"Seks w wielkim mieście" konkurencją dla "Brzyduli"?

"Seks w wielki mieście" - tajną bronią Polsatu?

Będzie prawdopodobnie polska wersja Seksu w wielkim mieście . Polsat kilka dni temu rozpoczął próbne zdjęcia do tajnego projektu, który ma być konkurencją dla Brzyduli na antenie TVN. Jak wiadomo Ula ma pojawiać się na telewizyjnych ekranach aż pięć razy w tygodniu, nic dziwnego, że Polsat nie chce być gorszy i szybko przystąpił do pracy nad polską wersją amerykańskiego hitu.

W tej chwili trwają prace nad scenariuszem polskiej wersji tego serialu. Pracę są jednak daleko zaawansowane i jeśli się uda, to serial pojawi się w drugiej połowie września na telewizyjnych ekranach. Na razie jednak nie udzielamy żadnych informacji ani o obsadzie, ani o tytule tego projektu- opowiada dziennikarz Polsatu.

Wiadomo, że początkowo mówiło się o tym, że jedną z ról ma dostać Joanna Liszowska . Ale gwiazda wszystkiemu zaprzecza. Widać jednak, że wszystkie stacje ostro walczą między sobą o widzów i na jesień szykują podobne programy. To nie pierwsza tego typu sytuacja. Wcześniej TVN wystartował z castingami do show Mam talent , a dwa tygodnie później Polsat do Fabryki Gwiazd . I choć widzowie z pewnością będą mieli, w czym wybierać jesienią, to tak naprawdę ramówka rodzimych stacji, będzie łudząco podobna.

Więcej o: