny, subtelny i trochę nieśmiały, ale jednocześnie bardzo kochliwy. Fajny facet, dobry kumpel, porządny gość. O ile dobrze sobie przypominamy wszystkie te cechy miał właśnie Brandon. Plus był bardzo odpowiedzialny, co czasem było naprawdę irytujące.

Jessica Stroup jako Silver

silversilver Jessica Stroup

Silver jest energiczna i bardzo niezależna. Znana ze swojej aktywności w internecie - nie tylko prowadzi bloga, ale również publikuje na Youtube serial własnej produkcji. Nowa postać w "90210" . Raczej OK, choć jeśli ktoś nadepnie jej na odcisk, potrafi być wredna...

Dustin Milligan jako Ethan Ward

ethan wardethan ward Dustin Milligan

Zagubiony przystojniak, w typie Steve'a Sandersa. W Beverly High znany i lubiany, na dodatek DJ. Najwięcej kłopotów sprawiają Ethanowi oczywiście kobiety. Oraz próba odnalezienia samego siebie.

To tylko czwórka bohaterów, a jest ich więcej. Aby przekonać się, kim jest reszta, wejdź na Popcorner.pl KLIKNIJ TUTAJ!

Więcej o:
Copyright © Agora SA